arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji crazyiik: O mně říkají taky že jsem sobec, furt mluvím, myslím jen na sebe. Jsem sebestředná. Když se na něco zeptám, nenechám nikoho ani domluvit, a už mám něco na jazyku já.

Člověk na zabití Ale je dobré, že si to uvědomuješ a něco s tím děláš Charakter se sice nedá změnit, ale chování ano a právě to dostává lidi do problémů.

Cituji martinam: S někým třeba vycházet musím, i když mi není sympatický, a pokud zvládám komunikaci, tak s ním také vycházet budu, ať je jaký je. To neznamená, že mu lezu do zadku ani se na něj nemusím culit, ale je super umět "zvládnout" nepříjmené šéfy tak, že oni vás vlastně mají rádi a respektují, i přestože jsou to blbc*i a některým podřízeným dělají ze života peklo...A přitom se člověk vůbec nemusí ponižovat ani podlejzat, stačí volit svá správná slova a pak můžeš kdykoli říct svůj názor a přitom neurazit.

Přesně tak, úplný souhlas

Reaguji na ILChazz: Reaguji na martinam: Já vím, že to jsou špatné vlastnosti. Nepíšu, že jsou dobré. Já kdybych takového člověka měla vedle sebe, tak nevím. Vím, že to je člověk na ranu. Možná, že jsem to trošku zveličila. Zase tak hrozné to se mnou není. Mám i spoustu dobrých vlastnosti Uvědomuji si to. Snažím se taková nebýt, ale jde to těžko. Někdy si prostě neuvědomím, že se na něco zeptám a vlastně nečkám ani na odpověď. Prostě nedělám to schválně. Nechci taková být. Proto se snažím, hlavně u lidí, kteří mě tak moc dobře neznají, tohle všechno eliminovat. Dobré kamarádky mi do očí řeknou, že jsem se chovala, nebo zachovala jako "kráva". Nebo že jim vadí to a to. Já to vezmu a zpravidla i uznám. A jsme zase v pohodě a díky jim, díky pohledu vlastně druhé strany vím co jsou mé slabé stránky. A snažím se to nedělat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené