arrow
profile_image
Agneskaaa
od 20. 4. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, potřebovala by jsem poradit. Kamarád si před týdnem obarvil vlasy na černo, jenže mu to barvila nějaká holka, která to s barvením vůbec neumí, protože na některých místech má ještě vidět své blond vlasy. Barva má navíc na světle dost modré odlesky. Abych to shrnula je to prostě hrůza Takže to chce dát nějakým způsobem dolu a oholit si hlavu nechce i když by to bylo asi nejlepší řešení . Napadlo mne, že mám doma platinový zesvětlovač syoss linghteners 13-5 a garnier color naturals creme 111, tak jestli by to nešlo udělat nějakým způsobem tímhle. Děkuji za rady.

arrow
Neprodává v Bazaru

4

Ty jo, no potěš. Jak jeho vlasy, tak tvoje rada. Myslím, že mu chudákovi nezbude nic než ta varianta dohola, protože jinak bude mít vlasy oranžový jako kanárek. Stáhnout černou je oříšek i pro zkušený kadeřníky a většinou se to musí dělat na několikrát. Takže buď ať jde do salonu, kde mu to stáhnou, ale dá za to velikou pálku a ať počítá, že s tím půjdou dolů i nějaký centimetry, protože to odbarvování vlasy zničí, nebo ať se oholí a má to levnější.

arrow
profile_image
ViktorieHairdresser
od 9. 5. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na VeronikaEma:
Přesně!
Doma se to nepovede, u kadeřníka po několika sezeních jo, ale vyšlo by to dost draho.
Je to kluk, ať zkracuje, zkracuje dokud to nebude pryč

No, katastrofou dopadlo barvení na černo a ještě hůř dopadne stahování. Jako jestli to je opravdu tak hrozný, že s tím nevydrží, než to odroste (nevím, jak má dlouhé vlasy), tak to zkuste no, při nejhorším půjde dohola. U kadeřníka je to na dlouhé lokte, to mu to spíš odroste, než se dostane na přijatelnou barvu.

arrow
profile_image
z.pepa
od 2. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám dotaz, proč to chce stahovat?
Chtěl černou, kterou má, ale nechytla dobře. Je nejjednodušší to přetáhnout znova černou. Modré odlesky budou nejspíš způsobeny výběrem odstínu černé. Předpokládám, že použili nejlevnější Palettku v odstínu černo-modrá. Ať použije prostě odstín černá a bude to OK.

Počkejte až ta černá trochu sleze a pak ke kadeřníkovi. Hlavně žádný odbarvovač. Ale finančně jej výjde lépe to oholit. Jestli má své vlasy přírpdní blond a barvil prvně, ať si dělá často i zábaly z kondicionérů a masek, ale ne ty na barvené vlasy. Pigmenty se při tom budou uvolňovat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené