1. . .4567
arrow
profile_image
Elinor92
od 23. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: Pro hubnutí není tepová frekvence dobrá.

Ale samozřejmě, že je Pokud bude běhat intervaly na tepovku 190 a více, tak se jí pod tukem vytvoří svaly, ale tuk zůstane. Tepovka 50% je na spalování, 75% je na svaly a kondici.

arrow
profile_image
Rehny
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

na to je jednoduchá odpověď, koukni se na profesionální běžce, všichni jsou spíš až vychrtlí myslím teda vytrvalce, u sprinterů to je jinak, ty jsou svalnatý.

Během se zhubnout dá, ale trvá to dlouho. Je to proto, že pokud jen běháš, hubneš pouze v tu dobu běhu(nebo jiného kardiovaskulárního cvičení). Pokud chceš spalovat tuk rychleji, je dobré kardio kombinovat se silovým tréninkem (optimálně běhat bud ráno na lačno,nebo PO tréninku-tak se spalují tuky). Stačí 3x týdně hodina běhu a 20-50min treninku a zhubneš tak 4x rychleji. Pokud běháš jinak, spaluješ cukry,je to zase pomalejší. Zároveň platí že když i cvičíš,spaluješ až48 hodin. Co se týká stravy-moji klienti nedodržují nijaké drastárny. Dopolko ovoce,odpolko zelenina. Hodně vejce,maso,tvaroh,sýry. Ale pokud ti stačí ta pomalejší cesta, tak samozřejmě sportu zdar:-) pže v dnešní době kdy nemá nikdo na nic čas je fajn že jsou jedinci,kteří dělají něco pro sebe:-) já vždy říkám že život je jako prázdná sklenice,je jen na nás co do ní nalejeme. I tak si to sami vypijeme:-)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené