arrow
profile_image
pařez
od 4. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bells: to byla Tatra 111 6x6 -vojenský tahač přívěsů. motor V12 14 lirtů obsah,typOHV. tlakové mazání.16ti stupńá nesynchronizovaná převodovka se 2 redukčními stupni aspínaném tlakovým vzduchem.Spojka suchá 3 kotoučová s pneumatickým posilovačem pedálu.Vyráběná byla v letech 1942-1962.Byl navržen výhradně pro východoněmeckou armádu.Ale vyráběl se i pro nás.ozději unifikované verze jako třístranný sklápěč,fekál,jeřáb AD080.atd...

Tak mi to nedá... Já osobně nošení na předloktí vyloženě nesnáším, ještě jsem nepotkala nikoho, komu by to "slušelo".
Nezapomenu, jak jsem musela k obvodní doktorce kvůli předoperačnímu vyšetření a protože jsem neměla kam dát svojí dceru, vzala jsem ji s sebou. Z ordinace jsem vylezla s rukou v poloze, která je typická po odběru krve.
Vyšly jsme s dcerou na ulici a po chodníku hned proti nám, si to šinula hvězda s kabelkou na předloktí - vypadala fakt komicky a moje dcera pěkně nahlas povídá:
"Mami, ta pani byla taky na odběru krve, vidělas?!" Chechtala jsem se až domu.

arrow
profile_image
eva666
od 22. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můžu se zeptat, jak velké jsou vaše kabelky do ruky?
Natrefila jsem na bezvadnou výraznou kabelku do ruky, která se mi fakt líbí, ale přijde mi rozměrově nějak malá - uvedeno je 26x27 cm (asi bez uší, to jsem se raději optala, ale ještě nemám odpověď). Mám doma kabelku, která není ani malá ani velká, má 34 cm nejdelší rozměr. Bojím se, aby nevypadala ta vybraná kabelka nakonec na ruce nějak maličká.... Nemáte fotku podobně velké kabelky v praxi, kterou byste třeba vložily?

Nevím jestli mi někdo odpoví, ale chci se zeptat holek co nosí kabelku přes zápěstí nebo u lokte, to jako nehýbete rukou při chůzi? Není to divné? chtěla bych při nošení takové kabelky vypadat elegantně, ale raději ji nakonec vždy držím přímo v dlani, protože mi přijde, že působím hrozně ztuhle jak nehýbu tou rukou co v ní mám kabelku.

arrow
profile_image
terezka r.
od 16. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dámy prosím o radu. Koupila jsem si kabelku a má zvláštní délku ucha. Když ji mám na rameni tak mi přijde dlouhá. Když ji dám přes rameno tak je dobrá ale není tak dlouhá jako sportovní. Víte jak to myslím? Jak tyto typy kabelek nosíte?

arrow
profile_image
Jeannett
od 28. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

podle kabelky... Přes rameno, křížem, v ruce... Je to různé....

arrow
profile_image
Metusína
od 26. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji prskafka: Tak mi to nedá... Já osobně nošení na předloktí vyloženě nesnáším, ještě jsem nepotkala nikoho, komu by to "slušelo".

Taky jsem nikdy nenašla zalíbení v nošení kabelky na předloktí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené