Ahoj holky,

dříve jsem měla prodloužené vlasy, které mi vlasy značně zničily..koupila jsem si klasický clip in, ale nemůžu si zvyknout, pořádně mi nedrží..Dlouhé vlasy mi dost chybí.. A tak už nějakou dobu přemýšlím o tomto Easy clipu..U nás ho prodává Humanhair, v cizině ho má třeba Hairdo..Vypadá to dobře..Ale bojím se koupit, abych pak nebyla zklamaná a zbytečně nevyhodila peníze..Nemáte s tímto easy clipem nějakou zkušenost? Jak to drží, jak to vypadá na hlavě?..Děkuji za příspěvky

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslíš že to budedržet láp jak clip in?

Reaguji na Nicadezuria: no, to právě nevím..proto jsem chtěla vědět, jestli s tím má někdo už nějakou zkušenost..mě hlavně nebaví to připínání u klasických clip inů..ještě, když mi to pořádně ani nedrží..a taky, když mám clip in, tak mi to nepřijde moc přirozené, ty přechody..ale to asi jak u koho..

arrow
profile_image
dudliiik
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No, já to používám na tanec do folklorního souboru, lupnu to do vlasů a upletu cop, jinak by byl moc řídký...ale na volné nošení by to nebylo...dobré tak na zahuštění vlasů o stené délce, jako je ten clip-in. Jako prodlužko je to nepřirozené.

Reaguji na dudliiik: hmmm, tak to jsi mě moc nepotěšila..přitom na těch videích, co tam mají to vypadá tak dobře..ale děkuji moc za příspěvek, konečně někdo, kdo s tím má nějakou zkušenost.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nemám s tím praktickou zkušenost, ale mám dotaz (hlavně asi k dudliikovi kde jste to koupily? a viděl to někdo ze skutečných vlasů?

všechny, které jsem kdy viděla, byly z umělých vlasů, což mi přijde nic moc, skutečně leda začesat do účesu z vlastních vlasů, ne na volno.

Reaguji na reela.79:
pokud ti nedrží klasické clip in, tohle ti nebude držet zaručeně, já to měla na hlavě jednou na zkoušku, mám velejemné tři chlupy na hlavě, a bála bych se s tím jít jen tak. klasické clip in mi docela drží. navíc ten rozdíl mezi mými vlasy a příšeckem byl dost markantní, což mi u clip in nepřišlo.

Reaguji na imoen: no, já zase tak málo vlasů nemám, ale sjíždí mi to..právě jsem přemýšlela, že bych tam našila více klipů, aby mi to dobře drželo..jinak já to u nás našla u Humanhair, délka je myslím 53cm a cena je 5500,- - pravé vlasy..pak jsem se na to dívala na Hairdo.it (italské stránky), tam to měly z pravých vlasů za 480,- euro, ale ted´ mají akci za 139,- euro ( takže něco přes tři tisíce)..myslím , že momentálně nemají skladem jen hnědou a světle hnědou..a odkud to ma Dudliiik by mě taky zajímalo..

arrow
profile_image
dudliiik
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mnooo, já jsem si to vyrobila sama z příšesu ale vypadá to stejně, i s těma sponkama. Nemám z pravých vlasů tedy. Nechat si to vyrobit z pravých vlasů není problém, vlásenkářka našije do osnovy a pak už se to dá zpracovat do jakéhokoliv typu příčesu. Já z toho dělám holkám copy na přidělání

arrow
profile_image
djina
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dá se to nechat udělat u vlásenkářky i z pravých evropských vlasů podle vlastního výběru, což bude vypadat určitě přirozeněji než asijský, ale v tomhle případě jednolitýho kusu bych doporučila to jedině nechat zasadit do čelenky - dokážete si představit, jaká váha by jinak visela na těch pár sponkách, co jsou na fotce? určitě by vás to hodně tahalo a trhalo by to vlasy, clip in mají víc sponek a tak je ta váha všech vlasů rozložena rovnoměrněji, čím míň sponek, tím větší váha pak na jednom místě

Reaguji na djina: hm, ale problém je sehnat dobrou vlásenkářku..právě kdo ví, jak by to drželo a jaké by to bylo ve vlasech..no uvidím..

arrow
profile_image
D007
od 31. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, vidím, že tohle už je docela stará diskuze, ale mám stejný problém, jako zakladatelka diskuze. Pět let jsem nosila prodloužené vlasy - měla jsem na hlavě snad všechny metody a u posledního prodlužování mi "jedna odbornice" dala na hlavu prameny metodou keratin, akorát to ty spoje nebyly z keratinu, ale nějakého lepidla, pryskyřice a já nevím ještě jakého humusu a já dostala alergickou reakci, moc vlasů mi vypadalo, olezla mi hlava a ty nekvalitní vlasy hned šly dolů, teď jsem si během půl roku dala vlasy dokupy a už nechci prodlužovat žádnou permanentní metodou. Své vlasy mám bohužel docela jemné a clip iny mi v nich nedrží, ale zaujal mne také tento příčesek easy clip, který je na stránkách humanhair.cz - máte s ním někdo zkušenost? Já jsem si četla tady ty příspěvky a je fakt, že každé clip iny a jiné různé příčesky se musí na každou hlavu přizpůsobit - já mám docela malou hlavu, tak jsem i clip in pásky musela zkracovat, takže bych si asi upravila i ten příšesek easy clip, na stránkách humanhair.cz vypadá fakt skvěle v ukázkách, jak jej nasadit, nebo fotkách hereček a modelek, které jej údajně nosí, ale nejlepší je určitě doporučení než fotka, proto mne zajímá jestli s tímto příčeskem máte někdo zkušenost?

Reaguji na D007: no jo..diskuze už je dost stará..a já musím napsat, že už ho mám dva roky, ten easy clip doma...nenosím ho ale každý den..Po pravdě, jsem ho měla asi tak 10x..nebaví mě to nasazování ..i když..máš to na hlavě hned..tak dám vlasy do culíku nebo drdolu a mám klid..Píšeš, že máš jemné vlasy..tak nevím, jestli by ti na hlavě vůbec držel a nesjížděl..asi by bylo nejlepší ho první někde vyzkoušet..Jinak ho nemám od Humanhair, ale mám Hairdo by Jessica Simpson..a easy clip mám také z pravých vlasů, ale dělají i syntetické..

arrow
profile_image
D007
od 31. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na reela.79: Moc díky za info, já jsi právě ten easy clip nedovedu na sobě moc představit nasazený, ale narazila jsem na stránkách profibeauty.cz na jeden pás zahuštěných vlasů - pás clip in, tak uvažuji o něm, je to takový jeden širší pás, stojí myslím 800 Kč (je z pravých vlasů) a myslím, že jeden pás bych si zvládla nasadit Jedná se mi totiž vyloženě o zahuštění než o prodloužení. Já mám tmavé vlasy, začala jsem je barvit hennou nekulmuju, nežehlím, ... mám jen ionizační fén a vlásky se mi za toho půl roku pěkně zpravily a porostly, tak tam už nechci cpát nic na stálo, protože většina kadeřnic, které prodlužují na to nemají ani kurzy a pak to tak dopadá ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené