arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak používat elektrické natáčky

1.Zjistila jsem, že když si dám do vlasů po umytí hodně balzámu, jsou sice krásně jemné, ale vlnky jsou brzy pryč. takže dávejte si jen nezbytně nutné množství balzámu!
2.po umytí si musíte dát do vlasů pěnové tužidlo
3. Natáčet na co nejmenší prameny, pokud to umožňuje množství natáček
4.ze zásuvky stačí vyndat tak po pěti natáčkách, ale musíte po každé vyndané zavírat víko. když jsou zapnuté celou dobu, dost pálí prstíky.
5.nechat na hlavě do úplného vychladnutí, klidně i 45minut.
6.po sundání neštřete s lakem na vlasy, hodně prodlužuje životnost vlnek.

Také jsem zjistila, že by se mi hodilo trochu více natáček. Vlasy mám hodně dlouhé a i celkem husté. proto mi to neudělá kudrlinky. takže dlouhovláskám doporučuji si vybrat model s co možná nejvíce natáčkama.

arrow
profile_image
Mida
od 28. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dirtyangel
...no myslím, že tohleto hodně všem holkám usnadní tu prvotní manipulaci. Souhlasím se vším co píšeš...jen poznámka. Já jsem tedy rozhodně lenošná na to, abych víko po každé natáčce zavírala...takže je mám fakt puštěné minimálně do poloviny spíš i více natočených pramenů...aspoň mám záruku, že jsou fakt nahřáté a raděj si spálím prsty
Jejda - holky nějak se toto téma zvrtlo. Připadá mi, že by se mělo spíše přejmenovat, protože papiloty tady snad už nikdo ani nepoužívá a spoustu holek možná ani nenapadne sem kuknout. Tak sláva všem vlnkám a kudrlinkám

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mida
že by se mělo spíše přejmenovat
nevím, jak to udělat, možná bych mohla požádat pana Vodičku. protože kdyby jsme si založily nové téma, přišly by jsme o spoustu informací zde napsaných.

Dirtyangel
Děkuji za souhrnný popis

Souhlasím s Midou, taktéž vytahuji ze zásuvky později, nezaklápím víko, ale vytáhnu tak na posledních 5-10 natáček ze zdi.

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

23

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené