Smazat

Jak si k sobě najít cestu

Jak si s chlapem, kterého milujete, najít cestu, když je vše tak komplikované a on už to chce vzdát, protože nevidí mezi námi budoucnost a žádné výhody?

Zdravím všechny uživatelky Omlazení!
Ráda bych se s Vámi podělila o svou situaci a přečetla si nějaké vaše rady, názory a osobní zkušenosti x)
Jde o problém v lásce, která mě pronásleduje téměř 2 roky, ze začátku to bylo takové nevinné psaní, ale brzo jsme pochopili, že jen to nám stačit nebude. Začali jsme se scházet a už od začátku to jiskřilo, ale nebyla by to láska, aby se neobjevil nějaký problém - nechtěl vztah. Ne, že by mě neměl rád, jen se nechtěl vázat, protože sám se na to necítil. I přesto jsme se stýkali dál, byli jsme vždycky spíš takoví dva zamilovaní kamarádi, kteří si k sobě neumí najít cestu. Skoro po roce randění a musím upozornit OPRAVDU jen randění, kdy jsme se nejdál dostali k polibku se něco stalo. Přišla velká hádka, nevydržela jsem to s nervy a vyčetla jsem mu to, že spolu ztrácíme čas. Měla jsem ho ráda, jen v tu chvíli toho bylo na mě moc. On to posléze mezi námi ukončil, aby mi nedělal zbytečné starosti. Přerušili jsme veškerý kontakt mezi sebou, ale i tak mi pořád chyběl a asi po čtvrt roce, kdy jsme si náhodou napsali už jsme se nerozloučili a začali randit odzačátku a dostali se i o trošku dál. Dokonce jsme si k sobě už našli cestu a i na ten vztah skoro došlo, ale znovu se to pokazilo. Když přišla chvíle, kdy jsme si chtěli vše vyříkat a vyřešit, já jsem se tomu vyhla a od té doby to mezi námi není dobré.
Vím, že mě má ještě rád i já jeho, je to jediný chlap, s kterým jsem to kdy myslela tak vážně, ale on to vzdal s tím, že už nic víc nechce, že je lepší když nejsme spolu, protože nemáme spolu budoucnost, ale já věřím, že ano.
Co si myslíte? Nechaly byste to být nebo se praly za to, konečně si k sobě tu cestu najít? A jak?
 

Cituji Falcon: budu se opakovat, zájem vypadá jinak, jiskra vypadá jinak, zamilovanost vypadá jinak, vášeň vypadá jinak

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ten chlapec má nějaký problém. Hned na začátku ti řekl, že nechce vztah, ale přesto s tebou takovou dobu randil a vše vypadalo, jak když spolu chodíte. Tak to moc nechápu, mohl ti rovnou říct "budeme jen kamarádi, občas se sejdem na pivko a hotovo! a né ti dávat nějaké naděje. Pokud by s tebou chtěl být, už spolu dááávno jste. A stejně tak, pokud byste se navzájem přitahovali, dávno se spolu vyspíte a bylo by.

Já nevím, pokud tomu pořád věříš a doufáš, asi by bylo nejlepší v klidu si s ním sednout a o všem si na férovku pořádně popovídat. Svěř mu všechno co tě tíží a chceš vědět na čem jsi.
Upřímně, ale myslím, že to pro tebe moc pozitivně nedopadne. Snažila bych se spíš posunout někam dál a počkat si raději na toho, kdo o tebe bude opravdu stat a dá ti to jasně najevo. To pak uvidíš ten rozdíl!

 

Téma Jak si k sobě najít cestu je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené