arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jsem na tom podobně zhubla jsem asi 6 kilo ale moje váha už tři roky stávkuje,je jedno zda chodím jednou nebo třikrát týdně do fitka ... sladký téměř nejím,když jo tak hořkou kvalitní čoko,nepiju sladký,nejim smažený...Když slyším a čtu jak lidi změnili jídelníček a to stačilo a zhubli tak se mi chce brečet

Cituji Lucineni: Když slyším a čtu jak lidi změnili jídelníček a to stačilo a zhubli tak se mi chce brečet

Pod to se můžu podepsat. Posunula ses někam od dubna? Já stále hledám, kde je zakopaný pes, ale jsem bezradná :-/

Cituji Fluffy: jsem bezradná

Tedy střídavě. Za poslední půlrok jsem vyřešila díky vysazení pšenice nějaké problémy a trochu jsem i zhubla, ale výsledky jsou nepatrné vůči vynaložené energii.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Fluffy: Za poslední půlrok jsem vyřešila díky vysazení pšenice nějaké problémy a trochu jsem i zhubla, ale výsledky jsou nepatrné vůči vynaložené energii.

Jestli jsi vysadila jenom pšenici, ale jiné obilniny jsi si v jídelníčku nechala, tak ty výsledky ani lepší být nemůžou. (A pozor, zdravé a pro hubnutí vhodné nejsou ani třeba bezlepkové potraviny, i když se tváří jako že po nich každý bude vypadat jako z růže květ.)
Taky na to mají vliv obecně všechny zpracované potraviny. Tělo je neumí bezezbytku zpracovat ani vyloučit a ty "zbytky" se prostě někde projevit musí. Proto má spousta ženských sice relativně štíhlou postavu, ale zároveň jim zůstávají tzv. problematické partie, kterých se nemůžou zbavit. Já osobně tomu říkám "sklady", protože se tam podle mě skutečně všechny tyhle nezpracovatelné odpady shromažďují.

Cituji mau-mau: jenom pšenici

Jenom pšenici ne, inspirovala jsem se knížkou, ale jím v podstatě kombinaci paleo/ whole 30/ clean eating (tedy průmyslově nezpracované). Nicméně je to teprve 3 měsíce, co vůbec nejím těstoviny/jiné mouky (ani rýžové, pohankové atd.), ale asi to chce vydržet ještě delší dobu.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Fluffy:

Jasně, ty tři měsíce nejsou tak moc dlouhá doba a prostě některé partie potřebují delší čas. Tak to hlavně nevzdávej. Já si myslím, že paleo + clean je jedno z nejlepších řešení. Bylo by to škoda se od toho zase vzdálit jenom kvůli tomu, že výsledky nejsou hned vidět.

arrow
profile_image
zulajda
od 17. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kočky jak jste na tom? ? Potřebují do vánoc dát aspoň 3kilca dolů, ale nejde to a nejde.Ani v létě nic.Cvicim 2krat týdne jidlo myslím ok.Je fakt ze občas i sladké ale jen dopolko.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené