arrow
profile_image
kocikitty
od 13. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Před 2 lety jsem byla na operaci nosu a poté poznala přítele a on i jeho rodina plastické operace odsuzuje.Teď mám problém se špičkou a 19. mám reoperaci, jenže na srpen mám už dohodu na brigádu u jeho mamky ve firmě, protože jsem si v červenci nadělala 1 den už na srpen a myslela jsem že si na měsíc nadělam tento týden a začátkem příštího, ale jeho mamka má ještě dovolenou tak nemůžu( za 10 dnů mám max mzdu při brigádě), a příští týden mám ještě do toho prohlídku u doktorky. Prosím poradte mi co bych si měla vymyslet. Vůbec nic mě nenapadá a mám kvůli tomu pěkného nerva. Hlavně neříkejte at jdu s pravdou ven. Odstranej mi jen jizvu co mi způsbila pokles špičky, tak by nic neměl poznat. Díky

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kocikitty: on i jeho rodina plastické operace odsuzuje

Hm, a co všechno ještě jeho rodina odsuzuje ?
On ani neví, že jsi po té první operaci ? Ono se taky může stát, že rodina bude odsuzovat i něco, co budeš jednou třeba potřebovat ne kvůli kráse, ale kvůli zdraví a co pak ?

Cituji mroskvicka: Nechápu proč používat nějaké výmluvy

Já taky ne . Když tak můžeš říct, že jsi měla nos zlomený nebo tak něco - ale trochu mi to připadá, že jsi sama proti sobě

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řekni zdravotní důvody. Nijak bych to nespecifikovala a řekla, že jsi ráda, že hlavně můžeš normálně dýchat nosem a operace pomohla.

arrow
profile_image
Lavender_kid
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji MKay: Řekni zdravotní důvody. Nijak bych to nespecifikovala a řekla, že jsi ráda, že hlavně můžeš normálně dýchat nosem a operace pomohla.

s tím naprosto souhlasím

u nosu vždycky můžeš říct že šlo o úraz (třeba skokem do bazénu), první operace pomohla ale teď se ti blbě dýchá tak jdeš na druhou.
Jinak souhlas s holkama, zřejmě jsou zmagoření bulvárem a nepovedenýma plastikama prominentů a tak vidí svět zbytečně černobíle. Já osobně bych jim přiznala barvu, třeba zrovna ty můžeš jejich názor změnit

Když to říkat nechces, tak neříkej, je to tvoje věc..řekni, ze jdeš zdravotních důvodu na nějakou menší banální úpravu

S přítelovými rodiči bych to vůbec neřešila, těm je po tom putna a rozhodně bych neměla zájem měnit něčí názory na plastické operace...Ale co mě zaráží je, že to neví tvůj přítel. Neříkám, že se to musí hlásit u prvních dvou deci, ale mě by štval vztah, kde si musím hrát na dokonalou.

arrow
profile_image
karoko
od 8. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na MKay: Souhlas. Ale raděj bych si dala práci a něco konkrétnějšího vymyslela.
Mně se třeba před lety na vnitřní straně chřípí vytvořil hrbolek, možná nějaká granulózní tkáň, neřeším to tak nevím, ale určitě se může vytvořit leccos, co je třeba odstranit. Ať ti poradí Dr., na jaký "zdravotní problém" se můžeš vymluvit. Pokud budeš reoperovat jen měkké tkáně, bude třeba dlaha?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené