arrow
profile_image
mckeena
od 3. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím, ráda bych našla nějaké "služebně starší" studenty PF UK v Praze. Letos jsem začala první ročník skrz kurz CŽV a připadám si jako v Jiříkově vidění. Ráda bych našla někoho, kdo mi poradí ohledně zkoušek, vyučujících, co jim pomohlo v učení apod., abych zvládla prvák. Pro absolvování kurzu a přijetí do řádného studia musím mít dobré výsledky. Poohlédla bych se na fakultě, ale do Prahy jezdím jen na dva dny, kdy máme přednášky, jinak jezdím zpět domů, takže není moc šance ve čtvrtek odpoledne a v pátek řádné studenty potkat.
Najdu nějakou dobrou duši?

arrow
profile_image
Vexta
od 26. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud se Ti neozve nikdo jiný, tak můžeš napsat mně, ale jsem už v posledním ročníku a s CŽV zkušenosti nemám žádné :-) Snad se Ti ozve někdo, kdo by mohl poskytnout aktuálnější info :-D

arrow
profile_image
Andyyx
od 23. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Též nemám zkušenosti s CŽV, jsem normálně v řádném studiu. Letos nastupuji do druháku a prvák mám ještě v čerstvé paměti, tak mi klidně napiš SZ a ptej se na co budeš chtít.

arrow
profile_image
Mikejla13
od 14. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Bohužel ti nepomůžu v tom, co žádáš, ale chtěla bych se tě spíš zeptat. Na práva jsem se hlásila tento rok a bohužel se nedostala, na celoživotko jsem se chtěla přihlásit až na poslední chvíli, ale bohužel, bylo už po termínu.
Budu se hlásit tedy příští rok. Mohla bych tě poprosit zda bys mi tady nebo do zprávy napsala, jaký máš např. rozvrh, atd.?
A jestli bys byla tak hodná - kolik si měla percentil? Na CŽV rozmezí nemají, pouze že je to u hranice od "nepřijetí" a 200 účastníků. Tak jen takový odraz.
Díky, hezký den a ať se daří

arrow
profile_image
mckeena
od 3. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mikejla13:
Rozvrh máme čtvrtek od dvou do osmi do večera, jsou to tři přednášky (Státověda, Dějiny práva a státu Evr. zemí a USA, Teorie práva), a pátek od devíti do čtyř (Politologie, Římské právo, České a československé právní dějiny). Na semestr máme ještě pět sobot, od osmi do sedmi do večera, to jsou semináře, kterých máme proti řádnýmu studiu asi třetinu.

Percentil jsem měla asi 85 z OSP, trochu mi to kazilo ZSV, ale do řádnýho jsem se nedostala asi o šest bodů. Což mě naštvalo, ale co se dá dělat. S tou hranicí jde o to, že oni přijmou 200 účastníků. Pokud se jich přihlásí víc, tak to řadí podle toho, jak jsi skončila u příjimaček, takže kdyby o ten kurz měli zájem všichni, tak vezmou prvních 200 pod čarou, ale to se nikdy nestane, takže vlastně mají šanci i ti, co skončili dál. Kdybys měla ještě dotaz, tak se ptej, nebo mi napiš do zpráv

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené