Smazat

Jak si omotat určitou osobu kolem prstu

Zajímalo by mě jestli je tady některá z vás,která si umí člověka omotat kolem prstu.Chtěla bych být někdy trošku za mrchu a tohle umět,ale nedaří se,jsem spíše člověk,který udělá co se po něm žádá a vyhoví ve všem..Máte nějaké tipy
 
arrow
profile_image
Arabella Rose
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Obávám se, že si nikoho nikdy kolem prstu neomotáš, pokud nezměníš postoj k určitým věcem. Klíč je postoj.

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Omotáš, když se ti někdo líbí a víš, že se líbíš i ty jemu tak si ho omotáš takovou tou ignorací např: chce se sejít tak řekneš, že nemáš čas a sejdeš se s nim až na další schůzce nebo budeš schůzky navrhovat ty. Kamarádka to má vyzkoušený a já taky.

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji elle11: Omotáš, když se ti někdo líbí a víš, že se líbíš i ty jemu tak si ho omotáš takovou tou ignorací

To vždycky platilo a platí, jenže.. těžko si můžeš omotat kolem prstu někoho, koho de facto vůbec nezaujmeš. Tím chci říct, že prostě musíš být zajímavá ( a ne se jen dělat) a lovit také ve "správných vodách"

Takže když si usmyslí uklizečka z nějaké firmy ( navíc hloupá a ošklivá), že si omotá kolem prstu ředitele té firmy ( navíc krásného a chytrého), tak si pravděpodobně ani neškrtne, protože pro něj ona nebude zajímavá nikdy. Na to prostě recept neexistuje.

To je takový tvrdý příklad, ale tím chci říct, že omotat kolem prstu si můžeš někoho, kdo o tebe v podstatě už stejně STOJÍ, jednoznačně víš, že se mu líbíš, zajímáš ho, vážil by si tě a atak.. nebo prostě víš, že máš na to, aby jsi ho zaujala.

Cituji marketahr: , ale tím chci říct, že omotat kolem prstu si můžeš někoho, kdo o tebe v podstatě už stejně STOJÍ, jednoznačně víš, že se mu líbíš, zajímáš ho, vážil by si tě a atak.. nebo prostě víš, že máš na to, aby jsi ho zaujala.

Musíš na to mít povahu a předpoklady, není to pro každého.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Proč máš touhu si někoho omotávat kolem prstu? Já mám raději když je člověk sám za sebe a ne když dělá někomu poskoka a je sprominutím za blbečka.Takového člověka je pak problém si vážit.

Reaguji na Arabella Rose: souhlas

No, už ten název je stupidní... Jak si někoho omotat kolem prstu
Vše je o přitažlivosti těch osob, jak už psaly holky přede mnou - buďto je mezi vámi určitá "chemie", nebo ne - a pak jde vše samo a nějaké intriky nejsou potřeba. Nicméně tak či tak, "omotat si někoho kolem prstu" mi přijde ponižující a hloupé.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na daisy01:

Taky nějak nechápu význam věty nebo přání jak si někoho omotat kolem prstu.. To je cílená manipulace a ta se nevyplácí!! Holky co vy byste všechno nechtěly

 

Váš příspěvek

Jak si omotat určitou osobu kolem prstu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené