Smazat

Jak přimět chlapa, aby se o sebe začal více starat a aby zhubnul?

Mám přítele už osm let. Za tu dobu jsme se navzájem dobře poznali, ty dobré ale i ty špatné stránky. Naštěstí má můj přítel převahu těch dobrých, bohužel ty špatné už mi opravdu lezou na nervy. Jedna z nich je, že odmítá zhubnout na svoji původní váhu.

Poznali jsme se před osmi lety, nikdy to nebyl žádný hubeňour, ale sportoval a bylo to znát. od té doby ale změnil práci, přestěhovali jsme se, ve zkratce přestal úplně cvičit, a protože v rodině taky nemají žádné hubeňoury, celkem rychle na to přibral, a i když čas od času něco málo zhubne, jako když jsme se poznali už dlouho nevypadá.

Vím, že to může znít hloupě, když si tady teď na něho takto stěžuju po tolika letech, ale prostě to nemůžu pořád nějak skousnout a už nevím, co mám dělat. Samozřejmě vím, že pokud sám nebude chtít, tak že hubnout nebude, nicméně jsem mu zkoušela trochu to hubnutí usnadnit, co se týče jídla. Sama ráda žiju zdravě, vařím fit jídla, cvičení mám ráda, řekla bych, že se prostě snažím vypadat co nejvíce k světu, takže jsem opakovaně zkoušela tenhle svůj postoj přiblížit i jemu, ale marně. Vždycky sliboval, že začne běhat a že zhubne, ale shodil pár kil a do měsíce to měl zpátky. Kdyby šlo pouze o vzhled, tak bych to zase tolik nehrotila, ale v rodině mají poměrně dost zatíženou rodinnou anamnézu (infarkty apod.), takže se bojím o jeho zdraví a další věc je sex.

Už dlouhodobě je to, co se této stránky týče, mezi námi dost špatné. Přijde mi, že na to vůbec nemá energii nebo chuť. Jako by byl bez energie, což dřív tak rozhodně nebylo. Samozřejmě v tom určitě hraje roli řada jiných faktorů, ale tento mi přijde jako jeden z hlavních. Musím se přiznat, že ani z mojí strany poslední dobou (cca půl roku) neplyne žádná velká snaha. Už začínám být jednoduše naštvaná. Když vidí, že já se stále i po těch osmi letech snažím, proč se nezasnaží i on? Jednoduše to nechápu a dochází mi trpělivost.

Asi před třemi lety jsem mu pohrozila, že si najdu někoho jiného, pokud trochu nezhubne a tu váhu si neudrží. Nebylo to ode mne fér, tímhle způsobem už tu situaci řešit nechci, ona se stejně nevyřešila. Asi měsíc dřel jako blázen, opravdu vypadal k světu, zhubnul, začal sám od sebe zdravě jíst, ale asi po dvou měsících to šlo zase do kytek a byli jsme jako na začátku. A já už na něho to divadýlko s rozchodem hrát nechci, protože je to pořád ten nejhodnější chlap na světě a ráda bych s ním zůstala, jen prostě potřebuji poradit, jak ho přimět se o sebe více starat, začít sportovat a zhubnout.
Děkuji moc za jakékoliv postřehy a rady , všem přeji krásný den.
 
arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si myslím, že se stejně rozejdete. Jestli jsem to dobře pochopila, každý máte úplně jiný životní styl a náhled na život. Za osm let jste se nezžili, tak už to nebude nikdy. Tím neříkám, že je to Tvoje vinna. Někdy to tak je.

Neporadila jsem Ti, nevím co... Promiň.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jako mně někdo říct, že jestli nezhubnu, tak se mnou dotyčný rozejde, tak jsem sbalená rychleji než by někdo stačil říct slovo Dieta.

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: Asi tak nějak. Já taky.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Hubák: Viď? Myslím, že každej soudnej člověk, co se má aspoň trošku rád.

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak jsi to vyřešila, Jančo00?

 

Váš příspěvek

Jak přimět chlapa, aby se o sebe začal více starat a aby zhubnul?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené