Smazat

Jak bojovat s nervozitou

Ahoj holky nemte nějaký typ jak na to, aby lidi ve vaši přítomnosti nezjistili, že jste nervózní?
 

Musíš být dobrá herečka ,já jsem často nervózní a taky velká trémistka ... nikdo to na mě nepozná

Tak většinou se nervozita projevuje u lidí tím, že si hrajou s rukama...třeba něco žmoulají v rukou, nebo si hrají s prsty...takže na to si dát pozor.

Jinak také občas těkají očima, klopí oči...takže dívat se zpříma, dívat se do očí...

A pak se uklidnit - z hluboka nadechnout, vydechnout a usmívat se.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to jsi dobrá. Já tedy trémista nejsem ale s tou nervozitou to mám hodně nahnuté asi je tu už nemoc jestli taková vůbec existuje. Prostě z ničeho nic znervozním a začnu se klelpat jak osika. Tohle bohužel nejde za kamuflovat a každý si toho hned všimne.

kobitka
Mám ten samý problém. Sice to u mě není jen tak, vždycky to vyvolá nějaká důležitá věc nebo tak ... Třeba na střední jsem hodně trpěla, když jsem měla bejt zkoušená ústně - před tabulí, před celou třídou .. Klepal se mi strašně hlas, klepala jsem se celá .. i to, co jsem uměla jsem zkracovala jak nejvíc to šlo, jen proto, abych si zas rychle mohla sednout .. nějakej velkej řečník před hodně lidma nejsem .. když vím, že se na mě soustředí a poslouchají mě .. takhle mezi lidma v normálu to je ok ..

na to klepání vám nepomáhá zhluboka dýchat? mě to zabírá, zkuste to.

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já mám taky tenhle problém a osvědčilo se mi co nejvíc se vystavovat těm situacím, ve kterejch jsem nervózní, je to sice stresující, ale zase si tu situace natrénuješ a zvykneš si na ni a pak už nervózní nebudeš

arrow
Neprodává v Bazaru

Kobitka: "Prostě z ničeho nic znervozním a začnu se klelpat jak osika. Tohle bohužel nejde za kamuflovat a každý si toho hned všimne."

Tohle mi trochu připomíná sociální fóbii.

Patty: "na to klepání vám nepomáhá zhluboka dýchat? mě to zabírá, zkuste to."

Tohle se doporučuje jako první krok a opravdu to pomáhá.

Lucis: "já mám taky tenhle problém a osvědčilo se mi co nejvíc se vystavovat těm situacím, ve kterejch jsem nervózní, je to sice stresující, ale zase si tu situace natrénuješ a zvykneš si na ni a pak už nervózní nebudeš."

A tohle je druhý a důležitý krok. Prostě se nevzdávat - neustupovat, ikdyž by člověk někdy hrozně rád utekl.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Romi1
Díky za analýzu ale sociální fóbie to u mně rozhodně není. Já se totiž ve společnosti cizích lidí cítím líp než někde zavřená doma. A jinak to co tady píše Patty a Lucis praktikuju už dlouho ale nefunguje to u mně.

Ahoj, doporučuji pořídit nějaká homeopatika na nervozitu, jsou levné a volně prodejné v lékárně. Používám takové fialové (nevím teď přesný název) den předem a druhý den jsem OK, žádná nervozita, nic.. nejsem otupělá. Nezbaví nervozity uplně, ale výrazně ji zmírní, takže zůstane už jenom taková hladina, která se dá zvládnout.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

petra179
jejda díky. Můžeš sem prosím hodit název?

arrow
profile_image
pavliii
od 18. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, tak ty homeopatika mě také zajímají, jsem na tom stejně .

arrow
Neprodává v Bazaru

Kobitka: "Díky za analýzu ale sociální fóbie to u mně rozhodně není. Já se totiž ve společnosti cizích lidí cítím líp než někde zavřená doma."
Ale sociální fobie vznikají najednou a bez varování i u lidí kteří jsou extrovertní. Když jsi ráda mezi lidmi, tak co tedy podle Tebe způsobuje tu nervozitu. Myslíš, že to má nějakou konkrétní příčinu?

arrow
Neprodává v Bazaru

Děvčata, já mám jinak dobré zkušenosti proti lehké nervozitě s třezalkou tečkovnou:
http://www.arkokapsle.cz/Produkty/29-7-Trezalka-te ckovana-Relaxace-a-nespavost.produkt.aspx

prý by se ale ta třezalka neměla kombinovat s HA, může snižovat její účinnost...jinak je prý dobrá. Bohužel jí proto raději nezkouším.

 

Váš příspěvek

Jak bojovat s nervozitou

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené