Smazat

Jak přežít výpovědní lhůtu

Jsem rozhodnutá odejít. Moje zaměstnání mě psychicky zžírá a já v tomhle nedokážu dál být..............................................................

Ahoj všichni,

ve své práci jsem zhruba půl roku. Jsem po zkušební době, ovšem se tu plno věcí během krátké doby změnilo a já je nějak nemohu vstřebat. Byla jsem důvěřivá a rozuměla si tu s kolektivem. Tomu už tak bohužel není a mě se upřímně do práce už nechce ani chodit. Prostě bych nejradši ze dne na den vypadla. Ačkoliv jsem si o tom byla promluvit se šéfem, ten moje pocity nechápe a nezajímá ho to. Nevnímá to tak. Problém je v tom, že mi je jasné, že mě ze dne na den nepustí a budu zde muset přežít výpovědní lhůtu jednak s pocitem výčitek, jelikož mi sám šéf řekl, že mu výpovědí akorát přidělám starosti a také mezi lidmi, se kterými si už absolutně nerozumím. Co byste dělali na mém místě? Překonali byste tu ty 2 měsíce? Jak?! (Sedím proti nim v kanceláři..)
Nebo byste sem už nepřišli a nechali si dát paragraf?

Předem děkuji za rady..
 

Neviem, ako mate vy zariadený kancelransky priestor, ale ak sa da, tak si bukni mitingovku na cely den, kde mozes sama pracovat (my konkretne mame takych silent roomov kopec a aj take, kde su 2-4 miesta na sedenie).

Alebo vyuzivaj moznost prace z domu (myslim, ze vo vacsinne korporacii je povoleny home office 2-3x do tyzdna, vynimocne aj dlhsie, ak udas dovod (mozes si napriklad vymysliet, ze prerabate byt alebo ze musis byvat inde ako doma kvoli niecomu, kde mas obmedzene moznosti cestovania do prace atd... )

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych to vydržela, počítala bych dny. Ono to uteče rychle. Teď je čas dovolených, tak tam bude méně lidí, a bude se ti tam lépe dýchat. A ty asi taky budeš nějakou dovolenou mít, nebo už je vybraná? Bohužel nepíšeš, co se stalo, že se tvé pocity takto obrátily. Ale jestli to není něco výjimečně vážného, tak si myslím, že se 2 měsíce přežít dají tím, že si budeš především hledět práce a kontakt s kolegy omezíš na nutné minimum.

Odcházet je vždycky stresující. Sama jsem zažila několikrát toto rozhodování i tu "výpovědní lhůtu". A i když si to teď nedokážeš představit, když to rozsekneš a budeš mít termín, bude ti lehko, budeš veselá, budeš se do práce těšit... protože když ti bude někdo něco vytýkat, je to fuk, vyhodit tě nemůže. Nebo může, ale jen ti tím ulehčí, že A věř, že za ty dva měsíce se ti ještě bude stýskat, že musíš pryč

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Drž se.

arrow
profile_image
CobaltBlue33
od 8. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

tezko radit, ale moznosti je fura. Lze si nechat dat paragraf, maze se pry hned nastupem do nove a dneska je vsude nabidek prace na prehazovani vidlema (sama jsem nevedela co driv) nebo lze nastoupit na nemocenskou, pokud by Ti z prostredi bylo hodne zle (silna uzkost, zaludecni vredy apod... to za to nestoji).... nebo to mit na salamu a chodit tam dal s tim, ze Ti uz mohou polibit z.dek. Podle me je dulezite, jak moc musis s kolegy spolupracovat pri vykonu sve prace. Pokud temer vubec a Tva prace je samostatna, tak se to da vydrzet docela dobre. Pokud je spoluprace uzka a vznika prostor pro naschvaly a hodne ztizeny vykon prace, tak tam bych se na to vykaslala....

ů

 

Váš příspěvek

Jak přežít výpovědní lhůtu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené