ahoj ,no mě ty vlasy té holčiny 15 leté taky nepřipadají nikterak zničené jsou nádherně lesklé a vypadají pružně...

ještě přikládám fotku svých zničených vlasů,aby dotyčná mladá dcérenka viděla že ona má to odbarvení naprosto v pořádku a nemá vlásky zničené..narozdíl ode mě..jinak kdyby někdo poradil jakou kosmetiku na takto porézní a zničené vlasy ,budu moc ******************

jinak holčina at počká tak měsíc ,2, až jí zčernají u kořínků vlasy ,pak to bude vypadat přirozenějí.

arrow
profile_image
JessA
od 15. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak jediné co já nechápu, je, že jednala podle sebe. Každá kadeřnice má povinnost probrat možnosti a odstíny a říci rizika, kor, když se jedná o mladé děvče, co zkušenosti nemá...při těch najednou odbarvených vlasech to ve většině případů stejnoměrně ani nechytne a na pěkné blond odstíny je třeba barvy namíchat, záleží na výchozí barvě zákaznice. A hlavně už barvené, ty se odbarvit, sjednoceně a aniž by byli zničené, fakt nedají....jinak barva blond se dává na pokožku, ale 12%h2o2, to je risk. Melír se nedává na pokožku. A hlavně melír i odbarvovací barva by se měla dávat na mastnější aspon dva dny nemyté vlasy, je ten vlas i pokožka více chráněný. Hlavně nedávat na čerstvě myté vlasy, to se dělá jen při přelivech a trvalkách! Zbytečně pak vlasům víc ubližujete a chemlon hrozí o 100% více,.

U té dotyčné kadeřnice byl risk ji silný odbarvovač na tu hlavu vůbec dát, kdyby měla alergii, protože to určitě nezkoušela, tak by byla v koncích. V dnešní době před prvním barvením, zásadně dělat test, protože dneska je alergik každý druhý a třeba opravdu i ten peroxid může vadit

arrow
profile_image
JessA
od 15. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

holky, hlavně jestli děláte pokusy sami doma, tak na blond v životě nedávejte pouze hnedou(když to chcete naráz zabarvit), jakýkoli odstín, ale bud kaštanovou, nebo tam do hnedé musíte přimíchat třeba i jen 1cm červené barvy. Jedno jaké, ale musí tam být červeného pigmentu trošku, jinak to chytá do zelena. Na slunečním světle je na hlavě žabinec našedlo hnědo zelený. Na to pozor. Bud hnedou co červený pigment má...nebo z jakékoli červené rozmíchat do vybrané barvy byt' jen 1cm červené. A na hodně zničené vlasy pomáhají nejlíp zábaly, tzn. nějakou masku nebo kondicionér na zničené vlasy, co vám vyhovuje a používáte a nechat po celých vlasech působit aspoň 20min, nejlíp zabalené v igelit.čepici a na to třeba zatočit do ručníku, at se to pořádně prohřeje a působí to. Pak jen smýt a dělat to i 1x týdně. Vlasky se rychleji zregenerujou a budou lesklejší.

Není to tak hrozné, akorát má odbarvenou i kůži, co? Radši bych řešila masky, kůry, zábaly, pokud vlasy neodpadávají, tak to není tak zlé. Moje dcera jednou chtěla dvoubarevný melír a dopadla tak, že ten světlej jí odpadal, zůstaly centimetrové štětky u hlavy a mezi tím tmavěhnědé cáry, první den jsme brečely, pak už jsme se tomu smály. vlasy dorostly, ale taková kvalita už nebyla, co měla před tím.

Cituji JessA: jinak to chytá do zelena. Na slunečním světle je na hlavě žabinec našedlo hnědo zelený.

To je pravda, dala jsem si jednou světle hnědou na melírované vlasy a ty proužky jsem měla zelenopoblité

Cituji Zanet96: No,totálně zničené vlasy vypadají jinak,má to prostě odbarvené.A jít ke kadeřnici, mi teda jako hloupý(jemně řečeno)nápad v 15letech nepřijde!

Hloupé to není vlásky nevypadají zničeně ,s barvou jakou má se musí počitat neboť až 2 či 3 odbarvení jí sjednotí odstím.Co vaše dcera opravdu chtěla Vám jistě neřekne ,muže zapírat-cokoliv,jistě toto není na reklamaci.
A pokud se Vám barva nelíbí dejte dcerce udělat pár pramínku nahoře hnědé do alobalu to vlasy nezničí vice.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

bublinka24
Tak nějak tento příspěvek nechápu

Cituji Zanet96: Tak nějak tento příspěvek nechápu

Co na něm nechápeš

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

bublinka24
Popravdě nic,já tu nic neřešila,snažila jsem se poradit slečně co měla zničené vlásky.Cituješ mě,proto se ptám.
A pokud nejsem s tím,co mi kadeřnice udělala na hlavě,tak nárok na reklamaci mám,ihned.

a kolika procentním peroxidem jí to kadeřnice barvila proboha?že jí ty blond odpadly....

Zanet96
Jejda promin já si nevšimla ,že citace tvého článku tam zůstala,promiň to nebylo na tebe ,ale všeobecně

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

bublinka24
v pohodě,nic se nestalo,já to jen nechápala,tak jsem se zeptala,ok

lidi nedělejte z toho haloo.ta 15 letá kočka má ty vlasy uplně v poho..takto vypadá každej odbarvenej vlas,má to lesklé,pružné,takže k žádnému zničení nedošlo...počká si tak měsíc až se jí zahojí pokožka hlavy a trochu narostou aspon 1 cm odrosty a bude chodit s krásně zářivou blond hlavou..podle fotek můžu říct že to má krásný ....možná je to šok,pro její příbuzné,pokud nikdy neviděli odbarvené vlasy,každé odbarvení vlasy naruší,ale v tomhle případě je to uplně v poho a vlasy jsou krásné...tečka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené