arrow
profile_image
Thori
od 30. 1. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, jako většina v této kategorii uvažuji o rhinoplastice. Recenzí jsem přečetla nespočet snad na všechny plastické chirurgy a samozřejmě většina jsou skvělí operatéři. To, jací jsou to lidé a zda jsou arogantní a nepříjemní pro mě není podstatné. Co slýchám, hodně doktorů bylo milých a nápomocnych do té doby, než dostali zaplaceno. Nebudeme si nic nalhávat, přecijen jde u tohoto oboru hlavně o peníze. Mojí otázkou je, jak se vaši operatéři zachovali když nastali problémy? Např. po operaci, kdy jste nebyli spokojeni s výsledkem?
Každá operace je riziko a samozřejmě chápu, ze ne vždy dopadne vše dokonale podle plánu (ani to nemusí být nutně chyba daného chirurga), ale zajímá mě, jak se v těchto případech doktor zachová, zda se k tomu postaví jako opravdový profík a je ochotný problém řešit (např. nabídne reoperaci zdarma či se slevou) nebo vás vykáže ven a už s vámi nechce nic mít.
Zajímají mě vaše zkušenosti (či vašich známých) s konkrétními operatéry.

arrow
profile_image
Thori
od 30. 1. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ještě bych ráda dodala, že se rozhoduji mezi MUDr. Tomášem Doležalem a MUDr. Jiřím Paděrou. Na pana Paděru jsem bohužel nenašla tolik recenzí a vláken jako na pana Doležala. Takze kdybyste měli konkrétní zkušenosti zrovna s nimi, moc by mi to pomohlo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené