Prosím o zkušenosti s iontovým nástrojem krásy a to zejména účinek na jemné vrásky, póry a celkovou kvalitu pleti, jak často používáte, jaké k tomu používáte krémy nebo gely?
http://2324.elektrocoleti.cz/iontovy-nastroj-krasy -nye022+dp36155/

P.S. vím, že je tu i téma o galvanické žehličce,ale přecejen je to jiný přístroj i když na stejném principu

arrow
profile_image
Krtek
od 25. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem s tímto přístrojem spokojená, používám ho cca 3 měsíce, první měsíc tak 4x týdně, teď již jen 2x týdně. Používám kosmetiku od Ryoru v gelové formě - profi masku s kyselinou hyaluronovou nebo lifting masku. Pleť je pevnější a hlavně se mi zdá prozářenější. Ale póry nemám pocit, že by se stáhly. Pigmentace, které mám po těhotenství, tak taky zůstávají. Ale zdá se mi, že když se mi objeví pupínek a pročistím si přístrojem pleť, tak se akné rychleji hojí. Jemné vrásky nemám,spíš hluboké a na ty pomůže snad jen výplň

arrow
profile_image
Darlenna
od 20. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Můj Iontový přístroj po měsíci přestal fungovat.Dělala jsem si s ním obličej,nohy a ruce.+ ještě něco málo rodince.Já sakra nechci vyhazovat peníze za šutky,co vydržej tak málo.(MĚSÍC!)Sem tam se můj elektronický hrdina zapne,ale z nějakýho důvodu je citlivej na pohyb,takže aby mi vydržel funkční(zaplej)tak ho musím držet v jedné poloze.Což je na ty prohyby na obličeji slušná škola trpělivosti.
V podstatě jsem s ním byla spokojena,kruhy pod očima celkem vyhladí,ale nejsem si jistá jestli pomůže někomu,kdo je má fakt extrémní.
Mít ted nějakou nahradu,už by bylo po něm.

arrow
profile_image
Verunka
od 16. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám iontový nástroj krásy již 2 roky a funguje bez problémů. Na stránkách www.sqoom.cz jsem objevila taky nový rovněž předražený přístroj a vyzkoušela jsem tu "fintu" co tam popisují. Zapla jsem svůj přístroj na ultrazvuk a dala na hlavici kapičku vody - opravdu jsem viděla malé bublinky jak přístroj funguje. Chtěla jsem to vyzkoušet, protože se mi bohužel nepodařilo přesvědčit žádné moje kamarádky aby si jej koupily, nevěří, že to funguje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené