arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chtěla bych se zeptat, jak řešíte při hubnutí alkohol? Já osobně ho nemám ráda, nechutná mi, nedělá mi dobře a tloustnu po něm. Kdybych "nemusela" vůbec pít, vím, že bych si mnohem snáz držela váhu. Jsem ale na VŠ a většina přátel chodí do hospody denně-když nepiju, každý má blbé poznámky a vím, že se mnou není asi moc sranda.. Vidím kolem sebe spoustu hubených holek, které pijí každý večer sladkou colu s rumem, sladké míchané nápoje, pivo, .. a vůbec to prostě neřeší. Já si naopak občas říkám, že moji kamarádi (i kamarádky!) vypijí za večer tolik kalorií, kolik já za den sním Jak tohle řešíte? Pijete a pak kvůli tomu nejíte? Vymlouváte se na zdravotní problémy? Nebo to prostě vytancujete na diskotéce? Děkuji za rady

arrow
profile_image
Flora
od 4. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak si dej vinný střik nebo tu colu s rumem, ale colu light. Plus to vytančení.

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já tohle docela úspěšně řeším vinným střikem - Alkohol piju, poznámky nejsou a nevypiju toho hodně, když si ho dáš do půlitru.
Se zábavou já problém nemám, ale to podle mne je jen tvůj pocit, určitě se dokážeš bavit i bez něj

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A co přesně chceš vědět? Jak pít a nestresovat se z toho nebo jak se chodit bavit s přáteli do hospody?

Cituji Sportacka: Jsem ale na VŠ a většina přátel chodí do hospody denně-když nepiju, každý má blbé poznámky a vím, že se mnou není asi moc sranda..

To máš opravdu úžasné přátelé proč s nimi tedy do hospody chodíš, když ti pití ani nechutná...? To jenom abys zapadla? Buď sama sebou...

Jinak já nepiju vůbec, a když už jdu na nějakou akci, tak to většinou vytančím

arrow
profile_image
spoiltsun
od 21. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nad tímhle taky často přemýšlím, jsem celkem divoká takže párkrát tejdně si zajdu do hospůdky s kamarádama...přes týden si dávám většinou bílý víno, to je nejmenší zlo...ale horší jsou víkendy Jsem schopná vypít klidně 15 panáků..a do toho piju ještě vodku s džusem takže alkohol je takový dietní zlo....taky nevim jak se s tim vypořádat, nechci se vzdát svýho zatim "divokýho" života...užívám mládí a baví mě to

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Úplně se v tobě vidím- pití mi taky nechutná (nesnáším pivo, všechna vína jsou na mě kyselá) a ačkoliv padají rady "dělej si, co chceš, na nikoho se neohlížej", tak to znám. Když si devět lidí dá pivo a víno a já jediná tam sedím o vodě, tak je to vážně hodně zvláštní.
S těma lidma se CHCI bavit, jinde, než v baru se s nimi nepotkám (každý chodíme na jinou školu a víkendy volné prostě nejsou, akorát ty pátky), tak taky "trpím" o střiku. Řeším to tak, že si vezmu dvojku bílého do velké sklenice, k tomu dvě vody a dolévám. Pak v poměru 70% vody a 30 vína už mi to nepřijde tak hrozné, navíc se to pije dlouho.

Reaguji na berryblue:

Tak většinou ty levnější vína jsou pěkně hnusná co zkusit nějakou míchačku?

arrow
profile_image
maggggda
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No tak hlavně nechápu, proč se k pití nutíš. Když pít nechceš, tak nepij, nikdo tě do toho přece nutit nemůže. A pokud pít chceš, tak se dá pít i relativně dietně. Třeba víno, nebo vinný střik, nebo ta zmiňovaná light cola s rumem. Obecně víno asi bude nejmenší zlo, myslím, že když se vyhneš pivu a tvrdýmu alkoholu, tak ti to nemůže ublížit.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji berryblue: já jediná tam sedím o vodě

Nemusíš sedět o vodě, ale dát si třeba Redbull. Pokud držíš linii, tak bez cukru. Když už řešíme ten "image" , chápu, že studentům na něm hodně záleží, tak to pořád vypadá líp než "voda" . .

Červené víno + cola light, bílé víno + soda, myslím, naprosto v pořádku. A z piva samotného se nepřibírá - přibírá se z toho, co k němu sníš, protože je po něm hlad . Kdo obojí nesnáší, tak už spomínanou kolu light s rumem nebo něco podobného. A sem tam si místo chlastačky s "kamarády", kteří příliš řeší, co (ne) piješ jít raději zaběhat

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji quanta66: Tak většinou ty levnější vína jsou pěkně hnusná

No, o tom, že bych pila "levnější vína" jsem nenapsala ani slovo

Cituji dadabus: Nemusíš sedět o vodě, ale dát si třeba Redbull

Jo, ten mi taky nechutná
Já to prostě řeším tím střikem, který si dolévám vodou.

Na nic se nevymlouvám, prostě nepiju To je moje věc a nikdo mi do toho kecat nebude. Ještě bych chápala tvůj dotaz, kdyby ti alkohol chutnal, ale nechtělas ho pít kvůli dietě... Ale tohle? Jsi dospělý člověk, tak se taky rozhoduj sama.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já když chci něco méně kalorického, dám si střik (přesně podle Berryblue). Ale pokud pít nechci, tak nepiju a už rozhodně ne kvůli okolí. Jít posedět do hospody neznamená, že si MUSÍŠ dát něco alkoholického...Pokud budou nějaké řeči (což nechápu), prostě řekni že nemáš chuť, tečka.

Reaguji na berryblue:

Špatně jsem se vyjádřila na mně je taky většina kyselých, ale třeba takový výběr z hroznů, nebo lepší pozdní sběr, to už je o něčem jiném ale chápu že i ta cena je jinde a v hospodě si objednávat něco takového...

arrow
profile_image
Mia13 mojeid
od 14. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já to dělám tak, že si dám odpoledne větší svačnu, vynechám večeři a večer si dám 2 piva. Občas víno. Když mě někdo pozve na panáka tak si obyčejně přeju bud bechera nebo ferneta, jsou to bylinné likéry, které jsou - podle mě - v malém množství i prospěšné..
rozhodně nepiju kolu ani džus a poslední dobou se vyhíbám koktejlům, které jsou kalorická bomba

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené