arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, před 5 dny mi začaly stresy po rozchodu, kdy si našel jinou. Od tý doby nemůžu skoro nic sníst. Denně si dám tak suchej rohlík a jogurt. Zhubla jsem 3 kila, víc nechci, protože jsem i tak hubená. Na druhou stranu se mi ale po jídle zvedá žaludek. Poradíte, co dělat?

arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to jsme na tom stejně =(... tak čekám též na rady.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: Ahoj, s tím, bohužel, moc neuděláš. Jsem stejný případ. Rozchody, zkoušky, prostě jak píšeš, všechny zátěžové situace.....Ještě teď se nemůžu dostat aspoň na stejnou váhu po ukončení školy. Zpočátku (rozchod) nepomůže vůbec nic, prostě musíš to nějak přežít, snažit se rozptýlit - zájmy, chodit hodně ven, ale vím, že se dobře radí, není to vůbec jednoduché, Já jsem do sebe spíš dostala tekutou stravu (ochucené jogurtové nápoje, jogurty, přesnídávky, výživné vývary) Přesto mě stále natahovalo na zvracení. Dobré jsou nutri drinky z lékárny, ale jde to do peněz. Je fakt, že když do sebe něco dostaneš, cítíš se trochu líp. Přeju ti, abys to co nejdříve překonala

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kukulnicka2: Děkuju moc. Myslíš si, že ta tekutá strava nebude způsobovat průjmy? Já je totiž mám a bojím se, aby se to ještě nezhoršilo.

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

S tím se zřejmě potýká víc holek, i já to tak vždy mám, pokud jsem opravdu ve velkém stresu, tak nejím. Loni po rozchodu jsem ze začátku snědla třeba 2 broskve za den a nic víc. Po měsíci se to začalo upravovat. Tak se toho neboj, časem se to zase zlepší a nabereš to zpět

Musíš se donutit. I když se hodně dobře radí, co? Když v tvé situaci nejsem. Můj názor je ten, že žádná situace nestojí za mé zdraví. Ať je jakákoli. Moje známá byla na tom stejně jako ty. Tehdy i díky tomu hrozně zhubla. Jak se to začalo srovnávat (taky rozchod) najela na starý režim, a tím i jojo efekt a nemůže ty nabraná kila shodit dolů. Rozhodila si tímto totálně metabolismus. Povznes se! Vykašli se na to! Relaxuj! Sportuj! Vypni! Začni kreslit! Nebuď sama. Prostě musíš se hodit do pohody! A stres opadne.

arrow
profile_image
mowiska
od 2. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To se zlepší.. Každý den na tom budeš líp a budeš i víc jíst.. Jinak ja např: jsem dva dny před státnicema na VŠ byla taky ve stresu a skoro jsem nic nemohla jíst.. i když jsem věděla, že musim.. ale bylo mi neustále špatně od žalůdku, takže to prostě nešlo.. snědla jsem třeba za den jen šopskej salát a nějaké ovoce..

arrow
Neprodává v Bazaru

Já právě dokončuju VŠ, mám za sebou všechny státnice, tak jsem předpokládala, že jsem odolná vůči stresu. Ale teď jsem se přesvědčila o opaku.

Nejvíc mě tu zaujala ta tekutá strava, zvláště ty nutridrinky. Máte s nimi osobní zkušenosti? Nemůžou mít špatný vliv na zdraví?

arrow
profile_image
Dominikka
od 31. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, znám to ze zkoušek a státnic, jelikož jsem docela velkej nervák, pár dní pred zkousku taky skoro nic nesnim. Dostanu do sebe jen suché věci (pečivo, sušenky) a tekuté věci (udělat si třeba banánovej koktejl, dát si shake...) co tě zasytí. Další co do sebe jeste dostanu, je ovoce. ale vím z vlastní zkušenosti že v tom stresu máš pak třeba i hlad ale na nic chuť, takže se do toho ani donutit nejde, kolikrát se mi z normálního jídla co i normálně miluju zvedá žaludek a hlavne jsem hned sytá. Takže postupne ovoce, suchý věci a třeba ovocný, mléčný koktejly a ono se to časem zlepší, uvidíš

Cituji VeronikaEma: Zhubla jsem 3 kila

Já kdysi po rozchodu zhubla 15 kilo. Půl roku jsem se nemohla pořádně najíst.
To se srovná. Prostě to chce čas.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dominikka: Ty koktejly zní moc dobře. Docela jsem na ně dostala chuť. Tekutý věci teď do sebe jakž takž dostat umím.
Dneska jsem si dala steak z daňka (maso moc nejím, ale naše rodina ho dostala od známých a bylo libovoučký) a trošku brambor, tak jsem na sebe hrdá, i když mi po obědě není teď moc dobře.

arrow
profile_image
maliis
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
19    0
Číst hodnocení

no vidíš, že už jsi do sebe něco dostala a bude to čím dál lepší .... než to vše vyzvracet... tak raději pomaličku začít jíst.. pokud už jsi snědla trochu masa a brambor tak už to půjde jedna báseň - vlastní zkušenost

arrow
profile_image
Yolanna
od 16. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jaj, tak já měla to samé minulé léto - také rozchod kvůli jiné a nemohla jsem do sebe nic dostat celý měsíc, jen právě tekutou stravu a nebo vodové ovoce a zeleninu - okurky a melouny (alespoň nějaký cukr).

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak do toho všeho jsem dostala střevní chřipku a mám další kila dole. Ex mi navíc dělá ze života peklo, naši do mě hučí, abych jedla, takže mám opravdu problém něco málo sníst. Přežívám akorát na kafi a těch nutri drincích.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené