arrow
profile_image
bourec morusovy
od 21. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem ve vlasech hnědou barvu/ přeliv který při postupném vymývání získal měděný nádech což vzhledem k tomu, že mi teplý tóny nesluší, ve mě nebudilo příliš nadšení.Dala jsem na to poté ještě další přeliv v chladném tónu, ale po jeho vymytí mi pořád zůstala ve vlasech ta měděná.
Rozhodla jsem se vlasy teď zesvětlit a mám na 1/3 vlasů světlý melír (do platinova).Sice to už vypadá mnohem lépe ale bohužel mezi tím mám stále tu zrz.Takže by mě zajímalo jaké mám teď možnosti.
když chci
A ) světlé vlasy
B ) bez zrzavého nádechu

Je nutné je tedy celé promelírovat (takže dostat úplně pryč ten zrzavej pigment)?
Nebo jsou ještě nějaké možnosti?

Používám teď šampon pro tlumení teplých tónů, takže melírek mám opravdu krásný, ale té zrz se prostě ne a ne zbavit...

Poradíte?
Děkuju

Bohužel ti neporadím, sama řeším tento problém vždycky, můžu se zeptat jaký šampon používáš na tlumení teplých tónů? Já měla jednou do Bumble and Bumble a byl dobrý, akorát jsem ho nezačala používat hned po nabarvení a to by se právě mělo, aby hned od začátku neutralizoval ty teplé tóny.

arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě ségra kadeřnice odbarvovala z černé na tmavě plavou a samozřejmě jsem chytala taky do zrz. Nejdřív postupným odbarvováním vlasy zesvětlila o odstín světleji než jsem chtěla, aby ty světlé nazrzlé odstíny vzápětí překryla tou tmavou plavou, kterou navíc ještě smíchala půl napůl se šedivou. Potom mi ještě párkrát obarvila vlasy vodou naředěnou černou barvou - té barvy opravdu trošičku a hodně vody - tím to proplachovala asi 5 minut a tu zrzavou to hodilo do popelavého odstínu. Ale jak postupovat když máš blond melír netuším, já mám na hlavě celistvou jednu barvu..
Já bych asi radila zesvětlit všechny vlasy, aby ses zbavila té zrzavé a pak až budou bez teplých pigmentů zase ztmavit na požadovanou barvu nebo udělat jen tmavší melír v chladném odstínu

arrow
profile_image
bourec morusovy
od 21. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Gadruna: jaký šampon používáš na tlumení teplých tónů?

matrix solutionist so silver. Melír mi vůbec nejde do žluta ani oranžova (a to to bylo jen 6% peroxidem na 40 min) což považuji téměř za zázrak.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené