arrow
profile_image
Thori
od 30. 1. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, jako většina v této kategorii uvažuji o rhinoplastice. Recenzí jsem přečetla nespočet snad na všechny plastické chirurgy a samozřejmě většina jsou skvělí operatéři. To, jací jsou to lidé a zda jsou arogantní a nepříjemní pro mě není podstatné. Co slýchám, hodně doktorů bylo milých a nápomocnych do té doby, než dostali zaplaceno. Nebudeme si nic nalhávat, přecijen jde u tohoto oboru hlavně o peníze. Mojí otázkou je, jak se vaši operatéři zachovali když nastali problémy? Např. po operaci, kdy jste nebyli spokojeni s výsledkem?
Každá operace je riziko a samozřejmě chápu, ze ne vždy dopadne vše dokonale podle plánu (ani to nemusí být nutně chyba daného chirurga), ale zajímá mě, jak se v těchto případech doktor zachová, zda se k tomu postaví jako opravdový profík a je ochotný problém řešit (např. nabídne reoperaci zdarma či se slevou) nebo vás vykáže ven a už s vámi nechce nic mít.
Zajímají mě vaše zkušenosti (či vašich známých) s konkrétními operatéry.

arrow
profile_image
Thori
od 30. 1. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ještě bych ráda dodala, že se rozhoduji mezi MUDr. Tomášem Doležalem a MUDr. Jiřím Paděrou. Na pana Paděru jsem bohužel nenašla tolik recenzí a vláken jako na pana Doležala. Takze kdybyste měli konkrétní zkušenosti zrovna s nimi, moc by mi to pomohlo.

arrow
profile_image
Loren
od 19. 6. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, MUDr. Paděra je prý na nosy skvělej. Rozhodovala jsem se mezi ním a Kufou, nakonec jsem ale šla ke Kufovi, protože jsem od Paděry nenašla tolik obrázků k výsledkům práce, tak jsem neposoudila, jestli je lepší než ten Kufa. Na kontrole jsem ale potkala holku, co byla na nose u Paděry a měla to fakt krásný.

Vedle nás seděla holčina s maminkou, byli prý také u Kufy na rhinoplastice a měla velmi zlý pooperační průběh - 6. den po operaci začala doma strašně silně krvácet a skončila na pohotovosti v Budějovicích. Hned poté jeli i do Prahy ke Kufovi o víkendu, a vzal je prý hned, že si i volali. Na kontrole u něj byla déle než my, bylo vidět, že on to řeší, co se stalo. Víc ale nevím.

Má dobrá kamarádka byla na prsou u Prosse a první 2 roky super, ale pak se jí v pravém prsu začala tvořit voda, nevím přesně. On jí to teda normálně opravil.

To se zkrátka stává, každá plastika je riziko a tělo nemusí zareagovat dobře. Věřím, že to chápou i oni na klinice.

Věřím, že se dá domluvit a taky jde o to, co se stalo a proč ta nespokojenost. Věřím, že jsou lidi, kteří nebudou spokojení nikdy nebo mají moc velké představy., nebo kašlou na pooperační péči. Přeci jenom, zázraky dělat nejdou že jo. Pokud to vězí v chybě operatéra, tak věřím, že to uznají, vydělávaj tam tolik, že nějakých pár reoperací prostě neřešej. Můj názor.

arrow
profile_image
Thori
od 30. 1. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Loren: Jéé, děkuji za reakci, to jsi mě vážně moc uklidnila, protože zítra jdu "na to" zrovna k Paděrovi, který nakonec v rozstřelu zvítězil a začínám být fest nervózní... plus takové ty otázky "dělám dobře? opravdu to nemůže dopadnout hůř než jak to mám teď?" Tak doufám, že po takových zkušenostech s doktory z Perfect Clinic se takto dokáží zachovat všichni tam Víš jak, kdyby náhodou něco nedopadlo, nechci se ještě dohadovat čí je to chyba apod., ale prostě to nějak lidsky vyřešit. Jsem každopádně připravená na všemožné varianty a pooperační péči rozhodně zanedbávat nehodlám. Jinak Paděra asi fotky nemá nikde veřejně přístupné, ale na konzultaci mi jich ukázal hodně, těch "před a po".

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené