Smazat

Jak oslovujete svého partnera?

Jak oslovujete svého partnera?Ahoj holky, nepřipadá vám nudné pořád dokola říkat partnerovi jenom miláčku a zlatíčko? Jak to tedy řešíte? zajímá mě tedy, jaké různé originální ale i neoriginální jména svému partnerovi dáváte? říkáte třeba medvídku? A nebo tato jména vůbec nepoužíváte a říkáte mu prostě jménem? Spousta mých kamarádek má originální jména, tak jaká máte vy?

Ahoj holky, nepřipadá vám nudné pořád dokola říkat partnerovi jenom miláčku a zlatíčko? Jak to tedy řešíte? zajímá mě tedy, jaké různé originální ale i neoriginální jména svému partnerovi dáváte? říkáte třeba medvídku? A nebo tato jména vůbec nepoužíváte a říkáte mu prostě jménem? Spousta mých kamarádek má originální jména, tak jaká máte vy?
 
arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Miláčku ,zlatíčko a medvídku neříkám vůbec. Říkám různý odvozeniny od jména.

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Partnera jsem vždycky oslovovala křestním jménem. Kdyby mě chlap oslovoval "miláčku", osypala bych se.

arrow
profile_image
saprenza
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Helmut: Kdyby mě chlap oslovoval "miláčku", osypala bych se.

Mám to stejně. Nejvíc mě baví ty páry, které se oslovují "miláčku" i v momentě, kdy na sebe štěkají. Takové to "MILÁČKUUU...Grrr"

Hromadu dalších tipů na oslovení najdeš i v těchto tématech:
Jak oslovujete svou polovičku?
Jak oslovujete své drahé polovičky

arrow
profile_image
Tuxee
od 7. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já přítele oslovuju originálně, stejně jako on mě, ale ze začátku jsme to tak neměli, vždy to z něčeho vyplynulo, čemu rozumíme jen my dva. Právě ho nikdy neoslovuju jménem, přijde mi to děsně divné a nezvyklé, ani bývalého přítele jsem tak neoslovovala. Ale uvědomuju si, že je to fakt padlé na hlavu, asi bych s tím něco měla dělat

Kdyby mě partner oslovil "miláčku, zlatíčko", tak bych se na něj nejspíše dívala stylem "děláš si srandu?! " Nevím, ale mě tyhle slůvka nikdy moc nešly přes pusu a hlavně, když je někdo vysloví tak... zní mi směšně, ale to je jen můj pohled na "věc". S partnerem máme mezi sebou oslovení, která jsou nám blízké, která jsou vtipná, rozverná, zkrátka naše A hlavně nezní mi v uších tak infantilně Ale proti gustu...

Můj mi říká nejčastěji "bobe" nebo "bobane" já jemu "zlato" a pak používám pro vás to odpudivé "miláčku"

Cituji Ashraf_Banu: Nevím, ale mě tyhle slůvka nikdy moc nešly přes pusu

mám to stejně, občas mi ujede tak maximálně "zlato", ale to tak jednou za půl roku.
Říkáme si jménem.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji panda08: Oslovuju různě, jak mě to chytí a co mě napadne.

A někde na veřejnosti přítele oslovuješ jak?Já totiž používám odvozeniny od jeho jména,ale jménem ho neoslovuju.A ty odvozeniny nejsou moc pro ostatní..

arrow
profile_image
Patie
od 4. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Občas si říkáme "lásko" nebo "miláčku", jinak ale nijak. Prostě se oslovujeme jménem, sem tam máme nějaké přezdívky, většinou odvozené z nějakých vtipných situací, tak si řikáme týden a pak nás to přejde

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji panda08: Vlastně asi neoslovuju. Nějak to není potřeba. Pokud jsme ve společnosti, tak mluvím stylem "prosímtě podej mi to" a šťouchnu do něj nebo vyvolám oční kontakt.

Taky tak

arrow
profile_image
Gixxie
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lady Flame: Cituji panda08: Vlastně asi neoslovuju. Nějak to není potřeba. Pokud jsme ve společnosti, tak mluvím stylem "prosímtě podej mi to" a šťouchnu do něj nebo vyvolám oční kontakt.

Taky tak

Já taky a myslela jsem si, že jsem divná Asi to vzniklo tak, že přítel mi nebyl představen jménem, ale přezdívkou, a když jsme se dali dohromady, bylo mi blbý ho tou přezdívkou oslovovat, tak jsem si začala vymýšlet svoje vlastní přezdívky, ale mám nějaký blok najednou mu začít říkat jménem. Přítel mě taky moc neoslovuje. Jsme asi nějaký ujetý

Já si myslím, že co nejvíc potěší na duši, je vyslovení mého jména milovanou osobou pěkným tónem. Přece jen k tomu jménu máme každý vztah a je pro nás důležité. Taky se oslovujeme i lásko, kocourku, tygříku, ale to spíš v intimních situacích, jinak ho nejčastěji oslovuji jménem samozřejmě zdrobnělinou. Ale je to i tím, že partnerovo jméno je hezké a použitelné. Když měl můj bývalý šíleně dlouhé jméno cizího původu a všechny zdrobněliny zněly fakt divně, moc jsem ho neoslovovala. Ale přišlo mi to divné ho neoslovovat. A přítel mi často říká miláčku, broučku (což nemám ráda, připadá mi to na chlapa), kočičko, lásko, ale nejradši a uplně se blahem tetelím, když mi řekne hezky jménem A když mi řekl na ulici prdelko, tak jsem mu řekla, ať mi tak na veřejnosti neříká
Pokud to jde, přijde mi jméno nejhezčí variantou a nikdy neomrzí.

 

Váš příspěvek

Jak oslovujete svého partnera?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené