Smazat

Jak obnovit lásku?

Ahoj holky:) Potřebuju se poradit. Právě začínám nový vztah se svým bývalým partnerem, se kterým jsem byla rok. A po dalším roce co jsme nebyli spolu jsme se dali zas dohromady. Ale jde obnovit minulá láska?

Vážně se bojím, ted jsme spolu nově tři měsíce, všechno je fajn, pohoda, ale láska? Ta mezi námi není. A opravdu si nejsem jistá, jestli jde mezi náma obnovit.. možná to bude z ní hloupě, ale neznáte nějaký tipy jak tomu dopomoct? Cítím že on je ten chlap, se kterým vážně chci být, ale bez lásky žít nechci..
Jde to obnovit lásku? Máte nějaké zkušenosti se svými ex, se kterými jste se dali zpátky dohromady a fungovalo to? Popřípadě kdy jste se pak do sebe znovu zamilovali?
Díky

P.S.- Rozešli jsme se kvůli trávě, jelikož jsem nesouhlasila s tím, aby si jí dával. Ted nově to neřešíme, už hulí mín..
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Já si myslím, že obnovit nejde. Vztah není stroj, aby se dala závada opravit a jelo se jako na začátku. Vztah si všechny bolesti pamatuje. A taky si myslím, že vzpomínáš spíš na zamilování. Ato láska ještě není. A zkus si třeba říci, zda to, co Tě k němu táhne, nejsou jen vzpomínky na něco hezkého?

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo, a proč s ním tedy chceš být a žít? A proč cítíš, že to je ten chlap, kterého chceš? Vždyť píšeš, že láska tam není. Tak je to čistě jen věc rozumu, že ho chceš?

Reaguji na terka-95:
Proč to chceš obnovovat? Tři měsíce jste spolu a nic necítíš, tak to patrně nebude mít cenu.
Kromě toho hulí a snižuje si tím testosteron, tak nemůžeš do budoucna počítat ani se sexem, protože to je jeden z největších zabijáků libida.

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky tomu moc nerozumím. Cítíš, že je to On, ale nemiluješ ho? To snad nejde... bud ti chybí jen taková ta zamilovanost /ta nevím jestli je zas v obnovených vztaích/, nebo už je to prostě pryč.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nemiluješ ho, ale cítíš, že je to ten chlap, se kterým chceš být - asi nechápu, vždyť si sama protiřečíš.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

obnovit lásku nejde. Buď člověka miluješ nebo ne. Lásku vynutit prostě nejde. Jinak souhlasím s holkama. Taky nechápu jak si můžeš myslet, že on je ten pravý když ho nemiluješ.

A nejsi s ním jen "ze zvyku"? Anebo, že tě spíše jen přitahuje? Myslím si, že dřív nebo později se stejně rozejdete... To, že jste se rozešli předtím mělo důvod - marihuana. Ta marihuana tam stále je, byl to důvod, proč jsi ho opustila...

podle mě je na tohle jediná rada - neobnovovat a vztah ukončit

arrow
profile_image
meta13
od 26. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, podle mě si tohle musíš vyřešit sama, těžko z Tvých několika vět rozluštíme nějakou odpověď na otázku. Zamysli se nad tím, co pro Tebe doopravdy znamená, zda jen šťastnou minulost, která skončila krachem nebo přítomnost a budoucnost, kterou s ním chceš strávit. Můžeme Ti dávat rady, ale víš, od koho dostaneš tu nejlepší? Od SEBE samotné. Uvědom si, jestli Ti na něm tolik záleží, že bez něho nemůžeš být... Hodně štěstí

arrow
profile_image
Majka69
od 16. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podľa mňa láska nie je cieľ, bez ktorého je všetko stratené. A keby niekto poznal recept, už dávno by na ňom zbohatol

 

Váš příspěvek

Jak obnovit lásku?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené