Ahoj, zajímalo by mne-jak vypadal váš nosík po sundání sádry? Já jsem druhý den po sundání a z profilu jsem spokojená,ale ze předu to není ono - mám nosík po stranách oteklý a špička je spíš taková bambulka-což se doufám zúží tím, jak otoky spadnou. Mám pravdu? Zúží se mi nosík potom co ty otoky spadnou? Jak dlouho to může trvat?

arrow
profile_image
benjaminek
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak s tím profilem je to skoro vždy ok po sundání, ten se mi taky hned líbil, vlastně ty první 2 dny i zepředu, než se mi začaly tvořit svalky po stranách nosu a bylo to tam takové napuchnuté, to bylo do 2 měsíců komplet pryč. Ta špička u mě vypadá jen nepatrně líp, než po sundání a to jsem už skoro 4 měsíce po opce.Zprvu je to otok a později už jizva, která postupně ubývá a masáží se změkčuje, čímž se to celé urychluje. Ale jak jsi tu už určitě četla je to všechno na dlouho. Viděla jsem fotky rok po zákroku a pak za 2 roky a bylo tam i po takové době dobře vidět jak se ta špička vyrýsovala. Asi se teď hodně pozoruješ, tak asi jako každý po opce, ale nic zásadního se dít dlouho nebude, po nějaké době přeneseš pozornost i jinam a až se na něj za pár měsíců podíváš a porovnáš ho s původními fotkami uvidíš sice mm změny, ale i ty Ti viditelně vyrýsují tvar.

Reaguji na benjaminek: takže myslíš, že ta špička se zúží? nechci bambulu, takovou jsem ani před operací neměla..

arrow
profile_image
benjaminek
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak bude nakonec vypadat ví jenom ten nahořeTohle Ti nikdo nezaručí, ale do toho jsi s tím šla, že už nikdy nebude vypadat jako předtím. Když pujde všechno dobře tak se Ti zúží na 100% a prý se může její tvar lepšit i déle jak jeden rok, dokonce i do 5 let po operaci!!Ta špička je poslední místo na nose, které se tvaruje, záleží jestli jsi měla otevřenou, nebo uzavřenou metodu, jestli tam máš všitý štěp, jak máš silnou kůži a predispozici k tvorbě nadměrných jizev, kombinuje se tam spousta faktorů.

[cituji=benjaminek]líbí se mi, že tomu tak detailně rozumíš - hezky se mi to čte. Měla jsem uzavřenou metodu plastické operace a jeden steh, který mi za týden vytahoval a nějaké stehy, které ale byly vstřebatelné - co to tedy ovlivní?

Reaguji na benjaminek: ještě by mne zajímalo, jestli jsi masírovala - a jestli teda i pravidelně a kdy jsi s tím přestala? četla jsem tu, že některé i nemasírovaly, ale mně řekl pan doktor (tomáš doležal), že mám počkat týden a potom začít masírovat kdykoli si vzpomenu a to od spoje mezi tvrdou měkou částí až po špičku tlačit 10 sek a opakovat...

No já málem omdlela, když jsem ho spatřila. Vršek strašně uzounký a pořád přetrvávající, leč o polovinu menší bambulka. Dnes (po třech měsících) mám krásně vytvarovaný nos, rovný, souměrný (pouze nahoře si nahmatám menší hrbolek). Masírovala jsem první dva měsíce, když jsem si zrovna vzpoměla ( každou chvilku, ale podle mě to zas tak důležité není) Dívala jsem se do tvé galerie, a strašně, ale opravdu moc ti to prospělo, vypadáš jak krásná Španělka, takže gratuluju

Reaguji na lamerienda01: děkuju moc, taky se KONEČNĚ sama sobě líbím z profilu, jenže ze předu se mi to ted nelíbí a jsem z toho celkem smutná, protože místo špičky mám bambulku a ne úzkou špičku, je pravda že to mám ted ještě oteklé, špičku mám tvrdou - tak snad se postupem času uvolní a bude měkká...jak vypadal tvuj nos po sundání sádry a kde sis ho nechala dělat?

arrow
profile_image
benjaminek
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně doktor řekl, že nemám masírovat, teda alespoň do 1 měsíce po operaci, ale ani pak, že nemusím, prý se tím nedá urychlit vstřebání otoků, sice je tím masírováním vytlačíš, ale za pár hodit to tam máš zase, zároveň mi to ale nezakázal, takže jsem to vlastně ani nedělala, jen jsem se snažila tu kůži uvolnit v místech kde se nedala posunovat. S tím jestli masírovat, nebo ne je tu popsáno spousta diskuzí, ale jak to s tím ve skutečnosti je, se stejně nedočteš. Já si to vysvětluju tak, že chirurgové u nás, kteří se specializují obzvlášť na nosy, jsou všici z jedné školy a ta velí masírovat. Přečteš- li si zahraniční stránky nic se o tom nedočteš, pač tam si pacienti nemají na nos raději vůbec sahat a masírování prý nemá vliv na výsledný tvar nosu, pouze u těch kde se předpokládá tvorba nadměrných jizev se doporučuje masírovat. Tak a teď se v tom vyznej! Podle mně to mají obě strany vyzkoušené, takže tím asi nic nezkazíš.To masírování co budeš dělat, jsou vlastně tlakové masáže, které chirurgové doporučují všem pacientům na zevní rány po operacích, pač se zlepší ve výsledku jejich vzhled, ale otázkou je jestli to pomůže těm co jsou pod špičkou nosu?

Reaguji na nika87: Já byla u Války a opravdu se ta špička časem "zfoukla" a tak nějak srovnala se zbytkem. Mám teď nos trochu jako Alyssa Miller, profil je nejlepší. Samozřejmě bych ho chtěla ještě tenší, ale stačí mi, že to už teď není nejvýraznější element obličeje.

takov bych asi chtla

tak a tady jsem já v celé kráse http://plastikapraha.cz/cz/soutez/vyherci.html

arrow
profile_image
benjaminek
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na nika87: Tak jsem se právě podívala na to video a fakt obrovská změna, teď už si za chvíli ani nevzpomeneš, že jsi měla nějaké mindráky, protože Ti to hodně změnilo vzhled k lepšímu. Pan doktor Ti zmenšil nos snad na polovinu Ještě dodej nějaké fotky zepředu, na tom videu to nejde tak dobře rozpoznat, ale nevypadalo to tam nijak špatně.

arrow
profile_image
mameluk
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dělali ti celkovou rhino? mam strašně podobný nos jako tvůj původní, akorát bez toho hrbolu a budou mi dělat jen měkký nos. termín mám za tři týdny, už se nemůžu dočkat.

Reaguji na mameluk: jojo dělali,neboj to bude ok

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ˇAhojky, to je uplně normální, bude to chviličku trvat, než nos dostane svůj finální tvar, hodně záleží i na masáži

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené