Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, jakým postupem vytvořit účes, jako mají Britney nebo Beyonce na těchto fotkách?
Vím, že nejspíš mají zahuštěné vlasy, ale nevím, jak docílit toho rozcuchaného, jemně zvlněného tvaru
Tzn. vlasy nejsou celistvé, ale jsou vidět spíše jednotlivé pramínky, jestli mě chápete..
)

Britney1

Beyonce

Britney2
tak vypadám po ránu 
Reaguji na lenkam13: Sea salt spray, stačí zadat do googlu nebo beach wave hair tutorial apod.
Reaguji na Nikki01: Jo a hlavně po umytí. Spíš nevim jak se toho zbavit, i manžel si ze mě dělá srandu 
Cituji lenkam13: vlasy nejsou celistvé, ale jsou vidět spíše jednotlivé pramínky,
To jsou právě ty nastavené pramínky. 
Reaguji na Lusinda2: Díky! Hned zítra ho vyzkouším 
Jinak holky asi je to opět tak, že chceme mít jiné vlasy než máme a naše by zas chtěl někdo jiný
Co bych dala za to vypadat takhle po ránu 
Pro stejný efekt používám tento sprej, nastříkat do vlhkých / suchých vlasů, hodit vlasy do předklonu, provzdušnit prsty a pomačkat vlny a je to!
pěnové tužidlo dát do vlhkých vlasů... nebo nějaký sprej pro definici vln... mě tohle dělá pěnové tužidlo... nebo to mám po ránu 
Já mám takovéhle vlasy třeba dva dny po mytí,kdy mám délky a konečky trochu sušší a nečešu se. A nebo když jsem někde na párty/v baru a je tam zakouříno,také mám takovéhle pramínky šílené
Jinak ten sea salt nebo tužidlo.
Prakticky jakýkoliv stylingový přípravek (tužidlo, krém, gel, sea salt sprej) a nečesat, jen upravit prsty. Počítej s tím, že to pro vlasy asi nebude nejzdravější, protože třeba ten sea salt sprej na občasné použití budiž, ale ta sůl prostě vysušuje.
A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.