Smazat

Jak dlouho může vydržet kluk ve vztahu bez sexu?

Jak dlouho může 18-ti letý kluk vydržet ve vztahu bez sexu? Ne že bych byla nějaká frigida, nebo "až po svadbě", ale sex mě vždy bolí... Mám strach že mě kvůli tomu nechá.

S přítelem jsme spolu rok, problém je v tom že mě sex vždy bolí, většinou se do mě vůbec nedostane, a když jo tak si myslím že z toho stejně nemůže nic moc mít. Mám strach že mě kvůli tomu podvede nebo úplně nechá...
Snažila jsem se to řešit s gynekoložkou, ta mi napsala nějaké léky na zánět, ale po dobrání 2 balení se nic nezměnilo...
Jak dlouho si myslíte že takový vztah může fungovat? Je to v podstatě můj první kluk, s žádným jiným jsem nikdy nespala a bojím se že mi na tomhle ztroskotají všechny vztahy... Oběma je nám 18, a ani on předemnou žádnou holku neměl.
 
arrow
profile_image
Vanity
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teoreticky vydržet může až do smrti, otázka je, jestli by to tak chtěl, což asi ne..
Ta otázka je položena špatně, ptáš se na následek, ne příčinu. To, že sex bolí, normální není, a musíš to vyřešit s gynekoložkou. Pokud ne s touhle, tak s jinou. (z vlastní zkušenosti vím, ne každá gyndařka řeší kontext). Svoji roli může hrát i psychika.

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sex nezačíná ani nekončí zásunem do vaginy a vzájemně uspokojit se dá různými způsoby, takže úplně na suchu snad není, ne?

Tabulky na to nejsou a řekl bych, že normálního kluka bude spíš zajímat, jestli se to snažíte nějak vyřešit.

arrow
profile_image
lazycrash
od 21. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kopaj: úplně na suchu sice není, ale nejsem si jistá jestli to stačí... Vyřešit se to snažím, ale připadá mi to čím dál víc neřešitelné.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Reaguji na lazycrash:
Takže se čím dál tím víc stresuješ a tím větší máš problém s bolestí...Pokud se ze strachu, že Tě to bude bolet podvědomě stáhneš, tak to bolí o to víc a přítel se do tebe nemůže dostat. takže, nejdřív bych zkusila konzultaci u nějakého jiného gynekologa, ať víš, že jsi zdravotně ok. Můžeš zkusit nasadit i podpůrnou léčbu laktobacily, to Ti nijak neuškodí a pokud je nějaký problém s poševní mikroflorou tak to může pomoci (osobně mám dobré zkušenosti s kapslemi maldion - i přes braní ATB jsem díky nim byla naprosto v pohodě). No a pokud budeš ok, tak problém je fakt psychický a chce to ten blok odbourat - prostě si dejte pauzu od sexu. Vědomou, vůbec se o to nepokoušejte, ať tě přítel trošku rozmazluje, ať si to co nejvíc užíváš (a naopak) a třeba ten blok prostě překonáš.......Jo a doporučuji lubrikant (pokud už jste nepoužili) - ideální je bez vůně (nezpůsobuje podráždění) - dobrou zkušenost mám s Glide For You (taková růžová lahvička, dá se obejdnat v lékárnách přes net) - jednak může být problém v nedostatečném zvlhčení a jednak to funguje i jako placebo, kdy si řekneš, že teď to bolet už nemůže

Jinak pokud tě kluk miluje a Ty mu dáváš lásku najevo i jinak (jiným způsobem uspokojení) tak vydrží dlouho. ty přece máš problém, ne že by si nechtěla, tak by ti měl pomoci s jeho řešením......

arrow
profile_image
lazycrash
od 21. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bakalářka: Může nedostatečné zvlhčení způsobit až takový problém? Mě sice připadá (a jemu taky) že jsem vlhká dost, ale ten gel už mám koupený, jen jsme ho ještě nezkusili.

arrow
profile_image
Lorrina
od 17. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já myslím, že se jen bojíš, psychika dokáže divy. Zkus pevně sevřít pěst, taky se do ní pak nic jen tak nedostane Chtělo by to začít důvěřovat svému tělu, že je na sex uzpůsobeno a že to půjde. Zkusil ti tam jemně dát třeba prsty nebo ty sama? A pomalu přidat druhý? V momentě, kdy si zvykneš na pocit, že uvnitř něco máš, tak si zvykneš i v hlavě, a po takové přípravě by neměl být problém...

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji lazycrash: Může nedostatečné zvlhčení způsobit až takový problém? Mě sice připadá (a jemu taky) že jsem vlhká dost, ale ten gel už mám koupený, jen jsme ho ještě nezkusili.

Může.....jak říkám, ono je to dost i o psychice, pokud tam začne vstupovat a jen trochu to dře, tak se podvědomě stáhneš a začne to bolet o to víc......Ten gel navíc funguje i dost jako placebo, protože si řekneš, že teď už to určitě půjde v pohodě Alespoň u mě to tak fungovalo.....

arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím, že bys měla změnit doktora. Když sex bolí, tak není něco v pořádku. A pokud jsi v psychický pohodě, tak by se to mělo řešit.

arrow
profile_image
Isabelle.
od 22. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím se všema, že to bude spíš psychického rázu, ale chtěla bych jen uvést příklad mé mamky, který je už asi trochu extrém..když jí bylo asi jako tobě, měla přítele, se kterým se milovali, bohužel to ztroskotalo právě na sexu, protože to mamku pokaždé příliš bolelo..až při porodu mé sestry jí zjistili, že měla příliš tlustou panenskou blánu, takže ji museli operativně naříznout...i takové věci se dějí.

arrow
profile_image
umlora
od 18. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doporučuji zkusit ten lubrikační gel. Mě sex vždy neskutečně bolel. Myslela jsem, že to je psychickým blokem ve mě. S předchozím přítelem jsme úplně od pokusů upustili a žili bez sexu, nesl to statečně. Zkusila jsem lubrikační gel a bolest je pryč a já si to konečně užívala.

arrow
profile_image
lazycrash
od 21. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsme vyzkoušeli ten lubrikační gel. Bylo to sice o něco lepší, ta bolest nebyla až taková ale pořád to bolelo... Ale taková jiná bolest než předtím, spíš jako by mi do něčeho narážel, nevíte někdo co (nebo čím) by to mohlo být?

arrow
profile_image
Fan
od 3. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Měla jsem trochu obdobný problém - ale nešlo to téměř vůbec. Takže skoro tři roky. Já bych neříkala sex jen zásunu, vždyť jsou i jiné způsoby Ty mi třeba vůbec nevadily, ba naopak... ale u zbytku jsem se stáhla, začala se třást, vzrušení bylo to tam Alkohol nepomáhal, měla jsem po něm jen větší úzkost nebo jsem usnula. Velmi jsem se tím vším stresovala a tím to pak bylo horší, takový uzavřený kruh. Byla jsem u čtyřech doktorů, sexuoložka mi řekla, že je to právě stres, neúspěšnými pokusy zesílený strach z bolesti a už prostě reflex, obrana těla a prý takové případy neřeší poprvé, mívá tam i páry, které takhle žijí daleko delší dobu, jsou si věrní. Akorát tohle nemá nikdo potřebu moc vykládat, takže se to nedozvíš, žejo Pomohla sada dilatátorů (pro ženy s vaginismem, seženeš na internetu), absolutní klid, samota a rozcvičování a pak znecitlivějící mast z lékárny, je krom jiného přímo na zákroky na sliznici pohl. orgánů. Bylo to fakt drahé (dohromady cca 2000), ale svůj účel to splnilo, uvidím, jak to bude dále. Jinak, bohužel, může se stát, že některá žena s tím bude mít problémy celý život. Máti to tak má i se třetím partnerem, ale tam je to jednou za uherský rok, jinak mají krásný vztah.

 

Váš příspěvek

Jak dlouho může vydržet kluk ve vztahu bez sexu?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené