Prodloužené vlasy - jak si nechat napramínkovat aby byli přirozené konce?

Je lepší volit krátkou délku vlásků koupit si např. 35-40 cm délku a nechat přirozené konečky tzv. do spičky?

Nebo koupit delší a sestříhat?

Nechápu tvou otázku - myslíš do špičky každý pramínek nebo když hodíš všechny vlasy dozadu, tak aby byl celkový efekt do špičky?

Reaguji na mishka999: nene ona myslí že dkyž si necháí vlasy udělat jestli ty konečky vlasů nechat tak jak jsou tzn do špičky nebo koupit delší vlasy a sestřihnout je narovno

Reaguji na Fellys:
Jak víš, co myslí? Totiž spojení "sestříhat vlasy" mi nepřijde stejné jako "zastřihnout narovno". Protože pokud chce přirozené konce, tak rovný střih nikdy přirozený není.

Přežehlit žehličkou Aspoň já to tak dělala než jsem si dala své vlásky odpočinout od prodlužka

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

osobně když už vlásky kupuju tak si prohlídnu cop jestli jdou vlásky pěkně přirozeně do špičky pokud jsou zastřižené totálně dorovna tak je ani neberu, nelíbí se mi to, pořád to pak vypadá divně ať dělá člověk co dělá, pokud potřebuji něco potom po přidělání něco dostřihnout tak to otevřenými nůžkami tak jakoby efiluju, nikdy to nešmikám dorovna

Cituji Fellys: nene ona myslí že dkyž si necháí vlasy udělat jestli ty konečky vlasů nechat tak jak jsou tzn do špičky nebo koupit delší vlasy a sestřihnout je narovno

jj

Mám si asi koupit raději kratší vlásky různých délek ne?

Cituji pitbulinka: Mám si asi koupit raději kratší vlásky různých délek ne?

A jakou vlastně chceš mít délku? Já bych nekupovala delší než jaké chci docílit... Já je tvarovala opravdu tou žehličkou, aby neodstávaly od mých a nikdo nic nepoznal. A lidi mi je hodně chválili. Nejlepší je to pak nechat na kadeřnici, která už si s nimi trochu pohraje až je nandá - přece jen by tomu měla rozumět. Myslím, že Ti je stejně nijak výrazně nezkrátí, to se u prodlužka fakt nedělá... Aspoň já jsem se s tím nesetkala.
Jestli chceš mít výsledný účes jakoby sestříhaný, tak bych pak vlasy koupila podle toho, jedny třeba 45, druhé 40 centimetrů... Hodně záleží, jak přesně si to představuješ Ty. A možná nejlíp domlulvit se přímo s tou kadeřnicí.

arrow
profile_image
Fischbach
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na pitbulinka: No vždy záleží aku dĺžku chceš a čo po predĺžení chceš s nimi robiť. Pokiaľ mať v cope, tak ti stačí presne dĺžka, ktorú potrebuješ, ale pokiaľ chceš niečo špeciálne, ako napiklad ostrihanie konca do V, alebo iné, tak to radšej dlšie. Určite. Myslím, že kaderníčka ktorá ti bude vlasy dávať na hlavu, tak by mala vedieť poradiť a vedieť vyprofilovať tvoje požiadavky do krásnej reality

Kratší vlasy (tak do 40 cm) budou spíše vypadat přirozeně a podle mě jsou i vlasy v kraších dýlkách obecně kvalitnější. Je to logické, je to jako u vlastních vlasů.

Ale každopádně pokud mají konce vypadat nějak podle představy, tak není nic jednoduššího, než si je poupravit žehličkou třeba. Třeba jen lehce podtočit, bohatě to stačí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené