Smazat

Jak je možné změnit myšlení?

Zdravím,
jedná se mi o toto. Dnes jsem zjistila, že jsem nedala zápočet - prkotina, prostě půjdu na opravný termín. Teoreticky vím, že se vůbec nic neděje a že toto se stalo mnoha jiným a mně se to určitě ještě taky stane, jenže prakticky si to mozek nějak asi neumí připustit nebo já nevím co, a jsem z toho smutná, brečím...

Neexistuje něco, co by mi mohlo pomoci (tím myslím cokoli i knihy, dokumnety ....) nejspíš změnit moje myšlení.

Doufám, že mě chápete.
 

Jsi asi citlivý člověk no... mě by to spíš s*alo že musím znovu..nebrečela bych ani náhodou, ale pokud jsi takový člověk co ho rozbrečí takové prkotiny tak těžko si z ničeho nic řekneš - no tak cooo
Začínej od prkotin...snažit se nebrečet u filmu atd... Jinak jako adi tak - z cholerika taky neuděláš flegmoše...

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pusť si teď něco pěkného, komedii, nejde o nic zas tak hrozného...nejde o život, nejde o zdraví, nejde ani o rodinu, o vztah..jde o školu a opravdu bych brečela pouze, pokud bych měla jen jeden pokus, ale pokud se nemýlím na VŠ máte víc pokusů než jeden ne?

A pokud se ti to teď nepovedlo, tak se to znova začni učit (až budeš trochu víc v klidu a v pohodě) a budeš mít i lepší pocit, že pro to děláš maximum. Myslím, že tak bych to udělala alespoň já.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na MKay: Problém je ten, že já vím, že o nic nejde. No bóže, tak půjdu na opravný termín nebo v horším případě si předmět zapíšu znova a budu mít další tři pokusy. Já toto vím, ale zároveň to jakoby nedokážu uplatnit (opravdu nevím, jak to vysvětlit jinak).
Teď jsem ještě ve stresu kvůli dalším 2 zkouškám, přestože nemám důvod. Minimální počet kreditů, abych mohla do LS už mám, takže jsem jakoby za vodou, ale prostě musím na to myšlet a to mě štve.

Ráda bych byla ten člověk, co si z toho nic nedělá.

arrow
profile_image
Mooney
od 31. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Předpokládám, že jsi nikdy nedělala žádný sport na vyšší úrovni .

Každopádně tohle co popisuješ tuším řeší lidé pomocí meditace, tak se zkus vydat třeba tímto směrem...

V prváku lidi dělají vždycky velké haló, pak už si zvyknou = je to jen o zkušenostech (z mého pohledu člověk roste převážně z těch špatných).

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Předpokládám, že jsi asi v prvním ročníku. Neboj, časem si zvykneš. Stresovat se ze začátku víc je normální. Přeji hodně štěstí ve studiu.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mooney: taky to tak mám...člověk se musí takzvaně otrkat zkušenostmi a pak už si z toho na zadek nesedá, když se občas něco nepovede... protože pak zjistíš, že se svět točí dál a nikoho to beztak nezajímá..

arrow
profile_image
Simonek12
od 6. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám to stejné stresuju se uplně neskutečně. Každej neúspěch mě vždy strašně potopí a mám chut školu vzdát Pak doma brečím a nadávám si, protože jiní už to mají hotový...

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Simonek12: možná to porovnávání se s ostatními tě tak sráží na zem...každý jsme jiný a každý máme schopnosti na jiné úrovni...jiné tempo atd...to je skutečně zbytečné stresování se...a možná i malé sebevědomí

arrow
profile_image
Simonek12
od 6. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji MKay: malé sebevědomí

jj to máš na 100 % pravdu, ale jak na sebevědomí zapracovat?

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

chválit se, důvěřovat svému úsudku a tomu, co děláš, dělat věci co nejlépe, abys věděla, že děláš pro sebe maximum, investovat do sebe víc času, udělat si seznam věcí, co se ti na tobě líbí, pak i seznam, těch, které se ti nelíbí, pokud něco z toho negativního seznamu lze změnit k lepšímu, tak to alespoň zkusit a pokud možno to dokázat a tím na sobě zapracovat...mně to pomohlo a doporučují to i koučové...

 

Váš příspěvek

Jak je možné změnit myšlení?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené