Smazat

Halucinace - hmyz/pavouci

Ahoj, potřebovala bych poradit. Už třeba od listopadu roku 2021 jsem si začala tohoto problému všímat. Občas mám vidiny různého hmyzu. Mate to někdo podobně?

Jak už jsem psala vidiny jsem začala mít asi před cca 5 měsíci. Někde tady už jsem četla že to měl někdo jen když se probudil se spánku, já to ale mám i přes běžný den. Např. když jsem se odpoledne připravovala odjet pryč šáhla jsem po batohu a viděla jsem jako kdyby do něj zalezl takový ten hnusný černý pavouk. V tu chvíli se začnu bát, rychleji dýchat a nevím jestli se mi to zdá nebo ne. Potom co jsem zavolala někoho blízkého ať se do batohu podívá nic tam nebylo.
Taky se mi stává že v periferním vidění vidím mouchu nebo nejčastěji toho pavouka lézt po stěně, po podlaze, nebo např. do boty atd. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti, co bych měla dělat?
 
arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že bys' měla navštívit psychiatra. Není to ostuda ani nic degradujícího.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rozhodně jít na psychiatrii. Mám vystudovanou psychopatologii, takže vím, že tohle není žádná sranda. Určitě by to chtělo taky MRI a celkově návštěvu neurologie. Proč jsi to prosímtě nezačala řešit dříve??

 

Váš příspěvek

Halucinace - hmyz/pavouci

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené