arrow
profile_image
rings
od 16. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám delší vlasy, chci je razantně zkrátit, a použít ty vlasy třeba na prodlužko jednou, nebo prodat, ještě nevím, každopádně by to bylo škoda vyhazovat. No a všude čtu, že hlavní je vlasy správně zagumičkovat, nevíte jak se to dělá? Jestli jako po více tenkých pramíncích, anebo udělat culík a zagumičkovat na konci a nahoře, jako je tomu, když se vlasy prodávají na paruku? Anebo to právě záleží na metodě, kterou se pak vlasy prodlužují? Prosím popište nebo přiložte obrázek, pokud už s tím máte nějakou zkušenost.

Předpokládám, že si je nebudeš stříhat sama a kadeřnice už bude vědět...

arrow
profile_image
rings
od 16. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na True:
kadeřnice neví, protože ona prodlužování nedělá

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Doporučuju jít do kadeřnictví kde se zabývají výkupem vlasů.Napiš tady odkud seš,třeba někdo poradí.Je důležité vlasy zagumičkovat do více copánků tak,aby byly vlasy co nejvíce v jedné délce.Když se ustřihne jen jeden tlustý cop,moc se toho použít nedá.Vždy gumičkovat co nejblíže k hlavě,hlavně podle budoucího střihu.Vykupuje se délka cca od 25 cm.Na výkup doporučuju Profibeauty.

arrow
profile_image
rings
od 16. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji adrianqa: Doporučuju jít do kadeřnictví kde se zabývají výkupem vlasů.

Trochu se bojím, že tam zas nebudou umět dobrý střih, nemáš nějaký konkrétní tip (Praha)?

Cituji adrianqa: Je důležité vlasy zagumičkovat do více copánků tak,aby byly vlasy co nejvíce v jedné délce.Když se ustřihne jen jeden tlustý cop,moc se toho použít nedá.Vždy gumičkovat co nejblíže k hlavě,hlavně podle budoucího střihu.Vykupuje se délka cca od 25 cm.

A takhle jak je to na fotce mají být ty pramínky zhruba tlusté? Nebo je lepší více tenčích? Nebo to záleží na tom, na jakou metodu prodlužování se to použije?

Uvažuju, že bych si to buď nechala pro sebe, nebo zkusila nabídnout k prodeji na internetu, přes ty výkupy prý dají třeba jen pár stovek, ikdyž ty vlasy pak prodávají několikanásobně dráž, takže uvažuju tak, že to by se mi zas až tak nevyplatilo kvůli tomu riskovat že narazím na nešikovnou kadeřnici. Ale vlasy taky jen tak úplně vyhodit nechci, tipuju, že to bude určitě víc než 25 cm.

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak pokud v Praze,jdi rovnou do Profibeauty,tam od tebe na místě vykoupí,případně předem můžeš na konzultaci aby si věděla co a jak....

Cituji rings: Trochu se bojím, že tam zas nebudou umět dobrý střih, nemáš nějaký konkrétní tip (Praha)?

Já bych měla v Praze tip na Dlouhovlásku. Střihy tam teď dělá buď jedna kadeřnice, co tam dělá i prodlužka, a pak ještě jeden kadeřník. Je dobře, že nad tím takhle uvažuješ, protože co jsem tak sledovala na internetu, tak výkupy vlasů dělají dneska kdejaké "prodlužovatelky", které ale ani nebývají kadeřnice!

Cituji rings: A takhle jak je to na fotce mají být ty pramínky zhruba tlusté? Nebo je lepší více tenčích? Nebo to záleží na tom, na jakou metodu prodlužování se to použije?

Jak tlusté prameny nebo kolik udělat culíčků, to podle mě asi záleží na tom, jak máš husté vlasy a jakého střihu chceš dosáhnout. Galerii s výkupy vlasů máš třeba tady - tam mají hodně "zagumičkovaných hlav", tak se tam pak mrkni Ty nebo se koukněte s kadeřnicí jak na to.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené