Ahoj,
krmím momentálně štěně prémiovými granulemi Brit, ale celkem mě zaráží denní dávka. Dle ofic. stránky a obalu by mělo štěně staré 1-3 měsíce o váze 3 kila dostávat 30 gramů granulí..není to nějak zoufale málo? Mám skoro 11 týdenní štěně JRT a má 2,8 kg.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennynka001:

Ahojky, také mám JRTici . Tabulky a doporučení na obale jsou pouze orientační, sama musíš zvážit co je akorát, jestli prcek nehubne či nějak zase hodně netloustne a jak se tváří atd. ...jinak nezadává se u těchto formulářů váha dospělého pejska?

Jinak když byla moje malá, takhle malá, tak dostávala něco kolem 100 g/den, co si pamatuji. Ale jiné grance, holistické - takže menší dávkování.

Reaguji na Evcusik:
No právě tam je to podle měsíců a aktuální váhy, jestli jsem to správně počítala,mají právě i na ofic. stránkách kalkulačku na výpočet. Právě chceme přejít na lepší krmivo, ale máme rozkrmený pytel, tak to chceme dodělat. No já teď dávám 60 g denně, takže asi 20 g na 3 dávky a vypadá spokojeně.

Cituji Evcusik: váha dospělého pejska?

No tak máš asi pravdu! To se z toho asi picnu, mohli to tam také připsat, poznala jsem to až z komentářů na jejich stránce. V tom případě je téma vyřešené. Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

tak paráda, že víme, kde byl zakopaný pes .

Reaguji na Evcusik:
Jojo, podle správných parametrů bych mu měla dávat 56 g denně, což jsem docela dobře odhadla

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené