Smazat

Expriatel sa vyhráža čo možem robiť?

Ahoj holky dufam že toto nebude dlhý denníček skusim to napisat čo najstručnejšie. Mala som priatela 4 roky, bol to prve 3 roky krasny vztah. Neskor sa priatel začal prejavovat ako agresivnejší typ, hlavne ked mal v sebe alkohol. Inak bol strašne moc žiarlivy...čo sa prejavilo vo vztahu až neskor ako píšem. Pred 2 mesiacmi,sme sa rozišli, rozchod prišiel z mojej strany.

Vo vztahu sa udialo vela veci ktore ma donutili to ukončit (vulgarizmy, zakazy chodit von aj len s kamaratkou na kavu, dokonca jeden fyzicky utok...) Expriatel rozchod zobral velmi ťažko ale nakoniec, mi ho bolo luto že sme sa dohodli na občasnych stretkach ako kamarati potom všetkom DOBROM čo sme zažili... za tie roky. On hovoril že bude o mňa znovu bojovať ale ja nemam v pláne sa k nemu vratiť. Tak naš ,,kamaratsky " vztah vyzeral asi tak že sme si občas zavolali, par krat zašli na obed. Samozrejme mi stale vravel o laske a podobne...ale neriešila som to. No posledne 3 tyždne, hlavne cez víkendy ktore ma volné od práce bolo jeho chovanie neuveritelne ! Prišlo mi od neho v piatok asi 50 SMS, 20 hovorov, inokedy mi volal aj 70x v priebehu jednej noci čo si myslim že nie je moc normálne. Taketo zaujimave piatky som mala. Samozrejme na druhy deň písal že ho to mrzi a bla bla. Tento piatok sa zopakovalo to iste pretože som s nim nešla von.tak okolo 2,00 v noci mi prišli uplne odporne sms typu "že som nula, uboha krava, pi**a, ku*** a že mi praje aby som skončila v hrobe " PROSTE nikdy by ma nenapadlo že mi niekto v živote takto bude ubližovat. Na druhy den samozrejme zase ospravedlnenie. Chcem sa spytat ked to nahlasim na policiu budu to aj nejak extra riešit ? Alebo sa vykašlu na to ? A druha vec už sa tyka ženskej logiky, v piatok sa mi vyhražal a včera som videla z jednej párty fotky kde bol vo fotoreporte. Može mi niekto vysvetlit prečo sa takto chova ? A v spoločnosti sa zabava akoby nič ? Ďakujem za všetky ohlasy
 

Zažila jsem takové úchyláky několikrát. Ničeho se neboj, je to jenom reakce uražené ješitnosti. Jediné dobré řešení na tohle jednání je IGNORACE!. Už mu nikdy neodepisuj ani neber telefon. Tohle chování živí tvoje reakce...a tím víc, čím více se bojíš. Vážně vůbec nereaguj. V telefonu si ho hoď do ignor listu. Pro jistotu to, co ti dojde, si nechej jako případné důkazy. Na policii smysl jít nemá. Dokud tě opravdu fyzicky nenapadne, bohužel s tím nic dělat nebudou...

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně tak, Lilitha má pravdu ve všech bodech. Ty ho od teď naprosto ignoruj, neodepisuj, nezvedej telefony, nechoď na kafíčka a obědy, odstraň ho z FB jestli ho tam máš. SMS nemaž, nech si je dobře uložené pro případ. Tohle jsem taky zažila, policie to začala "řešit" až po prvním fyzickém napadení. On tě nevydrží bombardovat věčně, nasaď totální ignoraci, reakcemi akorát přiživuješ jeho úchylnosti. Je prostě narušenej. A drž se, tohle je zátah na psychiku.

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mám zkušenost, že pomůže pouze ignorace. Drž se, je to nepříjemné, ale časem ho to přestane bavit. Hlavní je neodepisovat VŮBEC NA NIC.

arrow
profile_image
betyy
od 29. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lilitha nemá pravdu.Možná bych ho upozornila, že jestli tě bude ještě jednou kontaktovat obrátíš se na policii. Jestli to nepomůže udělej to. Nemusí tě napadnout fyzicky, tohle je stalking a je to trestný čin. Minimálně ho předvolají k výslechu a jestli má alespoň trochu rozumu dojde mu, že to myslíš vážně. Holky nedělejte mrtvý brouky a braňte se, než bude pozdě.

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se se svými ex nescházím a rozhodně ne tak krátce po rozchodu. Myslím, že si ten druhý musí uvědomit, že to mezi námi skončilo a nemá smysl si dělat další naděje.

Stalkera jsem zažila jednou. Pomohlo mu vysvětlit, že pokud nepřestane vyhrožovat a sledovat mě, tak půjdu na policii a že mám všechny printscreeny toho, co mi píše apod. , tak doufej, že to je pouze něco majetnického, co brzy přejde..

Přímo na policii jsem nešla, ale pokud by nepřestal, tak bych tam šla. Pokud by tomu nerozuměl, mohl by dostat nějaké varování. Není to sranda. Pokud má některá z vás doma takovou žárlivku, tak co nejrychleji prchnout. Moje kamarádka měla štěstí jen na žárlivce a nemohla nikam a často jí sledoval autem, kam jede apod..

arrow
profile_image
Greg
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Najdi si chlapa a psychopata stalkera IGNORUJ.
Pokud máš smartfouna, jako že asi jo, tak si nainstaluj Call Blacklist a může a volat a psát jak chce.
Myslím, že by každá žena měla mít tuhle super aplikaci v telefonu.

http://dotekomanie.cz/2014/01/dotekomanie-doporucu je-25-call-blacklist/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com. vladlee.easyblacklist&hl=cs

arrow
profile_image
NEWTIME
od 11. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zavolej na Intervenční centrum v Tvém kraji, tam Ti pomůžou Tvou situaci řešit

arrow
profile_image
NEWTIME
od 11. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na betyy:

souhlasím

 

Téma Expriatel sa vyhráža čo možem robiť? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené