Smazat

Jak říci že už ho nemiluji

Ahoj holky, jsem celkem neštatsná skoro půl roku jsem s přítelem, bydlíme spolu, ze začátku to vypadalo krásně, vše klapalo, ale to ze začátku všem. Jenže ted po nějáké době co jsem spolu vlastně skoro pořád, jsem zjistila, že už ho nemiluji :-/ je mi to líto, je to strašně hodný člověk, rozdal by se pro mě, on je asi štastný, ale já bohužel nejsem, ten vztah mě nenaplńuje.. Jak mu tuhle informaci zdělit aniž bych mu neublížila asi to nejde jinak než na rovinu že:-/ Děkuju moc :-/
 

Ublížíš tak, jako tak.
Takže na rovinu.

arrow
profile_image
Janis87
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj.
A jsi si tím jistá? Třeba máš jen ponorku... Jak dlouho spolu chodíte? Přeci jen bydlet spolu a jen spolu chodit, je v tom rozdíl, tak jestli se nějak neprojevují tyhle změny...
Ale jestli jsi tím jistá, tak mu to řekni na rovinu, jak píše True.

arrow
profile_image
Catastrophe
od 3. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na rovinu. Nemá cenu to vokecávat!

Netrap ho a řekni mu to.

arrow
profile_image
Ivettkaa
od 1. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nedělej to. Tuhle situaci dobře poznávám. Problém je právě v tom, že "je to strašně hodný člověk, rozdal by se pro mě".
Takhle by ti totiž vyprchala zamilovanost v každém vztahu, nemůžeš přeci celý život střídat partnery po pár měsících jen kvůli chemii. Spíš si srovnej myšlenky, sepiš si třeba životní hodnoty, koukni se, jak problematické vztahy mají lidé kolem tebe a najdi ve svém partnerovi něco, kvůli čemu si ho vážíš. Máš pocit, že ho nemiluješ, protože ho máš jistého. Nebo ho nech jít a udělej šťastnou jeho příští partnerku...

Reaguji na Ivettkaa:

Souhlasím. Zkus to ještě zachránit pokud to aspoň trochu jde, také si myslím, že si ho tolik nevážíš pže ho máš jistého. Zkus mu říct co ti vadí, co by mohl dělat jinak, tak abys byla spokojenější. Určitě by to pro tebe rád dělal.

arrow
profile_image
Jersika
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemyslím, že už ho nemiluješ . Jen o něj už nemusíš bojovat (aspoň si to myslíš), máš ho jistého, tak Tě tak trochu přestal bavit. Který z nás vzdychá po Diorce, kterou má ve skříni? Takže být Tebou si opravdu ujasním, jestli ho vážně nemiluješ - a v tom případě to říct co nejdříve a narovinu, nebo se jen nudíš. Žárlila bys na něj, kdyby měl nějakou krásnou sexy kamarádku, která by po něm vyjela? Těšíš se na něj? Stýská se Ti, když se třeba víkend nevidíte? Jestli ano, chce to jen trochu víc vzduchu, víc koníčků, kterým se budete věnovat každý sám a uvidíš. Největší chybou je zamilovat se, vykašlat se na všechny kamarádky i koníčky a po půl roce ohryzávat nudou omítku. Neříkám, že je to Tvůj případ, jen bývá docela častý .

arrow
Neprodává v Bazaru

Tímhle teď asi nejspíš taky procházím... ale bylo to taky tím že jsem dlouho nemohla najít práci, teď se zadařilo,pojedu na školení, 2 týdny se neuvidíme a uvidim co dál.. jestli se mi po něm stýská a tak.. ajemu po mě.. u nás je potíž že nesnáší promlouvat si o něčem...on je spokojený, nebo to říká, a nezajímá ho drobnosti...a pak to vypadá že si stežuju jen já :/ no v každým případě zkus určitě jak radily holky najít si na něm to dobré, pochválit ho občas, vymýšlet nový překvapení a aktivity..to oživí takovou tu sentimentální zamilovanost Je hodně lidí ktří to mají horší ve vztahu, ale na druhou stranu, nezahoď svůj život jen protože si myslíš že na tebe lepší nečeká . Je těžký odejít ale třeba si časem řekneš žes dobře udělala...půl roku to bude bolet, ale ta svoboda....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

" proč přežívat, když můžeš žít "

Radím upřímnost a rozejít se, případně dát pauzu. Člověk si nejlíp uvědomí , jak ho bolí když o něco přišel, až o to přijde. Hodně to pomáhá srovnat si myšlenky. Pokud ti bude líp, pak se nevracej jen z lítosti k němu a jdi dál. Vztah bez lásky by později došel do velice nepříjemných kolejí, to mi věř.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ivettkaa:
souhlasím s tebou!

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

většina holek tady co se rozešla s hodnym klukem jako další téma zakládala Jak ho získat zpět?

Cituji Topinkaa: asi to nejde jinak než na rovinu že:-/

ano, nic lepšího ještě nikdo nevymyslel

Cituji Ivettkaa: Nebo ho nech jít a udělej šťastnou jeho příští partnerku...

Klasika, člověk neví to, co má, dokud o to nepřijde

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jersika: Žárlila bys na něj, kdyby měl nějakou krásnou sexy kamarádku, která by po něm vyjela?

Přesně tak! Nebo kdyby chodil za kamarády a pak se ti dva dny neozval?
Souhlasím s Ivettkaa a taky mě zaráží to, co píše Ziralka - po půl roce někoho opravdu milovat...?
Zkuste si najít nové koníčky, pokud možno odděleně a obecně trávit čas jinak než doposud.

 

Váš příspěvek

Jak říci že už ho nemiluji

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené