Ahojky holky, mám menší problém, mám teď zase prodloužené vlasy metodou mikro ring, ale šla jsem z mikáda do padesátek a jaksi jsem nestihla kámošce, která mi prodlužko dělala říct, zda by mi je sestříhala, jde jen o ty vrchní vlásky, které tvoří nepěkný přechod, nevíte si některá rady s tím, jak si sama tyto vlasy zastřihnout tak, aby vznikl pěkný prostříhaný a sestříhaný efekt?
Děkuji

Myslím, že to sama nezvládneš.

mishka999
No, to by ses divila, co jsem už všechno zvládla, např. na celou hlavu rasta copánky atd. Myslím, že jsem to někde viděla v nějakém časopise, jak na to, ale asi máš pravdu, zajdu do kadeřnictví u nás v ulici, ať mi to šmiknou, díky.

Rasta copánky jsou něco trochu jiného než si stříhat vlasy vzadu tak, aby to vypadalo k světu. Já si třeba stříhám vlasy sama, ale chce to trochu tréninku a není to sranda. A do sestříhání 50cm vlasů tak, aby to vypadalo dobře, bych teda taky nešla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já když jsem si nechala prodloužit vlasy tak to vypadalo hrozně..prostě nepřirozeně protože ty prodloužene byli práve ve stejne dýlce..takže jsem vzala žiletku a pramen po prameni tech prodlouženych proslabovala..pak to bylo super..foto je v galerce..uplne dole se psem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené