Smazat

Jak říci o tetování rodičům?

Ahoj holky, je mi 20let, a mám tetování na ramenech (ze předu) a na předloktí. Rodiče o nich neví (ano tajím je, už asi skoro 2roky). Ale teď už je zase léto a navíc nás čeká příští týden večeře v restauraci a mamka bude chtít ať si vemu na sebe něco letního, doteď jsem vždy vycházela v košili a pak si ji svlékla. Jak jim říct o tetování? Nechci aby je to položilo a vydědili mě Mé mamce je 45let a taťkovi 50. Přítel je potetovaný skoro od hlavy k patě a to jim nevadí, ale nevím, jak by ty moje tetování brali u mě..děkuji za rady
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Eviss: Jo to chápu no ty prarodiče, já už bohužel žádné nemám..nevím co by na to řekli no

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem toto téma dávala číst dnes mamce. Mám dráčka na zádech,už dva roky,normálně jsem jim řekla, že ho chci( měla jsem 18 )a šla jsem. babička z toho byla chvilku pohoršená ale ted už dobrý. No každopádně jsem dala mamce dnes pročíst toto téma a sama řekla, že ve 20ti ti může být jedno co si rodiče myslí a že te z domu určitě nevyhodi,když jim nevadí potetovaný přítel apod. Zrovna jsem se ji zeptala jestli by jí vadilo,kdybych si dala ještě druhé tetování a řekla mi, že ne. Akorát prý si ho nemám dávat na rameno, protože se ji to tam nelíbí a nemám si dávat žadnou malinkou ňufku.. protože to se ji taky nelíbí. Takže mě vlastně podpoříla v rozhodnut a časem mi přiletí druhý drak na záda nebo bok...to ještě nevím..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Peg: Asi jsem měla zbytečné obavy no ale tak to je ten vnitřní pocit, co na to řeknou ..ale jsem ráda, že to dopadlo jak to dopadlo, mamka neřekne ani slovo na to, když projdu kolem s tílkem a baví se semnou normálně jako s kámoškou, takže jsem ráda, že jsem se k tomu rozhoupala, kdoví jak dlouho bych to ještě tajila

arrow
profile_image
Anette16 mojeid
od 2. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

teda já jsem na diskuzi narazila až teď, ale historka s ocasem mě opravdu pobavila
a jinak k tématu, já mám tetování asi 14 dní a ví to jen táta, řekl mi, že jsem dospělá a hlavně že nemám potetovaný celý záda nebo tak něco (mám datum narození na žebrech) a máma to neví, protože vím, že se jí to nelíbí a hlavně jsem si říkala, že na tomhle místě to jen tak neuvidí, v prádle doma nechodím a s rodiči na dovolenou nejezdím už od 16ti, takže mě v plavkách taky jen tak neuvidí
ještě dodám, že je mi 20

Cituji berryblue: Cituji Dominikka: Kdyby tě měli rodiče vydědit kvůli jednomu tetování tak to nejsou tvoji rodiče

Tak co, tak to je jako vydědí ona?
Já bych se tedy nikdy tetovat nenechala, ale vsadím se, že i kdybych ve čtyřiceti přišla za tátou s tím, že jsem potetovaná, tak je toho vydědění klidně schopný.
to přece neukazuje na kvality rodičů, jak se k tetování postaví.

Úplný souhlas. Já sama tetování nemám. Neříkám, že se mi to nelíbí, ale nedala bych si to a kdyby za mnou přišlo moje dítě, že to má, tak bych z toho já osobně nadšená nebyla. Možná kdyby to bylo něco malého..

A když je ti 20 a neumíš být ke svým rodičům upřímná, tak je asi taky něco špatně. Lepší přijít rovnou a říct to než se schovávat a ještě dva roky a déle. To se těch rodičů možná víc dotkne, že jim lžeš, nedůvěřuješ apod.

 

Váš příspěvek

Jak říci o tetování rodičům?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené