Zdravím holky!

Chtěla bych podstoupit augmentaci, ale mám obavy, že se nebudu moct věnovat naplno sportu a své práci. Věnuji se fitness a nedokážu si představit, že nebudu 3 měsíce vůbec cvičit. Mám i podobné povolání, kde potřebuji vysokou fyzickou zdatnost. Je tu nějaká fitnesska, která byla taky na opce? Profesionálky mají všechny umělá prsa, tak by mě zajímal průběh jejich rekonvalescence a za jak dlouho začali zase cvičit. Mají silikony pod svalem? A jakto že cvičí i nadále a zvedají těžké váhy, když tady holky píšou, že jim dělá problém nebo se bojí udělat třeba klik. Pokud máte zkušenost pište! Díkyyy

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, implantáty jsem měla 2 měsíce, fitness se věnuji naplno a upřímně, s nima bych si to nedokázala představit. Pokud si je někdy nechám dát, tak jedině malé, pod žlázu, ale spíš jen modelaci. Třeba Tě někdo potěší lepší zkušeností.

Díky za reakci. Takové jsem se přesně obávala Nešlo s nimi sportovat? Vadily ti hodně? Já se toho taky hodně obávám Ale zase mi vrtá hlavou, jak to mají ty profesionálky? Implantány má téměř každá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikkys: Vadily mi tak, že se ani nezahojily. Skrz infekci musely ven. A i kdyby, za ty dva měsíce mi stihly skoro zkřivit záda, což řekla sama doktorka. Měla jsem 360 ml. Takže asi menší a doktora vybrat s důrazem na to, že bude plně respektovat to, že hodně sportuješ (ne jako ten můj), anebo se na to vykašlat úplně. A nebo oslovit přímo nějakou fitnessku, co je má a je s nima dlouhodobě spokojená, Já tedy ze svého okolí žádnou neznám, jen jednu a ta to vyndala dobrovolně, protože ji to omezovalo. Já vedu spoustu lekcí a děsila jsem se toho, že mě to třeba začne zlobit v půli sezony...

Lisa Marie z Bodyrock si je taky musela nechat vyndat ne?

arrow
profile_image
Misule13
od 2. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj v poradne doktor odpovídá na toto tema třeba ti to v něčem pomůže
viz odkaz
https://www.omlazeni.cz/poradny/augmentace-sportovk yne-v-bodyfitness-o363.html
https://www.omlazeni.cz/poradny/umisteni-implantatu -silove-sporty-o109.html

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Misule13: No vidím, že odpovídá zrovna ten pravej

arrow
profile_image
Misule13
od 2. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No ja vím, že tam i on figuruje

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lisa Marie si je nechala vyndat, ale podle nových videí mi přijde, že zas implantáty má, ale rozhodně menší.. a nebo se pletu.. ale každopádně ji to dost omezovalo a hlavně bolelo.. implantát byl moc veliký.. popravdě jsem si ani nevšimla, že by měla větší pauzu v cvičení, takže si za to možná může i sama..

mě můj doktor říkal, že budu moct cvičit, ale operaci jsem měla v říjnu 2012, asi po 4 měsících mi teprve dovolil začít dělat cviky co zatěžují ruce, ale opravdu jen s malou zátěží.. podotýkám, že já mám implantát pod sval, a prý větší velikost než jsem měla mít, kvůli které se mi ztratila moje vlastní žláza.. a kvůli tomu, že ji nemám, tak mi doktor zakázal ležet na břiše, max. na masáži a to se ještě pořádně podložit.. jinak nesmím.. prý tak přímo lehám na implantát který se přímo odírá a to mu nesvědčí.. což mě zaráží, protože tu je hodně holek, které jsou hubené a před opkou neměly žádná prsa = žádná žláza a přesto na břiše ležet můžou (asi co doktor to jiný názor).. no a to mě přivádí k posilovně - tam jsou taky cviky, kdy se přímo opíráš o prsa, takže toto asi nikdy nedám (myslím, že i kdybych to měla dovoleno, tak si nedovedu představit, že na ně záměrně vyvíjím takový tlak).. cviky na prsa jsou taky zakázaná.. myslím, že pro cvičení je lepší implantát pod žlázou, aspoň pak můžeš cvičit cokoliv, ale pak taky záleží na tom co je vhodné pro tvoje prsa

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hmm zajímavé odpovědi v těch poradnách.. zajímalo by mne zda to samé říkají klientce i po zákroku

arrow
Neprodává v Bazaru

Neříkají! Jasně jsem na to upozorňovala, věřila jsem a jak jsem dopadla! Sama sobě jsem si lhala, že to bude ok, není a nebylo by! Vím, že bych nikdy nemohla cvičit s činkama, bench, prostě nic z toho, co jsem zvyklá, to abych žila ve strachu, kdy se s tim co stane. Fakt asi jedině pod žlázu a malý objem a nebo radši - vůbec! Fitnessky přeci zaujmou postavou a ne jen prsama, a toho názoru jsem se měla držet a měla bych po problémech

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky taky Anngelino.. bylo mi řečeno, že v pohodě budu moct cvičit.. i mojí kamarádce, která je teda po operaci v pořádku.. i ji zakazuje všechno a když může, tak jen opravdu malou zátěž (tak kilo, což je fakt nic - no i když, teď už to něco je ) .. a ona má navíc problémy dělat cviky na záda - stahování kladky, což mě zas problém nedělalo, ale moc kg jsem taky nedala..

Mrzí mě to, protože jsem chodila do fitness teprve rok a půl a myslela, že v tom budu pokračovat.. takhle jsem si to tam šla vyzkoušet v jiný čas než co známí, protože by jim asi bylo divný, že skoro nic nezvednu a nedělám to svoje kolečko..

Dál už jsem tam nechodila, nemám čas, ale zase to zkusím, holt budu muset vynechat nějaké cviky.. jen se bojím, teď jdu na reoperaci a budou mi dělat vnitřní stehy (budou posouvat a upevňovat implantát), tak nevím jestli mě to neomezí ještě víc.. ptala jsem se a řekl mi, že jako před tím po dvou měsících mě to omezovat nebude (no jenže před tím to nebylo dva měsíce, ale čtyry takže tomu co říká moc nevěřím)

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tonie: Snad to budeš mít dobrý, já jsem taky dělala vše, aby to dopadlo líp, nedopadlo, asi to tak mělo být. Sice zvažuji možnost menšího implantátu někdy později, ale asi to vzdám a nechám si udělat jen minimodelaci a spokojím se s těma béčkama Ale bez starostí! Stejně jsem malá a drobná.

arrow
profile_image
sarance1986
od 4. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je hustý holky. A většina holek co hodně cvičí má umělá prsa, protože tím úbytkem tuku jim prakticky nic nezbylo. Ale asi jen kulaťáky pod žlázu co tak koukám.
Je to tedy hodně znát? Docela cvičím, teda pole dance apod. né třeba bench, ale u invertů je potřeba, aby prsní prsní sval trochu fungoval.
Doktoři ti očividně nakecaj všechno, hlavně aby dostali prachy.

Reaguji na sarance1986: Super postava! Ty máš teda pod žlázu? Přesně jak píšeš, úbytkem tuku se prsa ztrácí. Já byla vždycky spokojená, ale od té doby co cvičím, je to děs běs

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené