Máte nějaké rady jak zdravě přibrat na váze?

Ale samozřejmě nemyslím rady - jez hodně tučných a sladkých věcí a hlavně na noc

Budu ráda zareakce, zajímají mě hlavně zkušensoti

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Izzy
Ahoj Izzy, nechci působit jako propagátor astrologie, ale několik let používám lunární kalendář a poslední 2 roky Lunární diář Andrey Homolové a na mě to funguje. S tím rozdílem, že já mám opačný problém . V Levných knihách mají diář Diety za 89 Kč, jsou tam rady, v kterých dnech se Ti podaří lépe přibrat, omrkni nebo koukni na www.astronox.com. D.

džíno, děkuju moc, prozkoumám to

Ale na 2008 sem našla tady, budu o tom přemýšlet
http://levneknihy.cz/(i2vvnqno4wtifeff1ru5o3v2)/DetailZbozi.aspx?z=750 24

Izzy
Když si sedneš do křesla a obložíš se šlehačkou,zákusky a čokoládou a 14 dnů se z křesla nehneš tak věř že za těch 14 dnů budeš mít problém se vůbec zvednout jak začneš přibírat.Jo ještě si tam přidej bůček a pečenou husu nebo kačenu.

Cituji: Dana1
Izzy
Když si sedneš do křesla a obložíš se šlehačkou,zákusky a čokoládou a 14 dnů se z křesla nehneš tak věř že za těch 14 dnů budeš mít problém se vůbec zvednout jak začneš přibírat.Jo ještě si tam přidej bůček a pečenou husu nebo kačenu.
Dano:

Cituji: Izzy
Ale samozřejmě nemyslím rady - jez hodně tučných a sladkých věcí a hlavně na noc
.. a pleteš se. Nepřibrala bych Navíc 14 dní sedět v křesle samozřejmě nejde.
Já nevim, tyhle rady opravdu moc nechápu

arrow
profile_image
monča
od 27. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Izzy
Máš 100% pravdu, po tom bys nepřibrala a i kdyby, tak to není přibrání vůbec žádoucí.
Můžu se zeptat kolik vážíš a měříš? Vím, že je to zavádějící, záleží na typu kostry těla atd...
Taky sem s tím měla problémy, celé dětství jsem byla široko daleko ta nejhubenější holčička, navíc sem docela rychle rostla, tak o to to bylo znatelnější, zarazila sem se asi ve 13 letech, měřím 168cm, ale působím vyšším dojmem. Měla sem malou potřebu jídla, nípala sem se v něm, koukala kde co lítá, mamka z toho pochopitelně rostla, takže sem si vypěstovala pěkný blok a už ani nešlo víc sníst, každé jídlo byl už předem problém, už předem bylo napětí ve vzduchu, hrůza, nejraději sem pak jedla odděleně. Poprvé pořádně sem se najedla asi na střední, kdy sem začala víc jíst mimo domov a s lidma, kteří absolutně moje stravovací návyky neřešili, akorát se vždycky smáli jak jím dlouho, v tom sem se dost zlepšila, ale stejně bývám nejpomalejší. V té době sem začala jíst jak chlap, kamarádi koukali co se toho do mě vejde a kde to mizí, protože na mé postavě se to vůbec nikde neprojevovalo, měla sem něco mezi 43 a 45kg a fakt sem se cpala. Taky mě to štvalo, chtěla sem přibrat, ale nešlo to. Po dvacítce se to tak nějak ustálilo na 48kg, byla sem dost štíhlá, ale ne úplně kostnatá, mám štíhlé dlouhé ruce i nohy, zadek sem měla vždycky hezký, prsa menší, ale adekvátní postavě, jasně měla sem cuky jít na plastiku, ale jsem posera a taky sem si řekla, že kdybych měla větší, tak přepadávám :o))) Před těhotenstvím (26-27let) se mi povedlo se vypapkat na 52kg a nevěř povídačkám, že hubené holky hodně přibírají, přibrala sem 13kg a ve 38tt porodila dvojčátka, holky byly drobnější, ale vpořádku. Drobnější jsou pořád, nikdy to nebyla barokní miminka, ale co, jsou krásné a je větší problém, když je dítě obézní už v takhle ranném věku. Celý den se nezastaví, skáčou, dělají prvotřídní kotrmelce (je jim 3,5) a baští docela hezky, myslím že jako normálně děti, někdy víc někdy míň. Hlavně se snažím vyvarovat se nucení je do jídla a neříkám jim, že jsou hubené, chci, aby věděly, že jsou krásné, protože krásné jsou a nikdo není podle tabulek, to by byla nuda, a mám v živé paměti své dětství. Je mi 30, jsem myslím stále docela štíhlá, ale už se věk projevuje, něco z těhu zbylo na zadečku, na bocích, na stehnech, paže už nemám tolik hubené, hrudník se mi vylepšil, vcelku sem spokojená, ovšem potřebovala bych nějaký pravidelný pohyb, hlavně na bříško, je mi jasný, že na 60cm v pase se už nedostanu, ale trochu ubrat by to chtělo. Normálně mám tak 53kg a je mi v tom fajn, teď po vánocích sem měla asi 55, ale pracuju na tom, bohužel nárazově.
Nevím kolik Ti je, utěšovat Tě, že s věkem se to spraví Tě nebudu, to je útěcha na prd, chceme se cítit přitažlivě už teď, že. Asi bych šla do nějakého pravidelného cvičení, aby byla postavička hezká a dodržovala pravidelnou stravu. Na nějaký koktejly, prášky a jiný věci moc nevěřím. Prostě máme rychlý metabolismus, ber to jako výhodu, důležité je mít se rád! A pak mít někoho, kdo má rád Tebe, takovou jaká jsi, tak jako má někdo raději boubelky, tak jsou i chlapi co maj rádi štíhlouše :o)) A závistivé narážky věčně hubnoucích vypouštěj, nestojí to za to se tím trápit, věř, že vím jak zabolí hláška: jééé, ty si zase zhubla??? Grrrrr!
Určitě jsi krásná :o)) Návod sem Ti nedala, ale alespoň vidíš, že v tom nejsi sama. Užívej si to. Když vidím zpětně na fotkách svoje bříško-obrácený lavórek, tak si povzdechnu :o)))

Izzy
Když máš tento problém,nechej si udělat vyšetření,může to být štitnou žlázou.Nevím kolik máš roků.Nemyslela jsem to ve zlém,připadalo mi to jako vtip,protože jsem tu četla jen diety a hubnutí.

arrow
profile_image
danza
od 7. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Izzy, pokud jíš hodně a nepřibíráš, nebo dokonce hubneš, tak to může být třeba tím, že s tebou neni vše úplně ok, měla bys tedy navštívit lékaře a se svým problémem se mu svěřit. Další možností je, že máš štíhlost geneticky danou. Poohlídni se po svý rodině, jestli se tam náhodou nevyskytuje někdo, kdo má podobný problém. Pokud ano, budeš se asi muset se svým typem postavy smířit. Nebo pokud jsi velmi hubená a moc tě to trápí, můžeš zauvažovat i o různých implantátech, ne jen prsních, dojít si na konzultaci k plastickému chirurgovi. S ním bys mohla řešit i hubený obličej, pokud máš. Ledacos jsem o tom zaslechla, ale samotnou mě toto netrápí, takže radím pouze jako laik.

arrow
profile_image
Mili79
od 12. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Izy, jestli ti mohu poradit, mrkni na stránky www.f-sport.cz, jsou tam deníčky lidí, kteří se snaží zhubnout, ale také přibrat. Určitě tam najdeš i rady pro sebe. Mám stejný problém, začala jsem se řídit jejich radami a přibrala jsem. Bohužel mi chybí důslednost a vytrvalost, často se odbývám, jídlo vynechám, protože si nevzpomenu, že bych měla něco sníst, stačí mi málo a to je ten problém. A jak píše Monča, psychika hraje svou roli, rodina přítele mě považovala za anorektičku, pořád sledovali, kolik toho sním, až u mě nastal blok a nedokázala jsem nic pozřít, když jsem s nimi seděla u stolu, což jich utvrzovalo v jejich přesvědčení. Jakmile jsem došla domů, vyluxvoala jsem ledničku,j ak jsem byla vyhladovělá. Takže pokud ti někdo říká, že jsi hubená, že bys měla přibrat, nepřipouštěj si to. Halvně když jsi zdravá. Já měřím 171 cm a vážím 52 kg, což je úspěch měla jsem pořád 49, po dodržovánín zásad jíelníčku na přibírání jsem se dostala na 53 kg, pak jsem se vykašlala na důsledné dodržování, takže váha nestoupá, ale i tak jsem zůstala na 52 kg.Asi chápeš, že v našem případě každé kilo navíc je ohromný úspěch, i když je to pořád podváha. Držím pěsti a asi se do přibírání také zase pustím. Ty stránky jsou zaměřené na posilování, nabírání svalové hmoty, já necvičím vůbec, jen jsem okopčila jídelníčky, takže mrkni do diskuze nabírání svalové hmoty.

Dana1: Na štítné žláze sem samozřejmě byla, ale mám ji zvětšenou jenom malinko, takže tím to nebude.

danza: U lékaře jsembyla a jsem v pořádku, geneticky to dané mám O implantátech opravdu neuvažuju

Mili79: Moc děkuju, ty stránky znám, pročítala sem je kdysi a jedla podle jejich rad, ale určitě tam bude sposta nových věcí, podívám se A děkuju za podporu

mončo, napsalas to strašně moc hezky, občas sem měla pocit, jakobys psala o mně
Měřím taky 168 a když sem začala se svou hubeností něco dělat, tak sem vážila 44 kg. Pak sem se vypracovala na 50, při kterých sem byla relativně spokojená - krásný dlouhý nohy, pořád sem nosila minisukně a kluci slintali hezkej zadek, na kterej sem byla vždycky pyšná, pěkný štíhlý ruce a malý prsa adekvátní k postavě (s prsama sem nikdy neměla problém, ikdyž mám 70A, tak sem spokoená a plastika mě nikdy nenapadla). No ale teď v létě sem zase zhubla na 45, protože sme byli v Tunisku a místní podnebí udělalo svoje Tak sem zase začla přibírat a momentlně mám 47,5. Ráda bych se dostala na těch 50 minimálně, ale můj původní cíl byl 53, tak uvidíme.
Jinak občas piju Nutridrinky, jím pravidelně tak jak mám a taky cvičím, tak snad se to zase pohne

Izzy
Nevím jestli máš děti a kolik je Ti roků,ale já jsem do 25 let měla na výšku 170 cm váhu 50kg.V 25 letech jsem čekala 3 dítě a váha mi skčila na 71kg před porodem.Měla jsem hodně vody tak jsem druhý den po porodu měla o 10kg méně tudíž mi zůstalo 11kg.Během chvilky mi váha klesla na 55kg protože jsem měla 3 maličké děti a frmol byl pořádný.Váha mi pak zůstala až do 33 let než mi zjistli štítnou žlázu a po lécích jsem přibrala až se mi to nelíbilo.Napřed jsem naříkala,že jsem moc hubená a pak zase že mám kg navíc.V současné době jsem podstoupila abdominoplastiku,protože jsem měla hrozně vytahanou kůži po dětech zvláště po tom 3 dítěti.Jestli ještě nemáš děti tak se to potom může otočit a váha půjde nahorů.

Cituji: Dana1
Jestli ještě nemáš děti tak se to potom může otočit a váha půjde nahorů.
To může no, ale co je mně to teď platný? Žijeme přítomností, ne?

Izzy
To je fakt že žijeme přítomností,ale bud ráda,že jsi štíhlá,protože jak přibereš tak si potom nemůžeš vybrat kde by jsi chtěla,přibereš celkově a na některích místech tolik,že je člověk potom z toho nešťastný a některé partie nezhodíš kdyby jsi dělala co chtěla.Pokud nemáš zdravotní problémy tak bud ráda,že jsi štíhlá a zdravá.Já jsem ze začátku měla štítnou žlázu jen trošku,ale věkem se to zhorší a od štítné žlázy jsem potom měla fůru jiných zdravotních problémů.

Cituji: Dana1
,ale bud ráda,že jsi štíhlá,
To já sem ráda

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené