Smazat

Jak začít vážný vztah

Ahoj, mám problém s navazování vážných vztahů. S nějakým klukem se schzázím, začneme spolu spát, já se do něj zamiluju a pak jsem v háji, protože nevím jak mu mám najednou říct, že bych s ním chtěla být. Mám mu zničehonic říct ,,chtěl bys se mnou chodit´´? Nebo se ho mám zničehonic zeptat jestli mě má rád? Já prostě nevím jak se mám vyjádřit, a hlavně si myslím, že by tohle měl říkat kluk. Jak jste začínaly své vztahy vy?

Nedávno jsem se potkala sjedním klukem se kterým jsem se takhle scházela asi půl roku a byla jsem do něho fakt hodně zamilovaná. Potom co jsme se přestali scházet tak jsem ho stalkovala na fb, zjistila jsem, že si hned začal vztah s nějakou jinou holkou jakože oficiální, že jí znali jeho kamarádi, hned třeba do měsíce se seznámili se svýma rodičema atd... On mi ještě psal v té době co byl s tou druhou, tahal mě ven, nikam jsem nešla, nechtěla jsem ho vidět. On nevěděl, že já o ní vím. Přestal mi psát až cca po roce co s tou holkou byl, poté co jsem si ho odebrala z přátel. No a poté co jsme se nedávno potkali mi poslal žádost o přátelství a tahal mě na pivo. Mě to upřímně uráželo, když mi vždycky jen tak zničehonic napsal jestli nejdu na pivo jako by se nic nestalo. Tak jsme to začali řešit, a psal mi, že do mě byl taky zamilovaný a že jsme spolu nebyli jenom proto, že jsem mu to nikdy neřekla.
 
arrow
profile_image
Evka902
od 9. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kolik Ti je? 15? V tomhle věku stejně není vhodná doba na pevný vztah.

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji gedzidka: S nějakým klukem se schzázím, začneme spolu spát,

No jako nezlob se, ale možná by bylo fajn si to s tím klukem ujasnit před tím, než s ním vlezeš do postele, pokud s ním chceš mít vážný vztah. Já tohle nikdy neřešila, vždy to chození vyplynulo, fakt jsme si nikdy neřekli: Ták, a teď teda spolu chodíme.
S mým nynějším přítelem jsme si psali, párkrát jsme zašli ven, a po jedné akci mě doprovodil domů, kde mě začal líbat, a tak nějak jsme oba pochopili, že tohle znamená začátek vztahu. Takhle nějak jsem to měla vždy.
Pokud si s klukem pravidelně píšeš, vídáte se spolu, spíte spolu a on to stejně nevidí jako vztah, asi vydáváš dost špatné signály o tom, jak to vlastně s tím klukem myslíš...

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Evka902: Kolik Ti je? 15?

Taky jsem si říkala, ale podle založených témat tipuju věk tak alespoň 23 let.

Reaguji na Guernica: Líp bych to nenapsala. I u mě ty vztahy prostě nějak přirozeně vyplynuly buď v chození, nebo to po pár schůzkách vyšumělo, s nikým jsem nikdy neřešila, nějaké "Chceš se mnou chodit". To mi připomíná takový ty dopísky ze základky typu "Chceš se mnou chodit? Zaškrtni ano/ne a pošli zpět"

Cituji gedzidka: S nějakým klukem se schzázím, začneme spolu spát

Děláte spolu i něco jiného? Myslím takový normální randění typu večeře, kino, výlet... Jestli nebude pes zakopanej tady.

arrow
profile_image
gedzidka
od 28. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Guernica: Já vím, ale mě se ze začátku ani moc nelíbil. Jenže jsme popíjeli a pak to nějak vyplynulo, že jsme se spolu vyspali. Já myslela, že to bylo jen pro jednou a že budeme dělat jako by se nic nestalo Ale pak se to opakovalo a já se do něj prostě postupně zamilovala...Tak možná jsem vysílala špatný signály ze začátku, protože mě moc nezajímal, a pak si nevšiml změny.

arrow
profile_image
gedzidka
od 28. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Phaeton: Právě že děláme, respektive dělali jsme. Nikdy to nebylo jenom o tom, že bychom spolu jenom spali. Navíc jsme si pořád psali, nonstop konverzace, volal mi. Někdy mi přišlo, že to se mnou myslí vážně a někdy to něčím totálně zabil.

arrow
profile_image
gedzidka
od 28. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Evka902: No je mi 23, i když chápu, že to spíš vypadá na 15

arrow
profile_image
gedzidka
od 28. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Phaeton: I když normální randění bych tomu neříkala, zas tak normální to nebylo Vždycky to bylo spojené s alkoholem, jsme oba hodně na hudbu, tak jsme chodily na koncerty, nebo do klubů s hudbou atd. Nebo do hospody, nebo i na procházky jen tak, ale vždycky s sebou bral nějaký pití. A vždy to bylo večer, jenže to je i moje chyba, že přes den jsem kvůli škole neměla čas.

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na gedzidka:
No tak jestli to bylo vždy stylem: jsme kámoši, opijem se, vyspíme se spolu a pak děláme že nic...tak chápu, že tě bere jako kámošku s výhodama. Takže si asi musíš rozmyslet, jestli chceš vážný vztah, a trochu se podle toho chovat, nebo si chceš užívat. Pokud chceš mít vztah a vidíš, že ten druhý to tak nebere, tak pak ti stejně nic jinýho nezbude, než se toho dotyčného zeptat, jak to s tebou myslí..

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že by ten dotyčný měl vycítit, že hledáš něco vážného a stejně tak i ty bys měla vycítit, jak to myslí on. Jakože pokud spolu jen spíte a jinak se moc nevídáte, tak to asi moc vážně nebere, ale pokud se s někým pravidelně scházím, chodíme někam na rande a celkově spolu pořád něco podnikáme, tak je to jasný signál, že to ten chlap bere vážně, plus mě to mí ex nejen naznačovali, ale taky o tom mluvili, prostě jsme se i bavili ve stylu, že je nám spolu dobře a dávali jsme si dostatečně najevo, že jsme ze sebe navzájem "paf" a to už pak není třeba tasit otázky typu "budeme spolu chodit?" Prostě by to k tomu mělo směřovat tak nějak samo, pokud teda ten dotyčný není úplně zabedněný

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také jsem si myslela, že píše nějaká 15ka. Podle mého názoru pokud spolu lidé spí a ještě spolu podnikají nějaké aktivity, tak to vztah je. Vidím spíš problém v komunikaci a to hlavně z tvé strany, že si neumíš říct, co vlastně chceš, cítíš atd. na druhou stranu nevím, co si může chlap myslet o holce, která pije a vleze mu hned do postele. Asi bych nebyla hned dostupná, ale chovala se přirozeně. Řekni co se ti líbí, nelíbí a co chceš a co nechceš a hlavně říkej co cítíš. Jak tyhle věci tomu druhému neřekneš, tak nikdy neočekávej nic vážného, protože i pánové chtějí vidět, že o ně stojíš. Ledová královna je sice zajímavá na začátku, ale potom každého omrzí. Celkově si myslím, že muži do dlouhodobého vztahu nechtějí ženskou, která tolik pije. Takže možná jim je s tebou dobře, ale když nad tím začnou přemýšlet do budoucna, tak to nechtějí..
Možná bych se nebála zkusit nějakou terapii s odborníkem, proč máš problém se vztahy a proč tolik piješ.. Máš nějaké problémy? Jsi nervózní bez alkoholu? Neumíš se jinak bavit? Máš nějaké koníčky?

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bude to asi znít jako z nějaké příručky, ale vážný vztah se nezačíná, vážným se vztah stane po určité době, v které by měly jaksi na sebe navazovat nějaké kroky. Začínat tím, že s někým vlezu do postele, není úplně správný první krok, i když samozřejmě takhle začne polovina vztahů a nebudu moralizovat, znám to taky...nicméně nevydržel dlouho ani jeden z nich a proto tak nějak mám za to, že lepší je na to jít z opačné strany a na sex si aspoň chvíli počkat... Během toho čekání alespoň přijdeš na to, jak to s tebou dotyčný myslí a jestli taky hledá ten vážný vztah, nebo jen povyražení a parťáka na chlastání.

Ahoj, znám to, taky jsem se vždycky do někoho zakoukala, myslela jsem, že je to vzájemné a ejhle - pánovi šlo jenom o to jedno a pápá ne upřímně si myslím, že na to není žádný návod, ale že musíš potkat toho správnýho chlapa. Já už jsem to přestala jakkoliv řešit a řekla jsem si, že si mě musí najít sám - no a našel když se do tebe chlap zamiluje, tak s tebou bude stůj co stůj. Obecně je ale asi lepší, jak už se myslím psalo výš, nelézt s ním do postele na první dobrou. A pak už jen doufat, že to vyjde a když ne, tak jedeme dál, po světě jich běhá spousta

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Začínat sexem není, pokud hledáš vážný vztah, úplně ideální, ale ani to neznamená, že z toho nic vzejít nemůže. Důležité je v momentě, kdy se to u jednoho přehoupne z nezávazného sexu jinam, to s tím dotyčným probrat. Komunikace je zase klíč, jako v 90% všech vztahových problémů Jak holky píšou výš, že to samo vyplynulo...tak to fakt nefunguje, když už s tím chlapem spíš, není tam žádná jasná hranice, kdy se z kamaráda na sex stane partner, je potřeba si to ujasnit. Takže radím jasně komunikovat co chceš a co cítíš.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ILChazz: Jak holky píšou výš, že to samo vyplynulo...tak to fakt nefunguje, když už s tím chlapem spíš, není tam žádná jasná hranice,

To je pravda, já nikdy nespala s klukem, se kterým bych nechodila. Vždy jsme na to vlítli až jsme měli jasno pak je ten chlap i takový více navnaděný, když se musí trochu snažit, aby tu dotyčnou dostal, než když mu vleze do postele hned, než se do ní stihne zakoukat, nebo aniž by ještě tušil, že by o ni vážně stál... Nevím, podle mě ho to připraví o tu touhu, když dostane "bonus" hned na začátku. Je pak logické, že ten zájem z jeho strany opadne (samozřejmě netvrdím, že je to tak vždy, určitě existují i výjimky, že vztah vzejde ze sexu)

 

Váš příspěvek

Jak začít vážný vztah

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené