Smazat

Jak poznat, že chce muž ženu jen do postele

Ráda bych si početla o vašich zkušenostech s muži, kteří jsou jen s to holku oblbnout, aby dostali, co chtějí. Zajímají mě triky, které používají a jestli je reálná šance je prohlédnout.

Ahoj holky, ženy.. Snad skoro každá jsme se již setkala s mužem, kterému prostě naletěla. Jak chlap dostal, co chtěl, byl rázem fuč.. Mě se to už stalo také a popravdě, vůbec jsem si nevšimla žádných náznaků, že by to tak mohlo být.

Tákže by mě zajímalo, s jakými triky jste se od takových výlupků už setkaly, jestli je vůbec šance dotyčného prohlédnout, jestli nám v tom může vůbec napovědět intuice a jestli je to vše možné, když je chlap dobrá "herečka"

Jde o to, že jsem se potkala s úplně úžasným mužem. Po dlouhé době někdo, kdo mě od první chvíle zaujal, líbí se mi fyzicky a je mi s ním fajn. Když se mi jednou přihodilo něco podobného, tak mě právě dotyčný po chvíli opustil. Mám tedy problém se do toho opřít naplno, jelikož se bojím, co by mohlo následovat. Pokud ale ten muž není jen sběratel skalpů tak by mi bylo líto se do toho neopřít

Co jsem vyzjistila od kamarádů:

1. Sex na 3. rande je v pohodě
2. Pokud muž vymýšlí program, má o dotyčnou zájem
3. Pokud po společné noci udělá snídani, je to ještě lepší
4. Muži jsou lovci. Když mu "nedám" třeba 2 měsíce a chce mě jen do postele, tak je to úplně stejné, jako bych mu dala na prvním rande (stejně mě nechá a já bych se akorát stihla zamilovat)

A co vy? Nějaké tipy? Téma bych chtěla spíše brát odlehčeně, než nějak super vážně. Díky
 
arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No ono to je případ od případu. Asi není dobré "dát mu" hned, ale pokud dlouho napínáš strunu, tak většina chlapu ztratí zájem. Je na to takový vtip. "Kohout honí slepici a slepice si říká, ještě dvě zatáčky, aby si nemyslel, že jsem ku..." Chlapi jsou zaměřeni spíš fyzicky, my ženy podléháme víc emocím. A jak jsi psala ty 4 body, tak v podstatě to tak nějak asi bude. Chlap potřebuje aspoň náznak, aby se měl na co těšit. Dát mu pusu, dovolit mu, aby ti hladil prsa a pod. Pokud budeš stále jako "ledová" královna, bude hledat takovou u které je k úspěch lehčí cesta i kdybys byla seper modelka.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Evelinde: No jo, ale jak poznat, že mu jde jen o to jedno?

Každý z nich má svou techniku. Chlap, který umí balit ženskou a má v tom zkušenosti už ví, co chce žena slyšet a podle toho mluví. Dotyčná je okouzlena a je to. U některých se to dá poznat z chování. Jak mluví a celkový zájem. Je jasné, že čím dříve dám, tím větší šance je, že to ve vztah nepřeroste. Já třeba poznám typ chlapa s kterým chci jenom sex a kde chci vztah a jsem také docela dost vybíravá. Na druhou stranu, když mám jen milenecký vztah, tak je většinou dlouhodobější, že bych s někým šla na rande, vyspala se s ním a pak už jsme se sobě neozvali, tak to nemám. Na někom to vidíš hned a někdo je zase ten herec, co dělá ráno vajíčka apod. Někdy je lepší nad tím tolik nepřemýšlet a tolik na tom chlapovi neviset, ten, co má zájem vydrží všechno

arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods:
asi tak..

Nějaký všeobecný plán nefunguje, může to být hulvát, na kterém to prostě poznáš z chování (furt se po tobě sápe, nějak moc ho nezajímáš, ozve se jen když něco chce..) , ale existují i jiné typy - ti udělají cokoliv ti na očích vidí, starají se o tebe, vaří, vymýšlí program..ale jde jim jen o milenecký vztah, ve kterém nejsou ničím svázáni a můžou si dělat co chtějí. Prostě to musíš zkusit a hledat, ideálně se jich na rovinu zeptat Jinak v sexu bych pravidla nehledala,, můžeš se s ním vyspat hned a bude z toho vztah, můžeš to čtvrt roku napínat a po prvním vyspání to končí .

arrow
profile_image
lenka_m1
od 27. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ze svých zkušeností můžu poradit co nejvíc oddálit postel a sledovat, jak se ke mě mezitím chová: jestli se jen chce ukázat, zve mě pořád na večeře, na vířivku apod. ikdyž normálně podniká jiné věci, nebo se chová nenuceně a snaží se mi ukázat, jaký je - vezme mě na tennis, do oblíbené hospůdky, kde mají jen utopence apod... Ale pokud jde o typ "počkám klidně čtvrt roku a pak pláchnu", to je pak těžké

Ani intuice ani zkušenosti nezaručí,že to hned poznáš.
Jsou chlapi,který by nejraději hned ohli,jiní to mají rádi
právě s romantikou,aby dostali ženu,tam kam chtějí,ale chovají se přesně naopak.
Dělá jim požitek jen samotné potěšení z toho,že nakonec dosáhnou toho,co chtěli hned na začátku.O to je pak pro ženu horší,když si zahrávají s jejími city.
A pak jsou ještě ti,co hledají jen milenecký vztah.
Nejlepší je zlatá střední cesta,třetí rande je na sex moc brzo.Desáté moc pozdě.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Všímat si i malých detailů ,podle toho se pozná dost . Ne každý je však zaregistruje a v tom je ten problém.

arrow
Neprodává v Bazaru

Když pominu lásku na 1 noc, kde to bylo hodně jasný, že už se nikdy neuvidíme, jelikož to byl cizinec, tak každej, kdo mě měl jednou, chtěl znova. A to se s tim až tak moc nemažu, večeře, vířivky apod.... Sex klidně hned... Ale zas tolik chlapů jsem neměla, nemůžu soudit, ale s těma, co jsem měla, jsem sexovala hned. Druhá věc je, že třeba ten chlap tu ženskou neopustí, ale ba naopak, pověsí se jí na krk, což může být ještě horší...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Colorka: No a co to tedy je za detaily, nějaké nápady?

Na tuhle otázku bych strašně ráda taky znala odpověď vzhledem k mému poslednímu deníčku. Super film na toto téma, mám doma i obě dvě knihy, je o problematice vztahů, konkrétně co doporučuje odborník na vztahy Steve Harvey - http://www.csfd.cz/film/299043-mysli-jako-on/, kniha je lepší https://www.kosmas.cz/knihy/152411/jednejte-jako-d ama-myslete-jako-muz/. Jak se mi to stalo, pár knih jsem si ze zvědavosti přečetla a šokovalo mě, že se doporučuje sex až po 90 dnech nebo po 20 schůzkách (nepředstavitelné, co, ale ptala jsem se na to kamaráda a ten mi řekl, že když za to ta holka stojí, chlap počká).

Sex na 3. schůzce není ok, né že by se mi to nepřihodilo. Dáš mu tím najevo, že jsi lehko k mání a klesne Tvá cena (píšeš přece, že muži jsou lovci . Jak to poznat.... Leda to fakt oddalovat, nepřehlížet varovné signály, přečti si můj poslední deníček, tam byla varovných signálů spousta, hodně může prozradit i mimika. Já si ale myslím, že když chlap fakt moc chce, nepoznáme to, protože velký vliv hraje to, že jsme třeba poblázněné a to se pak hůř logicky uvažuje....

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Elizabetta: Dáš mu tím najevo, že jsi lehko k mání a klesne Tvá cena

nemyslím si to. To, že se s někym vyspim neznamená, že moje cena klesne. Nemám ráda taktizování, jako dvacetkrát jít s chlapem na jídlo a pak zjistit, že v posteli si nerozumíme je na mě moc. K sexu přistupuju tak, že to dělám, protože CHCI, protože mě to BAVÍ a protože to mám RÁDA a ne tak, že dělám chlapovi nějakou milost, že mu podržim.

arrow
profile_image
Mooney
od 31. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Elizabetta: když za to ta holka stojí, chlap počká

- tohle je jediná část, která dává smysl... zbytek je úplně mimo

- jestli se vyspíš s někým během 5ti minut nebo po 90 dnech je jen tvoje osobní preference
- na každé straně jsou svině
- ze sexu mají prospěch oba

Reaguji na Ellenuschka:
- krasně jsi vystihla základní principy

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Ellenuschka: To, že se s někym vyspim neznamená, že moje cena klesne. Nemám ráda taktizování, jako dvacetkrát jít s chlapem na jídlo a pak zjistit, že v posteli si nerozumíme je na mě moc. K sexu přistupuju tak, že to dělám, protože CHCI, protože mě to BAVÍ a protože to mám RÁDA a ne tak, že dělám chlapovi nějakou milost, že mu podržim.

Zastávám stejný názor! Ztrácet ve svém věku 3 měsíce a pak zjistit, že toto tedy ne.. Prostě na to není čas

Reaguji na Elizabetta: Deníček jsem četla. Dotyčný jistě závazky nemá.. Spíš čeho se bojím, že mě chce jen do postele a pak se na mě vykašle. Ale zastávám názor, že je lepší se to dozvědět dřív, než-li později. Prostě jsem po několika zkušenostech přesvědčená, že každý chlap je svi_ně.. Mám nějaký osobní "trust issue" a nevím, jestli je to opodstatněné, či ne.. Proto to také řeším

arrow
profile_image
Klenot Eskortová
od 11. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka: přesně tak, nelíbí se mi názory že chlap který spí s každou je borec a žena co si ráda užije je ku*va.. všichni jsme lidi a máme sexuální pudy tak vo co go

Reaguji na Mooney:

 

Váš příspěvek

Jak poznat, že chce muž ženu jen do postele

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené