Smazat

Jak se psychicky vyrovnat se střední formou akné?

ahojik,mam už tři roky akné a za tu dobu nejsou videt skoro žádné účinky,zdrave jim,pohybuju se,chodim ke kosmeticce a ke kožní,ale výsledky se stejne nedostaví,už nevim,jak se s tim mám vyrovnat diky za rady.
 

Možná by jsi se mohla vyléčit juccou a vyčistit si organismus, anebo několikadenním půstem. Můj 25 letý známý trpěl silnou formou akné a ještě k tomu měl rozáceu. Po pěti denním půstu se vyléčil. Vždy po půl roce si tenhle půst zopakuje a je v pohodě. Do té doby byl stále u doktorů a měl to stále horší, až mu jeden léčitel řekl, že má zanešenej organismus a hlavně střeva.
Takže: Jak se vyrovnat s akné? Nevzdávat se! Pokud se s tím vyrovnáš, přestaneš mít chuť s ním bojovat.

Kattus, najdes tu dost infa v jiných vláknech... Drž se! (mě pomohl Gernetic, ale v době velkého stresu se blbouni vrací)
K půstům: pokud se chceš trápit, pozastavit organismus atd, do toho. Já zkoušela i dva týdny o vodě a bez výsledku. Nedělej nic na sílu a měj se ráda. Je to těžké, já vím. Tak opakuji: drž se...

Cituji Kaja555: pokud se chceš trápit, pozastavit organismus

Mohla by jsi mi to víc vysvětlit?! O jakém pozastavení, které by Ti ublížilo mluvíš? Naopak, jde o to, že si celý organismus vyčistíš a zbavíš ho všeho toho sajrajtu.
Nevím proč to neguješ, vždyť já s tím mám jen ty nejlepší zkušenosti. Nikdy bych neradila nic, co jsem si nevyzkoušela. Kromě toho Ti toto doporučí každý rozumně uvažující lékař.

arrow
profile_image
Saryk
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

kattus

Kočko,
nevím, kolik ti je, ale aj já roky zápasila a dávala vydělat různým firmám, drahá kosmetika, levnější kosmetika, dermatoložka....
Jediné, co mi bez diskuse funguje, je nejíst na noc, respektive jít spát hladová. Má to dvě výhody - pleť jak dětská prdelka a ještě netloustnu, takže tak. Není to nic, s čím se nedá naučit žít.
Vysvětluji si to tím, že tělo má prostě čas se přes noc vyčistit, i když kožařka kroutila hlavou. No, ona mi nepomohla, ale já sama sobě nakonec jo

Střední formu akne mám už 17 let a nikdo mi zatím nedokázal pomoci tak, abych se ho zbavila aspoň zpoloviny. Nejím mléčné výrobky, omezila jsem maso na minimum, používám přírodní kosmetiku, nejím na noc, nejím jižní ovoce a další blablabla a pořád jsem olezlá jako v pubertě. Curracne ani podobné mi nechce kožní lékařka napsat, prý to není tak zlé, aby mi zatížila tělo takovým lékem. Své beďary si vezmu i do hrobu. Smířit se s tím neumím a ani nechci, to by je museli mít všichni, abych je brala jako normu, jako něco nad co bych se měla povznést!

arrow
profile_image
kattus
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za měsíc mi bude 18 let,uvazuji o antikoncepci,ale bojim se ,ze az ji vysadim,tak se mi pleť zhorší,musim se o tom poradit s gynekoložkou,je to individualní.Dermatoložka mi znova asi po půl roce napsala antibiotika,ikdyz sem to nechtela,nehhci si organismus zanášet chemii,která je skoro neúčinná.Piju kopřivu jsem zatim na zacátku,tak uvidim,zatim dekuju za vaše tipy

arrow
profile_image
kattus
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za měsíc mi bude 18 let,uvazuji o antikoncepci,ale bojim se ,ze az ji vysadim,tak se mi pleť zhorší,musim se o tom poradit s gynekoložkou,je to individualní.Dermatoložka mi znova asi po půl roce napsala antibiotika,ikdyz sem to nechtela,nehhci si organismus zanášet chemii,která je skoro neúčinná.Piju kopřivu jsem zatim na zacátku,tak uvidim,zatim dekuju za vaše tipy....)

arrow
profile_image
kattus
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mam pár otázek ohledne té Yuccy.
Jak dlouho trvá léčba?
Dá se sehnat v lékárně?
Je opravdu tak účinná?
Děkuji za odpovědi!

Tak já věřím tomu, že se dá půstem (ovšem podle určitých pravidel, nemám to nastudované a vyzkoušené jako Romísek) zlepšit stav organismu při určitých potížích. Ale aby ti to Kattus pomohlo od akné, muselo by být příčinou toho akné zanesení organismu toxickými látkami dlouhodobě nesprávnou životosprávou. Čili nejprve je nutné hledat příčinu- genetika, hormony, funkce detoxikačních orgánů (játra, ledviny), štítná žláza. Provedla ti dermatoložka krevní testy? Nebo je může udělat gynekoložka, než začne nabízet jako lehké řešení antikoncepci. Pokud nechodíš k dermatoložce, která ti píše antibiotika nebo nějakou mast hned ve dveřích, tak by se tebou měla zabývat. Máte akné dědičně v rodině- otec, matka za mlada? Může to u tebe být i vzhledem k věku ještě pubertální akné, které odezní, nebo záležitost hormonální - to bývá větší problém, bohužel dlouhodobý. Píšeš, že chodíš ke kosmetičce, to někdy nebývá vhodné v případě aktivního akné. Čili shrnuto: nejprve příčina a léčba, potom jako podpora léčby různé čaje a doplňky stravy.

Cituji Romísek: Kaja555pokud se chceš trápit, pozastavit organismus
Mohla by jsi mi to víc vysvětlit?! O jakém pozastavení, které by Ti ublížilo mluvíš? Naopak, jde o to, že si celý organismus vyčistíš a zbavíš ho všeho toho sajrajtu.
Nevím proč to neguješ, vždyť já s tím mám jen ty nejlepší zkušenosti. Nikdy bych neradila nic, co jsem si nevyzkoušela. Kromě toho Ti toto doporučí každý rozumně uvažující lékař.

tak pardon, ne organismus, ale metabolismus. Ujelo mi slovo.
Jsem v zahraničí, unavená, a nemám čas popisovat svůj příběh. Ve zkratce asi tak, že za čistící a detoxikující kdeco (nejvíce to detoxikovalo peněženku...) jsem za roky svého trápení vydala mraky peněz a co se týče půstů, těch mám na kontě také dost. Nejdříve jednodenní, potom jsem přidávala dny. Kdykoli se pleť při tom zlepšila, vrátila se poté do původního stavu, občas horšího. Já si dál zabejčeně trvala na tom, že jsou pro mě půsty přínosem a tralala do dalších. Jediný, slovy jediný, výsledek bylo zpomalení metabolismu. Takže krom pleti vyvstal problém udržet váhu. Skvělé, ne?! Stejně dopadlo více lidí - přímo osobně vím o třech kamarádkách. Jinak to tak biologicky prostě je, že organismus najede na úsporný režim. Bez debaty. Komu se tohle zázrakem vyhne, může si gratulovat...
Nechtěla jsem nic negovat, ale přidat další pohled na věc.
Nejíst pozdě večer je jen a jen plus. Souhlasím! To tělu ulehčí se za noc regenerovat.
U mě osobně vede stres, ten vždy zazdil všechny léčby. Takže se nehodlám s nikým hádat. Přidala jsem svůj pohled na věc a jdu spát.
Kattus, antikoncepce po vysazení zhoršení opravdu věšinou přináší. Rozhodni se sama, ale udělěj prostě nějaké rozhodnutí s tím,m že pro své tělíčko a pleť děláš, co mlžeš a pak v průběhu vybrané léčby mysli na něco jiného. Život je moc krátký na stresování. Když se já ohlížím za svými náctiletými roky a trápením.... nafackovala bych si!
Kopřiva je dobrá tak jako tak. Tím nic nezkazíš. Mě vždy vyskákaly nové potvory jak se kopřivou tělo čistilo, ale to tak bývá. Pak by mělo být líp.
Dobrou noc, kočičko.

arrow
profile_image
Charlotteee
od 5. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj,
já jsem měla akné cca od 14(mozná dřív už si to nepamatuju) do 22 a vyrovanat se s tím? Podle mě nejde.Nebo aspon já jsem to nedokázala. Nesnášela jsem jak jsem vypadala, brečela jsem, nechtěla chodit ven. Díky akné nemám žádné sebevědomí. V pubertě jsem od ostatních slyšela různý ne moc hezky poznámky typu že se nemeju, jsem miss beďar a bůh ví co ještě. A úplně nejlíp jsem milovala rady od slečen co měli jeden pupínek za půl roku a doporučovali mi zázracnou kosmetiku clean and clear nebo podobný **** rozumy...
Mě pomohlo po vyzkoušení všech mastiček,vodiček a antibiotik curacné a štve mě , že mi ho kožní nedala dřív Nemusela ze mě být taková "zaprdlá puťka" . Doufám, že se mi akné už nevrátí, protože teď mám plet pěknou a myslím, že bych to nesla hůř než dřív ,když už vím, jak vypadám bez obličeje plného podkožního akné a velkých boláku

arrow
profile_image
levhardova
od 11. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kattus
To jsi takový beznadějný případ, že ti tvá kožní za celé tři roky nedokázala pomoci? Tomu se mi nechce věřit. Já ti radím změnu kožní lékařky a nebo se chceš další tři roky trápit? Odkud jsi? Mohla bych ti nějakou dobrou doporučit.

Cituji Kaja555: tak pardon, ne organismus, ale metabolismus. Ujelo mi slovo.

Tak tomu už rozumím. To je samozřejmě neodiskutovatelné, jak píšeš, že se zpomalí metabolismus a najede na úsporný režim. Mě ale právě tyto dny očisty úžasně pomohli, ale chápu a rozumím, že někomu, jako Tobě to vyhovovat nemusí.
Jo a kopřiva, to je teda fakt hotová lékárna. Není sice z těch nejlahodnějších, ale když k ní přidáš trochu máty tak dobrý, ale chce to se s ní doopravdy prolévat alespoň 14 dní. To by jsi kattus měla fakt pro začátek vyzkoušet. No a jak jsi se ptala na tu yuccu, tak ta se samozřejmě sežene v každé lékárně. Je to velkej detoxikant, ale musí se hodně zapíjet, aby měl tu účinnost. Teď mě napadlo, že by to bylo dobrý zkloubit to právě s tím kopřivovým čajem a udělat si očistnou kůru.

arrow
profile_image
kattus
od 30. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

levhardova

Ke své kožní lekařce chodim pres rok,na zacatku to nebylo tak hrozné,ale zhoršovalo se to postupem casu velkym stresem(problémy),Byly casy,kdy plet byla na dobrej ceste k uzdravení,ale pak se to vratilo do puvodniho stavu.Všechny ty masticky,kremy,vodicky a nevim co jeste,byly stejne neúčinné.

 

Váš příspěvek

Jak se psychicky vyrovnat se střední formou akné?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené