Smazat

Jak to tedy je?

Moje bývalá přítelkyně a já? Jak to s námi dnes je? Když jsem s ní sám, je to, jako bychom spolu chodili, ale před lidmi ne.. Asi ji mám rád, ale nejsem si tím zcela jist..

Ahoj.
Kamarád mojí kamarádky má potíže. Doloval jsem to z něj alespoň 2 období. Byl nedobytný jako silvestrovské šaty Heleny Vondráčkové, která mému kamarádovi připomíná jeho matky. Ale teď k tomu, co jsem chtěl říci.
Teprve dnes se mi svěřil. Měl přítelkyni, která dne 10. července odjela na měsíc na Slovensko. Prý si myslí, že tam byla s někým jiným. Když se 10. srpna vrátila, domluvili jsme se, že se sejdem přesně dne 18.8. ve 12:30 hod. Dne 18.8. mám totiž narozeniny. Dostal jsem dárek a zároveň kopačky. Hraji fotbal v jejím městě a občas se tam sejdeme. Problém je v tom, že když se sejdeme, mám pocit, že spolu chodíme, ale pouze, když nás nikdo nevidí. Před lidmi to tak nevypadá. Když jsme spolu, tak je to jako by moje srdce zaplálo láskou nespoutanou jako třeboňský mustang. Normálně se v soukromí líbáme, koukáme na seriály třeba (a i sprostý), a vše, co vás napadne.. Nevím, co si o tom mám myslet. Myslíte, že ji miluji? Protože ona mě asi jo.. Co myslíte?
 
arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A teď nám řekni co chceš poradit ? Jak my máme vědět zda někoho miluješ nebo ne ? Tak to snad víš Ty sám snad, na to my Ti budem těžko odpovídat.

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A i jestli ti tu řekneme, že ji miluješ, tak co s tím budeš dělat? Nad tím jsi uvažoval?
Já si myslím, že ty ji miluješ, a ona tě jen využívá... A na ty romány by ses fakt asi hodil

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

He, he .... třeboňské mustangy, studánky a Helena Vondráčková ... tohle chlast nebude, to bych tipla spíš na něco (u-)baleného

arrow
profile_image
MrSwagger
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Naprosto tě chápu, bohužel jsem zažil něco podobného a šaty Heleny Vondráčkové byly opravdu úžasné.<3

arrow
profile_image
theMan
od 23. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na MrSwagger:
Konečně odpověď, kterou jsem hledal, děkuji! <3

arrow
profile_image
MarianaK
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi si taky založím další profil a začnu si přispívat do svých témat, aspoň se konečně s někým shodnu

 

Váš příspěvek

Jak to tedy je?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené