arrow
profile_image
sussaann
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj děvčata, chtěla bych přispět novým tématem. Včera jsem absolvovala rhinoplastiku u Docenta Války a jsem mooc nadšená jeho přístupem i celým personálem a krásným prostředím kliniky Laurea. S čím jsem měla malý problém bylo nakreslit na svou současnou fotku představu nového tvaru nosu. Nechala jsem to na panu doktorovi a mile mě překvapil. v podstatě se snažil udržet harmonii obličeje a mé přehnané prohnutí a zůžení nosu překreslil daleko méně razantně a konečně to působilo přirozeně. Nevím jaký bude výsledek ale jsem ráda, že ta změna nebude tak markantní, s výrazného nosu bych si na pršáček asi vářně nezvykla. prosím pište své zkušenosti jaká byla vaše představa a jak moc jste se s doktorem ztotožnily.

arrow
profile_image
sussaann
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

a jen dodávám pro všechny, které se někdy na plastiku nosu chystaví, skutečně to nebolí ani troch, jan po probrání z narkozy si nechte hned píchnout injekci proti bolesti (já měla pořádnou migrénu na kterou trpím už od dětství) a ani ty dreny v nose nejsou žádná hrůza, nedochází mi, že dýchám pusou, vše je daleko víc v pohodě, než jsem čekala. zítra bych šla klidně znovu) a od docenty Války nemám ani otoky, modřiny, krvavé oči, nic, třeba to teprve příjde

Ahoj Sussaann, díky za osobní zkušenost. Slyšela jsem už z více zdrojů, že nosy nebolí. Já si přeju upravit špičku nosu už dávno, ale jediné co mně opravdu odrazuje je ta dlouhé doba, kdy musí mít člověk uprostřed obličeje sádru... Já mám nos přesně jako Leona Machálková před operací... a moc ráda bych měla její noc po operaci, myslím že se fakt povedl . Plánuji i jiný zákrok, který je pro mně důležitější, tak bych se touto cestou ráda zeptala ostatních, jestli někdo zažil dvě plastické operace najednou (= tj. jen jedna rekonvalescence)... Dělá se to u nás vůbec?

arrow
profile_image
Alex1
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sussaann napsala jsem SZ. To jsem nevěděla, že se takhle na ty fotky kreslí. To je fajn, na konzultaci jsme toho moc neprobrali ,takže bude dostatek času to ještě pořádně probrat?

arrow
profile_image
ametyst
od 5. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

sussaann
Tak to ráda slyším, že to fakt nebolí. Já jdu taky k Válkovi, 19. srpna. Jenže vůbec nevím jak mu mám popsat co chci...protože ani nevím jaký nos bych přesně chtěla, jestli rovný nebo projmutý...vůbec nevím co by mi šlo k obličeji víc...Není na to třeba nějaký progam na netu?

arrow
profile_image
tadas
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky věřte, že jakékoli malování chtěného nosu, je jen psychologický tah. A pc programy jsou úplně k ničemu. Uvědomte si, že rhinoplastika je nejnáročnější plastická operace a ani sám doktor neví jak to dopadne. Chytřejší je až při samotném zákroku. Další věc je, že každý doktor má svůj rukopis. Válka bych řekla, že nejvíc, jeho nosy jsou jak přes kopírák. Záruba zase dělá pršáky. Nejdůležitější je , jak se s tou operací popere vaše tělo. Špatné hojení bohužel udělá i ze 100% provedené operace nos nehezký. Tak se neděste, že nevíte jak mu to namalovat, stejně to udělá dle svých možností.

arrow
profile_image
sussaann
od 27. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Sám pan docent mi říkal, že se to pěkně kreslí, ale že ho samozřejmě budou omezovat vůbec možnosti mého nosu. Každopádně je dobré stát nohama na zemi Pan Válka říkal, že ho vždy nejvíc pobaví, když za ním chodí klientky s časopisem a chtějí to přesně jak to má ta či ta celebrita. jak on říká, nejsou dva nosy na světě stejný, takže vždy má jinej základ. Viděla jsem od něj 4 úpravy nosu a musím říct, že každá slečna byla jiná, fakt se nedá říct, že by to dělal přes kopírák, ale určitě má svůj rukopis. Co mě překvapilo, když za mnou přišel po operaci tak říkal že mimo to, na čem jsem se domluvili mi ještě trochu zvětšil nosní dírky a že jsou teď krásnější, což mě teda trochu vyděsilo, ale po sundání tamponů musím říct, že zatím vypadaj fakt krásně, měla jsem je takový směšný maličký, tak jsem ani netušila, že s tím jde neco dělat. Říkal, že většina holek je chce spíš zmenšit.

Kočko, máš plnou schránku zpráv, nejde mi Ti odpovědět
Promaž si zprávy, děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené