Smazat

Jak naložit se životem?

Ahoj všichni Měl bych tady na Vás takový dotaz. Nejdřív, ale shrnu vše podstatné, abych Vás do něj zasvětil. Jde o to, že po střední škole jsem strašně toužil vstoupit do armády. To se mi taky splnilo a začal jsem studovat Univerzitu obrany v Brně. Díky mým studijním úspěchům mě však po roce vyhodili A já nastoupil jako voják z povolání k Hradní stráži. No popravdě....nebavilo mě to tam. Kolektiv byl různorodý, poznal jsem tam hodně kámošů, ale byli tam i lidi se kterýma jsem si neměl co říct. Hrozně mě štvala náplň práce. 24 hodinové služby v turnusech, které se střídaly s pár dní volna. Člověk má rozhozeny denní režim a to se později začalo podepisovat na celkové fyzické a psychické pohodě. Poznal jsem, že i celkově armáda je jiná než jsem si na střední škole představoval. Mno a proč sem vůbec píšu. Po 6 letech u HS končím. A mám takový problém, že nevím co dál. Chtěl bych dělat něco, co by mě opravdu naplňovalo a dávalo to smysl. Práce by mě bavila a možná si troufnu říct, že bych se do práce i těšil Problémem je, že vůbec nevím co by to mělo být Nechci skončit někde, kde budu třískat jednu 12ku za druhou a večer budu rád, že padnu do postele, abych ráno mohl vstávat a začít od znova. Na to se mám nyní už moc rád, abych někde dělal jako zombie a nechal po sobě dupat šéfem, který se blbě vyspal. Život je na to moc krátký a já si ho chci užít. Vím, že to zní moc pěkně na to aby se to stalo, ale já to tak prostě chci Proto se ptám Vás, kteří s něčím podobným máte zkušenosti a dostali jste se do takové práce, jaké jste chtěli, jak jste to dokázali? Jak jste přišli na to co Vás baví? Děkuji za každou smysluplnou odpověď Nechť diskuze započne
 
arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si myslím, že v každé práci je něco. Pracuju jako zdravotní setra.

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no přesně, v každé práci je něco

nepíšeš, jaké máš vlastně vzdělání, takže se radí těžko

na to, že tě to baví, obvykle přijdeš až v průběhu práce, takže prostě budeš muset něco zkusit a případně odejít

co zahraniční mise? to by tě nezajímalo?

arrow
profile_image
Tanja77
od 1. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nazdar, z rezortu neodcházej určitě. Nelze přejít někam na útvar? Nebo jiné místo v rámci rezortu?

 

Váš příspěvek

Jak naložit se životem?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené