arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím.
V září jsem vysadila HA: Samozřejmě jsem tak nějak počítala s tím, že dojde ke zhoršení pleti, což se i stalo. Není to však nijak příšerné, s pár bolákama, co za týden zmizí, se nějak vyrovnám. Horší je, že se mi začíná dělat jakýsi ekzém. Asi před měsícem mi to vyrašilo na pravé půlce brady, takové cca 4 cm široké červené místo, ve kterém se dělají vodnaté pupínky. Doteď to nezmizelo. A já s hrůzou zjistila, že to stejné se mi před dvěma dny udělalo na obou stranách dole u nosních dírek.
Máte s tím někdo zkušenost? Co jsem četla všude možně na googlu, tak tam holky psaly, že se jim to stalo, když už před nasazením HA atopickým ekzémem trpěly. Já s tímhle žádný problém neměla. Nemáte třeba tip na potírání nějakýma bylinkama? Nechce se mi na kožní a mazat nějakou chemií. Díky!

Já bych běžela na kožní, nenechej to dojít tak daleko jako já (viz. fotka v galérce) po vysazení HA ....

arrow
profile_image
Moník31
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na marsse7:
Jak máš to "trojfoto", tak ta první fotka, to je díky vysazení HAK? A měla jsi akné i předtím?

Reaguji na Moník31:
ano tohle nastalo asi pul roku po vysazeni, zacalo to krupickou a skoncilo bolakama...ale musim rict, ze jsem mela vzdy problemovou plet... narozdil kamaradek co mely vzdy hezkou plet, tak problem nemely ale zase nam vsem vypadaly vlasy

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na marsse7:
Teda ty sis musela užít No já jsem si to teď natřela domácím rakytníkovým olejem a ve středu jdu na ošetření ke kosmetičce, uvidím, co mi k tomu řekne. Je to skoro 5 měsíců, co jsem vysadila, a zatím nějaké extrémní změny nepozoruju (když pominu nepravidelnou mens., vlasy mi třeba víc padaly vždycky, ale mám je dost husté). Tak doufám, že to bude mít klidnější průběh.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené