arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, nechala jsem si před 2 měsíci prodloužit řasy metodou řasa na řasu. Z výsledku jsem byla nadšená, řasy byly dlouhé a výrazané. Byla jsem zatím na jedno doplnění a začínám mít trochu obavy o své vlastní řasy. Čím více to sleduji, tím více mám pocit, že mé vlastní řasy dost trpí, skoro je vlastně ani nevidím pod těmi umělými. Prosím, nemá někdo zkušenost jak vypadají řasy po sundání umělých řas? Mám hrozný strach z toho,že mi nikdy nenarostou do původního stavu a jestli není lepší zavčasu s prodlužováním přestat, protože nemám svoje vlastní řasy zase úplně nevýrazné. děkuji za rady a zkušenosti

arrow
profile_image
kristiana
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem po sundání umělých měla šok. Svoje řasy jsme prakticky neměla. Jen takový krátký chmýříčko, co ani řasenkou nešlo namalovat. Ale dorostly. Do měsíce vypadaly normálně, a asi p dvou měsících jsem je měla stejně hezký jako předtím.

Řasy budou vypadat hrozně,ulámané,tenké,krátké...ale cca po 2-3 měsících se tím,jak se obnovují a vypadávají dají zase do kupy..nejlepší je si prodlužko udělat na nějakou akci a nechat samovolně vypadat a pak až třeba zase za 3-6 měsíců... já je mám takto po druhé prodloužené a vždy byly do 2 měsíců zase v poho. Pomáhá brát biosil a na řasy gel Talika.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hodně holek si stěžuje, že jim prodlužování vlastní řasy zničilo.

pokud nemáš dobrý pocit, tak je prostě neprodlužuj, ne? myslím, že pokud je prodlužuješ, pravidelně, zničíš si je 100%.

sundej to a pořiď si třeba ricinový olej, nějakou výživu na vlasy (je to i na řasy) a podobně, rad je na omlazení už hodně.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

To jsem si myslela, že to bude šok....to máš pravdu, že by nebylo špatné to nechat samovolně vypadat,ale když si to znovu nechám udělat, tak většinou zase za plnou cenu což je dost nevýhodné.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na imoen: jasně jsem rozhodnuta s tím skončit, je to nesmysl, člověk na to přijde až si to na vlastní kůži zkusí

arrow
profile_image
Twigy
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to je právě to riziko.. taky mě prodloužení řas moc láká, ale zase za cenu, že bych příšla o vlastní řasy a byla nakonec jak nějakej mimozemšťan s vyblitýma očima? tak to vůbec... max si jednou za život splním sen a udělám si je na svoji svatbu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Twigy: souhlasím na nějakou příležitost výborná věc...

arrow
profile_image
luci
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Aliah: Já si to nechala samovolně vypadávat a vypadalo to teda dost ujetě, jedna řasa dloouhá, pak nějaké to chmíří co mi zbylo, pak další dlouhá řasa Lepší je nechat si to oddělat přímo v salonu, máš to zachvilku dole. Já takhle chodila docela dlouho, protože některé řasy fakt držely, že jsem si je musela oddělávat sama a tím si ještě víc zničila svoje řasy.

Jinak souhlas s holkama, řasy to ničí hodně, ale za pár měsíců se vzpamatují. Já už bych do toho nešla, to si raději na akci udělám jednorázové nalepovačky.

arrow
profile_image
Franchise
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Po prodloužení jsem měla řasy naprosto šílené, nechala jsem je samovolně odpadnout, ale i tak jsem měla místo řas cca 3mm chcípáčky. Mazala jsem je ricinovým olejem a cca za 2 měsíce je mám ve stavu před aplikací, ale už bych do toho nikdy znovu nešla.

Já měla sice jen trsy,ale po sundání jsem myslela,že se kosmetičce rozbrečím.. Nic jen chmýří,které nešlo ani namalovat ..začala jsem používat ricinový olej a do 2 měsíců už to bylo v pořádku..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

no tak to se na to sundání asi musím psychicky připravit. Sakra..léto před náma a já mám čekat 2 měsíce? Se zblázním...

arrow
profile_image
civisek
od 22. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem na tom podobně jako ty, taky jsem si je nechala prodloužit, ale je to pěkný tak deset dní a pak už je vidět, jak to mám prořídnutý a každý oko jiný, navíc po těch deseti dnech mi začínají být ty řasy dost nepohodlné, nevím proč... Chystám se na sundání, ale pořád nejsem rozhodnutá, jestli před létem nebo po létě... nechci vypadat v létě jak vypelichanec. Příště si nechám řasy max nabarvit a natočit, to udělá taky docela dobrý efekt a stačí tam jít jednou za tři měsíce. Jinak taky jsem slyšela o tom, že pomáhá ricinový olej a asi začnu jíst i biosil a používat lumigan, abych to "hojení" urychlila.. Jo a dámy? Nevíte, jestli se za to sundání něco platí?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na civisek: mě to zatím docela drží, trochu to prořídlo,ale pořád to vypadá dobře...už to mám 4 týdny....taky řeším dilema, jestli to sundat už ted nebo počkat...Vypadá to, ale, že si je ještě nechám jednou udělat, jedu letos na dvě dovolené a asi bych to nepřežila bez řas.

arrow
profile_image
civisek
od 22. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak já se dnes objednala na sundání =( mám problém, že mě asi kvůli alergii na pyl svědí oči a pořád mám tendenci si na ně sahat a ty řasy mi tak vadí, takže to sundám, než si ty řasy vytrhám i se svýma vlastníma a budu doufat, že se to do léta trochu vzpamatuje.. ale nechce se mi, co vám budu povídat, přecijen to vypadá nádherně. Jinak já už byla na doplnění asi 4x a začalo mi to vadit až teď, takže si fakt myslim, že nejsem alergická na to lepidlo, ale na něco z venku.. Ach jo, mam strach... můžu sem pak dát fotku, jak jsem tam dopadla... třeba ti to pomůže v rozhodování

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené