Zdravím,
jak řešíte pokušení typu, že jdete na párty a tam jsou brambůrky, dortíky, a jiné dobrůtky? popřípadě taková kávička s kamarádkou? Dneska jsem tak nějak celý den jedla dobře, ale pak mě kamarádka pozvala na kafe a spořádalo se sušenek... no a pak jsem si ještě udělala těstoviny a nakonec jsem se tak přežrala, že mi bylo úplně na zvracení. Fakt blbě. Jak řešíte ta pokušení, když se někam jde, nebo když si před vámi někdo něco dává?

arrow
profile_image
Renné
od 21. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

je. A velké. Pomáhá:
1) Uvědomit si, že aspoň jednou za týden se má člověk najíst víc (zrychlení metabolismu). Tím pádem, když máš chuť, můžeš si jednou za týden dát víc/něco kaloričtějšího než normálně.
2) Můžeš to vykompenzovat jiným jídlem (já byla dnes v cukrárně, takže večeře jen salát).
3) Přinést si své jídlo/Dít si co nejmíň kalorickou alternativu (nepomáhá mi to moc, protože zdravé varianty Češi moc nenabízejí).

arrow
profile_image
mishkaaa
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si myslim, že pokud to není každý den a nepotřebuješ zhubnout 20 kilo, tak to nevadí. Člověk by neměl být otrokem diety, a navíc je určitě lepší, když se o ty sušenky podělíš s kamarádkou, než aby jsi pak sama snědla celý balíček. Já taky stále "hubnu" nebo si hlídám váhu, ale občasný oběd (těstoviny, pizza) - asi 1 - 2x do týdne, párty - brambůrky, sušenky atd. neřešim. Myslim že důležitější než to, že se občas "přežereš" je hýbat se, správně pít atd..

No, když já mám právě zkušenost, že mně tyhle věcí "rozežerou" a pak to zase zastavit... víc než náročné

arrow
profile_image
sportandakata
od 21. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

....přesně tak! Podle mě bys neměla být tak přísná a když jednou za čas zhřešíš tak se *** stane. Důležité je ale říct si,že to může být jen jednou za čas a s mírou! Já se taky hlídám,třeba 4 dni jím naprosto vzorně,přesně na čas a přesně všechno odvážené a pátý den si dám k obědu pizzu a večer pár skleniček vína. No a další dny jsem zase hodná. Pokud se u toho hýbeš aspň 3x týdně hodinu ,tak je to uplně ok. Život žijeme jen jednou,tak se přece neumoříme hlady,co? A chutě máme každej!

arrow
profile_image
sportandakata
od 21. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Duckie: No, když já mám právě zkušenost, že mně tyhle věcí "rozežerou" a pak to zase zastavit... víc než náročné

Tak si řekni,že to máš za odměnu. Když teď vydržím 5 dní jist vyváženě a zdravě tak si dám k obědu.....tvé oblíbené jídlo. To si maximálně vychutnej,dej si k němu klidně vínečko a pak si zase řekni,že chceš bejt hezká holka,tak budeš sekat latinu.Jinak na tohle hodně pomáhá afirmace-koukni na netu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené