Smazat

Facebook a vztahy kolem něj

Ahoj holky, chci znát Váš názor na téma FACEBOOK a vztahy kolem něj ... Jde o to, že mi přijde, že přítel na něm tráví čím dál více času a tak nějak cítím, že se ode mě "vzdaluje" a mě se to začíná hoodně nelíbit..

Holky potřebuju poradit, protože začínám být už zoufalá ... jsem s přítelem teprve půl roku .. ze začátku bylo všechno fajn, ale poslední 2 měsíce pozoruji, že začal na facebooku trávit spoustu svého času ... Začla jsem tam také moc chodit, ale jen proto, abych věděla, že tam je on, abych věděla komu co komentuje, čemu dává "lajk" ... Není to správné, vůbec se mi takový styl života nelíbí a nechci v tom pokračovat . já se klidně fejsu vzdám, klidně si ho zruším, ale pocit že nevím co tam přítel dělá mě děsí.. chtěla bych, aby si ho také zrušil ale to po něm nemůžu chtít, a stejně vím, že by to neudělal, protože k tomu nemá důvod .. taky by mě zajímalo, kde pořád bere "nové přátelé" jsou to především holky, když nikam beze mě nechodí s nikym novym se neseznamuje, ale stejne tak 3x za tyden tam ma nove znamosti .. kdyz jsem se ho ptala kdo to je za holku, tak mi rekl ze nevi, ze j nezna, ale proc si ji tedy pridava do pratel ? vim ze resim blbosti, ale opravdu me to zacina moc stvat .. :/ kdyby jsme fejs oba nemeli tak je vsechno idealni ... je tam pripojenej od rana do vecera ... jsme spolu skoro kazdy den, bydlime od sebe asi 15 minut, ale stejne hned jak od sebe prijdeme domu tak jako prvni co udela je ze zapne fejs .. a to radsi nechci vedet, co si tam s kym pise verim mu, ale proste jsem uz takova nejista ..
 
 

Téma Facebook a vztahy kolem něj je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené