arrow
profile_image
marcelau
od 24. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

helena_vildova
A pozoruješ nějakou změnu po použití ionizace? Má vliv na kvalitu vlasů? Četla jsem tu někde na omlázku, že přístroje z obchodu elektra sice ionizaci mají, ale jejich účinek není tak dobrý jako u bioiontů.Ale jinak děkuji za odpověď.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám už asi dva roky Philips s ionizací a nedám na něj dopustit, přijde mi, že vlasy tolik nevysušuje jako běžný fén bez ionizace. Vlasy nejsou přesušené, rovnější a lépe drží tvar. Takže si myslím, že pokud někdo používá fén téměř každý den, tak ionizace rozhodně pozitivní vliv na vlasy má.

Kate02
já ho každý den používám a právě mi to nijak extra jiné nepřišlo, spíš mám vlasy lepší díky tomu, že si vybírám šampony, které usměrní nápor na vlasy díky každodennímu fenování

arrow
Neprodává v Bazaru

lucinkaf
Možná že jsi nenarazila na dobrý fén, ale já si už spoustu let fénuju vlasy skoro každý den, protože nesnáším pocit, že bych měla mastné vlasy (jsem tak trošku úchyl a poslední dva roky co jej používám tak mi přijde, že se mi už ani tolik vlasy netřepí. Samozřejmě to může být jinými okolnostmi. Ale už po fénování mi prostě přijdou ty vlasy uplně jinak heboučký než když si je vyfénuji někde jinde běžným fénem. Možná že záleží i na struktuře vlasů, na někoho kdo má svoje vlasy pevné a zdravé to vliv mít nemusí...

arrow
profile_image
čepička
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě je to znát. Já mám velký profi fén od Remingtonu a jiný bych nechtěla. Rozdíl poznám, když si vyfoukám jiným, okamžitě.
Určitě důležitější, než ionizace je funkce studeného vzduchu, ten vyhladí a zafixuje.

jednou jsem kamarádce koupila iontovou žehličku na vlasy k narozeninám a řekla bych, že se jí vlasy dost zlepšily měla je takové chlupate, krepaté až jsem pak litovala, že jsem si jí nenechala a nedala jí ěco jiného.Vlasy měla lesklé, hebké.

arrow
profile_image
Kacrum
od 24. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám fén s ionizátorem od Ety a vlasy mi elektrizují pořád, takže žádná změna...

arrow
profile_image
Eveline
od 17. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si koupila kulmu na vlasy od Brauna, Satin Hair s ionty.. nějaká extra velká změna se samozřejmě nekonala, ale vlasy jsou rozhodně lesklejší..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ježíšek mi donesl Concept AC 2000, mám velice jemné a hodně poškozené vlasy (přebarvená blond, každodenní mytí a fénování) vlasy vzaly za své a musím říct, že je to vážně zázrak co mi dělá s vlasy, jsem naprosto spokojená, vlasy nemám rozlítané-"chemlonovité" jako z obyčejného fénu.
Teď mám vlasy krásné rovné, lesklé, hladké, fakt luxus! Používám tedy ještě šampon a kondicionér Revalid a Regeneraci od bionecosmetics plus biosil plus....Tak doufám, že jim to pomůže a zase budou růst...

arrow
profile_image
Kami K.
od 30. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků


Všem.
I ten nejobyčejnější profi fén, je lepší, než-li super fén značkový, z nějakého elektra.
Požádejte své kadeřnice, ať Vám objednají fén přes sebe. Vejdete se do 1000,- -1200,-. Nepotřebujete mít super profesionální fén, ale i ten horší profi Vám vydrží podstatně déle, věřte mi.
Pak pocítíte i účinek iontů!
Mají totiž schopnost tříštit kapky vody, tudíž vlasy uschnou rychleji než běžným fénem a proto nejsou přesušené(dehydrované), vlasové vlákno je vyhlazenější a lesklejší.
Vyšší výkon W neznamená, že to bude větší nebo menší fičák
Ionty+ochranný přípravek (termo) a Vaše vlasy a i Vy změnu na 100% pocítíte.
Kami-kadeřnice.

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kami K.:
tohle můžu 100% potvrdit - měla jsem už spoustu fénů - s ionty i bez a taky jsem žádný extra rozdíl nepozorovala. Po té, co se mi už několikátý přehřál, jsem také konečně dala na radu své kadeřnice a přes ni jsem si obstarala profesionální fén zn. Bosch . Nevím tedy, jak s výdrží, mám ho cca měsíc, ale co do účinku nestačím zírat - rozdíl markantní již po prvním použití - moje léta barvené a už prošedivělé vlasy jsou o mnoho lesklejší, jemné a vláčné a přestaly krepatět. A suché jsou opravdu mnohem rychleji - a i mi přijde, že lépe a déle drží tvar .
Takže za sebe - ač v tomto oboru laik - můžu profi fén jedině doporučit!

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A ještě jeden poznatek mám - moje kočky se ho nebojí - fén má trochu jiný zvuk, tak nějak tlumenější nebo uchu příjemnější - blbě se to popisuje , ale před každým jiným kočičáci zdrhali, jak to šlo, s tímto jsou v pohodě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené