Smazat

Jak se vyrovnat se zažloutlými zuby

Zkoušela jsem možné i nemožné a prostě vybělit nejdou (moc to bolí, takže jedině vytrhat a dát klapačky ). Ale já mám nějaký blok či co z puberty, kdy na to poukázal jeden kluk co mi nebyl lhostejný.
Mám pořád v hlavě, že si toho musí každý všimnout (není to žádná extra katastrofa snad). Budu se v nejbližší době vdávat a určitě chci bílé šaty a už teď mám obavy, jak to dopadne, jestli ty zuby nebudou jak pěst na oko.
Jak moc si všímáte zubů ostatních lidí? Ptám se asi pro klid duše nebo co, ale všímáte si toho hodně, když je někdo nemá vyloženě bílé? Nebo si toho všímám jen já, protože to řeším u sebe, tak okukuju ostatní.
 
arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Myslím, že máš akorát brouka v hlavě a nebude to tak horké . Hlavně že máš zuby zdravé, to je důležité. Barvu má holt každý od přírody jinou - já také nemám zuby jako z reklamy na zubní pastu a co, svět se nezboří .

Cituji netík: ale všímáte si toho hodně, když je někdo nemá vyloženě bílé? Nebo si toho všímám jen já, protože to řeším u sebe

Já si spíš všímám toho, že lidi si většinou stěžujou, že mají žluté zuby, i když je mají krásné bílé

Takový ten super white hollywood smile má přirozeně tak 1% lidí, zbytek vybělený nebo fazety. Jinak je normální mít nažloutlou barvu, někdo to má více, někdo méně, já to mám třeba docela dost, ale je to tím (prý), že mám slabou sklovinu a hodně mi prosvítá zubovina.

Spíš bych se snažila omezit nebo nechat si vypískovat skvrny od čaje, kávy apod. a snažila se mít co "nejčistší" své vlastní zuby.

Holky. Já se vám divím, že řešíte pořád také blbosti. Já mám nažloutlé zuby z rovnátek a co jako Vůbec mě to netrápí a u ostatních si toho nevšímám. Má to cenu zabývat se takovými maličkostmi jako např. zažloutlé zuby, tlusté stehna kvůli kterým si nechcete vzít sukni, celulitida, strie a dalšími hloupostmi? Není to škoda? Všechno co jsem tu napsala mám a jsem se sebou naprosto spokojená Zkuste to taky

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Ještě mě napadá - alespoň trošičku by se tomu dalo pomoci bělící pastou. Není tak silná jako bělící pásky apod., takže nehrozí trnutí zubů. Jen nekupovat pasty z drogerie.
Já jsem spokojená s touto: http://www.profimed.cz/cs/obchod/beleni-zubu-zubni -pasty-pro-citlive-zuby/swissdent-pasta-gentle-nan owhitening-jemna-belici-100-ml/

Seženeš i 50 ml (tedy levnější) balení.

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Svoje zuby pískuji a taky si nechávám odstraňovat kámen. Jinak zuby mám rovné a hezky tvarované a špičáky mám takové upíří - jen mám opravdu brouka v hlavě a taky nemám moc výraznou pusu ani pleť (jsem taková celá vybli*á) tak ten zářivější úsměv bych na projasnění potřebovala. Když porovnám s přítelem, tak barva je stejná, ale on má jinou barvu rtů a je to hned jiné kafe. Jinak nekouřím, nepiju, červené víno nepiju, jedině čas, ale to tak půl litr denně a nikdy ne černý.
Když vidím svou fotku, hned se zadívám na zuby, prostě to je věc za kterou se stydím a ještě víc mě rozčiluje, že s tím nic nenadělám.

arrow
profile_image
akyna-00
od 13. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji netík: Jak moc si všímáte zubů ostatních lidí?

Popravdě? Všímám si zubů, ale nekoukám na barvu, ale na to jestli jsou rovné. Sama mám křivé a strašně mně to vadí, takže budu nosit rovnátka na pevno. A vybělit, že by ti nešly? To se mi zdá divné, určitě u zubaře bělení půjde, ale je to dražší.

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na dipendenza: nepomáhá mi nic, zkoušela jsem všechno - bohužel to mám zřejmě od antibiotik z dětství (a že jsem jich zobala hodně), takže musel by to být driják a ten zase nesnesu, protože to bolí.

Reaguji na Kachorra: já jsem se sebou jinak spokojená, dokonalá nejsem ani v nejmenším, vad mám spoustu, ale OK - ale tohle je fakt takový brouk v hlavě a hlodá a hlodá.

Teď to je takové blbé, protože si vybírám svatební šaty zářivě bílé a já se prostě chci smát, ale v hlavě to pořád hlodá, abych se tolik netlemila.

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na akyna-00: Nejde - ani od zubaře - za prvé to bolelo jako blázen (fakt zlatý žlučníkový záchvat) a za druhé mi to vybělilo o jeden odstín.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji netík: ale on má jinou barvu rtů a je to hned jiné kafe.

tak použij rtěnku

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Siiri: Nenašla jsem žádnou takovou, která by barvu zubů víc nezvýraznila, ale zkouším to dál a hledám.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji netík: Nenašla jsem žádnou takovou, která by barvu zubů víc nezvýraznila, ale zkouším to dál a hledám.

http://www.marianne.cz/krasa-a-zdravi/krasa/sedmer o-pro-krasne-bile-zuby

Reaguji na netík: Nevím co na to říct Já mám taky žluté zuby, ale problém s tím nemám. Směju se na každého bez problému. Jde mi vidět i pár plomb při smíchu , ale co s tím nadělám. Vůbec to neřeším. Hoď to za hlavu Bude ti líp. Já neznám nikoho kdo by měl zuby jak z reklamy a ani sem nikoho takového neviděla. Máš je jen nažloutlé. To je běžné. A ostatním je to šumák Přece si kvůli takové maličkosti nebudeš kazit Den

arrow
Neprodává v Bazaru

Já si spíš všimnu, když je má někdo krásně bílé nebo naopak mu některé chybí, jinak si jich víceméně nevšimnu

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Siiri: s modrým podtónem hledám, ale v drogérii jsem zatím nenarazila. Nevím jak se taková rttěnka hledá, aby měla modrý podtón.

 

Váš příspěvek

Jak se vyrovnat se zažloutlými zuby

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené