Smazat

Jak překonat špatný začátek vztahu? !

Milé dámy, mám spíš problém sama se sebou a potřebuji se vypsat. Začala jsem nový vztah, trvá to už pár měsíců... ale není bez mráčků. Je to zvláštní, měli by jsme být pro sebe noví a neokoukaní, zatímco teď se to na nás jen sype samé proti.

Milé dámy, mám spíš problém sama se sebou a potřebuji se vypsat. Začala jsem nový vztah, trvá to už pár měsíců... ale není bez mráčků. Je to zvláštní, měli by jsme být pro sebe noví a neokoukaní, zatímco teď se to na nás jen sype samé proti.

Jako každý máme minulost a do naše vztahu se nám minulost docela vsí*á. Můj EX - nevypisuje pouze mně, ale i jemu - Vyřešili jsme, neřešíme = jeho ztracený čas né náš..
Jeho rodina je proti našemu vztahu. Jsem o 10 let mladší, mají mě ještě za puberťáka snad i dítě.. co já vím.. a jelikož jsme z jedné malé vesnice, věří tomu co se kde špitne. Uznávám, že jsem měla zajímavou pubertu, ale "vyblbnutí" mám za sebou a chci JEHO. Vyřešili jsme. Pro něj uzavřená kapitola a mně je z toho občas smutno jako třeba teď.
A poslední problém je ve mně... Necítím se extra zamilovaně, bláznivě a to mě děsí. Naopak vím, že miluji, že bez něj být nechci a že je to skvělý chlap pro budoucnost. Je opravdu zamilovanost po čase, ve vyšším věku jiná ?

Jde o to, že jsem se celou dobu řídila tím, že začátky vztahu jsou ty nejkrásnější. Já si samozřejmě nechci stěžovat, ale nejkrásnější byl první měsíc, než se o nás vědělo. Vím, že kdyby jsme spolu byli na pustém ostrově, neměli by jsme problém s ničím. Proč je okolí tak zlé ... Nechci, aby jste mě utěšovali. Nečekám nic, spíš jen doufám, že některá z Vás na tom byla stejně a teď s ním má 2 děti a šťastné spokojené manželství.
 

Tohle je individuální. Někdo potřebuje cítit zamilovanost hned a na někoho přijde časem. Já jsem toho pravý příklad. Také jsme na začátku řešili nějaké problémy a věděli jsme, že spolu chceme být. Z jeho strany tam byla velká zamilovanost z té mojí moc ne, ale po čase to na mě přišlo úplně bláznivě Já nevím jak ty, ale mě jsou názory lidí kolem mě úplně šumák. Jde o mě a ne o ně. Předpokládám, že tvůj přítel je starší, tak by se měl umět za tebe postavit před lidmi, kteří vám to nepřejí. Jinak pokud jsi starší, tak ta zamilovanost se opravdu mění. U mě je to například tím, že člověk má nějaké zkušenosti a ze začátku je hodně opatrný. Takže pokud ti za to stojí, klape vám to, tak nevidím důvod to nezkusit. pokud ti nejde jen o to popadnout prvního a udělat si s ním dítě

arrow
profile_image
MiaMax
od 24. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods: Samozřejmě se za mě postavil. Dal jasně najevo všem, že mě má rád a prostě tečka. Proto už teď bojuju sama se sebou a chci aby mi to okolí začalo být šumák, protože oni si nezaslouží ani trošku mé pozornosti .

Cituji MiaMax: Necítím se extra zamilovaně, bláznivě a to mě děsí.

To by mě děsilo taky. Myslím si, že člověk na začátku vztahu má být zamilovaný. Já jsem se svým chlapem 22 let a zamilovaná jsem pořád.

No, já mám zas spíš opačnou zkušenost - vztahy, při kterých jsem byla bláznivě zamilovaná, byly nakonec jen vztahy o sexu, a když přišel ten pravý, tak jsem si taky až tak zamilovaná nepřišla, řešila jsem ještě předchozí vztah, ten začátek byl takový nešťastný... Vůbec jsem to ze začátku nebrala ani vážně. A po čase to přišlo- až se společnými zážitky. Najednou jsem cítila, že to je kluk, s kterým chci žít, mít děti... Radím to moc neřešit a radši si prostě jen užívat toho, že jste spolu...

arrow
profile_image
MIMISEK
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To je jako bych to psala já!

 

Váš příspěvek

Jak překonat špatný začátek vztahu? !

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené