Holky, já mám zase jiný problém.
Na týlu hlavy mám tzv. protirůst. Prostě se mi dělá pěšinka od krku(týl) až na temeno hlavy uprostřed, vlasy napravo od pěšinky nerostou dolů, ale skoro vodorovně doprava.
Pokaždé vlasy umyju, pak vyfoukám vzadu přes kulatý kartáč, rvu to silou a tahám směrem dolů, nalakuju a po 5 minutách tam mám tu pěšinku zase.
Dokonce ani moje kadeřnice si s tím neví rady, prý to mám na pořád, když mi rostou vlasy " v protisměru",
nemáte některá z Vás radu, co s tím? Díky téhle blbosti nemůžu nosit vlasy rozpuštěné, vypadá to, jak když se neumím upravit...

arrow
profile_image
Izabella
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Samanthička: A co žehlení, kulmování, nezkoušela jsi? Napadlo mne jen teplem, nebo chemicky potom.

Cituji Izabella: A co žehlení, kulmování, nezkoušela jsi? Napadlo mne jen teplem, nebo chemicky potom.

Všechno jsem už vyzkoušela, nic nefunguje
Chemicky jakým způsobem?
Napadl mě ještě brazilský keratin...

arrow
profile_image
Izabella
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Samanthička: to jsem myslela, keratin. Že se to zažehlí určitým směrem a pak by to mohlo držet. Nebo trvalá, i když s tou osobně nemám dobrou zkušenost, ale násilím ti dá vlasy do určitého tvaru. Ale zas je naruší. Keratin naopak zlepší.

Cituji Izabella: to jsem myslela, keratin. Že se to zažehlí určitým směrem a pak by to mohlo držet. Nebo trvalá, i když s tou osobně nemám dobrou zkušenost, ale násilím ti dá vlasy do určitého tvaru. Ale zas je naruší. Keratin naopak zlepší.

Tak jsem pročítala diskuzi s cocochoco keratinem a mohla bych to zkusit, jenže mám jemné zplihlé snadno se mastící vlasy bez objemu a bojím se, aby to pak nebylo ještě horší...

arrow
profile_image
Izabella
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Samanthička: Hm, tak na takové vlásky se to moc nedoporučuje, pokud vím. Tak mi přijde, že jenom nějakým způsobem navlnit, lehce natupírovat, aby se to v těch vlnkách ztratilo. U rovných nevím jak to zakrýt..

Cituji Izabella: Hm, tak na takové vlásky se to moc nedoporučuje, pokud vím. Tak mi přijde, že jenom nějakým způsobem navlnit, lehce natupírovat, aby se to v těch vlnkách ztratilo. U rovných nevím jak to zakrýt..

Acho jo, tak to mám asi smůlu
Když je zvlním (pletu si občas 2 francouzské copy, abych měla drobné vlnky), tak to hezky překryju, jenže rozpuštěné se mi to zase nelíbí, radši nosím rovné vlasy...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené